Lietuvos futbolo federacija

Senjorai

Prasideda registracija į Lietuvos senjorų mažojo futbolo pirmenybes

2019-01-15

Prasideda registracija į Lietuvos senjorų mažojo futbolo pirmenybes

Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) informuoja, jog startuoja registracija į 2019 m. Lietuvos senjorų (50 m. ir vyresnių) mažojo futbolo 9x9 pirmenybes.

Komandų prašymai dalyvauti kasmet organizuojamose varžybose vyks iki kovo 4 d. Prašymus siųsti vyriausiajam varžybų teisėjui Sergejui Slyvai el. paštu s.slyva@lff.lt. Kovo viduryje planuojamas susirinkimas su komandų vadovais dėl varžybų vykdymo. Jame bus svarstomi varžybų nuostatai, organizavimo temos bei komandų pasiūlymai.

Sezono pradžia numatoma balandžio pabaigoje arba gegužės pradžioje. Šiais metais varžybos bus pirmą kartą vykdomos per COMET interaktyviąją informacinę sistemą.

„Tai bus jau vienuoliktasis Lietuvos senjorų pirmenybių sezonas. Norime pasidžiaugti, kad turnyro tradicijos tęsiasi ir toliau, o patys senjorai aktyviai įsitraukia į sportinę veiklą bei gali praleisti laiką su bendraminčiais futbolo aikštėje. Praėjusiais metais turėjome kvapą gniaužiančius finalus, o tokia intriguojanti kova varžybose jau tapo tikru jų atributu“, - teigė MaFA prezidentas S. Slyva.

Kontaktai pasiteiravimui:
Martynas Karpavičius (m.karpavicius@lff.lt; tel nr. 865310616)

2019 m. Lietuvos senjorų (50 m. ir vyresni) mažojo futbolo pirmenybių projektas

Susijusios naujienos