Lietuvos futbolo federacija

Pradinukų lyga

Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

2019-01-14

Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

Sausio 14 dieną startuoja registracija į Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyrą „Pradinukų lyga“.

 

2018 metai buvo itin sėkmingi projektui, kuris subūrė 176 mokyklas ir virš 3000 pradinukų iš visos Lietuvos. „Pradinukų lygą“ gegužės mėnesį vainikavo keturi finalai, tapę įsimintina švente berniukams ir mergaitėms.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius.

Šiemet trečią kartą rengiamame turnyre tikimasi dar didesnio dalyvių skaičiaus. Nuo sausio 14 iki vasario 15 dienos vyks komandų registracija ir varžybos prasidės kovo mėnesį. „Pradinukų lygos“ varžybas užbaigs keturi nuotaikingi regioniniai finalai.

Norime paraginti mokyklų vadovus, pradinių klasių vaikus ir mokytojus burtis ir registruotis 2019 metų sezono turnyrui. Komandų registracija vyksta interneto svetainėje www.pradinukulyga.lt. Šioje svetainėje taip pat galima susipažinti su turnyro nuostatais, sekti karščiausias lygos naujienas.

„Pradinukų lygos“ taisyklės išlieka paprastos ir lanksčios – futbolas žaidžiamas toks, koks yra smagiausias to amžiaus vaikams, su minimaliu apribojimų skaičiumi. Jei mokykla turi krepšinio salę, tai gali žaisti joje; jeigu lauko aikštelę ir leidžia oro sąlygos – tai joje. Vienu metu žaidžia keturi aikštės žaidėjai ir vartininkas. Šoninių užribių taisyklė galioja tik, jeigu yra didesnė salė. Svarbiausia, kad vaikams būtų smagu būti žaisti futbolą, kuris yra pats smagiausias sportinis žaidimas pasaulyje.

Susijusios naujienos

 • Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  2019-03-07

  Pradinukų lyga

  Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  135 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau trečiasis teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame...

 • Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

  2018-05-25

  Pradinukų lyga

  Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

  LVJFA ir LFF vykdomas turnyras „Pradinukų lyga“ šiemet subūrė 176 mokyklas ir virš 3000 pradinukų iš visos Lietuvos. Žaidynes gegužės mėnesį vainikavo keturi finalai, tapę įsimintina švente vaikams...

 • Telšiuose finišavo Pradinukų lygos sezonas

  2018-05-18

  Pradinukų lyga

  Telšiuose finišavo Pradinukų lygos sezonas

  Šiemet 176 Lietuvos mokyklų įtraukęs projektas „Pradinukų lyga“ pasiekė finišą. Telšių „Džiugo“ gimnazijos stadione susirungė pajėgiausios Vakarų regiono komandos ir išsidalijo varžybų prizus...