Lietuvos futbolo federacija

Pradinukų lyga

Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

2019-01-14

Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

Sausio 14 dieną startuoja registracija į Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyrą „Pradinukų lyga“.

 

2018 metai buvo itin sėkmingi projektui, kuris subūrė 176 mokyklas ir virš 3000 pradinukų iš visos Lietuvos. „Pradinukų lygą“ gegužės mėnesį vainikavo keturi finalai, tapę įsimintina švente berniukams ir mergaitėms.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius.

Šiemet trečią kartą rengiamame turnyre tikimasi dar didesnio dalyvių skaičiaus. Nuo sausio 14 iki vasario 15 dienos vyks komandų registracija ir varžybos prasidės kovo mėnesį. „Pradinukų lygos“ varžybas užbaigs keturi nuotaikingi regioniniai finalai.

Norime paraginti mokyklų vadovus, pradinių klasių vaikus ir mokytojus burtis ir registruotis 2019 metų sezono turnyrui. Komandų registracija vyksta interneto svetainėje www.pradinukulyga.lt. Šioje svetainėje taip pat galima susipažinti su turnyro nuostatais, sekti karščiausias lygos naujienas.

„Pradinukų lygos“ taisyklės išlieka paprastos ir lanksčios – futbolas žaidžiamas toks, koks yra smagiausias to amžiaus vaikams, su minimaliu apribojimų skaičiumi. Jei mokykla turi krepšinio salę, tai gali žaisti joje; jeigu lauko aikštelę ir leidžia oro sąlygos – tai joje. Vienu metu žaidžia keturi aikštės žaidėjai ir vartininkas. Šoninių užribių taisyklė galioja tik, jeigu yra didesnė salė. Svarbiausia, kad vaikams būtų smagu būti žaisti futbolą, kuris yra pats smagiausias sportinis žaidimas pasaulyje.

Susijusios naujienos

 • Pradinukų lygos finalą aplankė FK „Panevėžio“ žaidėjai

  2019-05-22

  Pradinukų lyga

  Pradinukų lygos finalą aplankė FK „Panevėžio“ žaidėjai

  Panevėžyje praūžė Pradinukų lygos Šiaurės regiono finalas, kuriame jaunųjų žaidėjų pasirodymą stebėjo ir palaikė FK „Panevėžio“ žaidėjai.   Šiaurės regiono finale rungėsi po dvi stipriausias...

 • Vilniuje startavo Pradinukų lygos finalų šėlsmas

  2019-05-19

  Pradinukų lyga

  Vilniuje startavo Pradinukų lygos finalų šėlsmas

  Gegužės 15-ąją Lietuvos futbolo federacijos stadiono aikštelėje susirungė pajėgiausios keturios Rytų regiono komandos. Pradinukai įsimintinai praleido dieną su futbolu, emocingai mėgavosi žaidimu bei...

 • Šventinis Pradinukų lygos finalų maratonas prasidės Vilniuje

  2019-05-14

  Pradinukų lyga

  Šventinis Pradinukų lygos finalų maratonas prasidės Vilniuje

  Pirmasis Pradinukų lygos finalas įvyks gegužės 15-ąją sostinės LFF stadione, o paskiau varžybos persikels į Šiaulius, Panevėžį ir Klaipėdą   Šiemet 135 komandos pradėjo žygį Lietuvos pradinių ir...