Lietuvos futbolo federacija

Betsafe Futsal A lyga

J. Zagurskui – naudingiausio žaidėjo apdovanojimas

2019-01-07

J. Zagurskui – naudingiausio žaidėjo apdovanojimas

Kauno „Vyčio“ klubo lyderis Justinas Zagurskas sulaukė ypatingo įvertinimo – jis buvo išrinktas naudingiausiu „Betsafe Futsal A lygos“ I rato futbolininku.

23 metų futbolininkas šį sezoną yra svarbus Lietuvos čempionų komandos narys. Jis įmušė šešis įvarčius per devynierias rungtynes bei svariai prisideda ir prie kitų komandos įvarčių. „Vytis“ iš viso įmušė 58 įvarčius ir penkiais taškais pirmauja turnyrinėje lentelėje.

„Tikrai labai malonu sulaukti apdovanojimo, to nesitikėjau. Taip pat labai malonu, kad patekau į simbolinį geriausių I rato žaidėjų penketą. Tai tik skatina tobulėti, daugiau atsiduoti ir suteikia motyvacijos“, - sakė J. Zagurskas.

Naudingiausią futbolininką sekmadienio rungtynėse su „Akmene“ apdovanojo Lietuvos salės futbolo asociacijos vadovai – direktorius Remigijus Daugėla ir prezidentas Vidmantas Butkevičius.

Naudingiausio „Betsafe Futsal A lygos“ I rato žaidėją rinko visos devynios čempionato ekipos, kurios paskyrė balsus už tris geriausius lygos žaidėjus eilės tvarka. Už pirmą vietą buvo skiriama 5 taškai, už antrą – 3 taškai, už trečią – 1 taškas.  Pirmąją vietą užėmė J. Zagurskas (13 tšk.), antrąją – „Jonavos Vikingų“ puolimo lyderis Eisvinas Utyra (10 tšk.), trečias liko „Vyčio“ žaidėjas Guesinho.

Susijusios naujienos

 • „Vytis“ apgynė „Betsafe Futsal A lygos“ titulą

  2019-03-31

  Betsafe Futsal A lyga

  „Vytis“ apgynė „Betsafe Futsal A lygos“ titulą

  Sekmadienį Prienų arenoje buvo sprendžiamas 2018-19 m. „Betsafe Futsal A lygos“ čempionų titulo likimas. Kauno „Vytis“ ir Gargždų „Pramogos-SC“ sužaidė atsakomąsias finalo rungtynes, kuriose...

 • „Vikingai“ iškovojo trečią vietą „Betsafe Futsal A lygoje“

  2019-03-30

  Betsafe Futsal A lyga

  „Vikingai“ iškovojo trečią vietą „Betsafe Futsal A lygoje“

  Šeštadienio vakarą Jonavoje paaiškėjo, kas šiais metais „Betsafe Futsal A lygoje“ užėmė trečiąją vietą. Tai padarė namuose žaidę „Vikingai“, kurie po dramatiškos kovos 6:5 nugalėjo Vilniaus...

 • Pirmąją akistatą dėl aukso laimėjo „Vytis“

  2019-03-24

  Betsafe Futsal A lyga

  Pirmąją akistatą dėl aukso laimėjo „Vytis“

  Lietuvos „Betsafe Futsal A lygoje“ sekmadienį buvo sužaisti pirmieji didžiojo ir mažojo finalo mačai. Dėl čempionų titulo kovojantys Gargždų „Pramogos-SC“ ir Kauno „Vyčio“ klubai varžovams...