Lietuvos futbolo federacija

Prezidentas

T. Danilevičius susitiko su Baltijos šalių futbolo vadovais

2019-01-15

T. Danilevičius susitiko su Baltijos šalių futbolo vadovais

Praėjusį penktadienį Rygoje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius dalyvavo Baltijos valstybių futbolo federacijų prezidentų susitikime, kuriame buvo aptartos bendros federacijų ateities darbų iniciatyvos.

Susirinkime kartu su T. Danilevičiumi dalyvavo Latvijos futbolo federacijos prezidentas Kasparas Gorkšas ir Estijos futbolo federacijos prezidentas Aivaras Pohlakas.

Dar praėjusių metų birželį trijų valstybių lyderiai pritarė sprendimui sukurti strateginio vystymo grupę, kurioje dirbtų trijų federacijų aukščiausia vadovybė, o nuo to laiko įvyko keli darbiniai vadovų susitikimai.

Susirinkime Rygoje buvo plačiai aptartos vasarį Romoje vyksiančio UEFA Kongreso aktualijos. Kongrese bus renkamas UEFA prezidentas, UEFA Vykdomasis komitetas bei Europos atstovai į FIFA tarybą. Baltijos valstybių federacijų prezidentai diskutavo apie rinkimuose dalyvaujančių kandidatų pasiūlymus dėl programų, sprendimų ir naujovių, kurios siejasi su Baltijos regiono futbolo vizija. Vadovai diskutavo ir dėl bendros šalių pozicijos dėl FIFA ir UEFA iniciatyvų organizuoti naujus turnyrus.

Susitikime vadovai aptarė ir moterų futbolo vystymo Baltijos valstybėse klausimus bei Baltijos moterų futbolo lygos naujojo sezono gaires.

„Galima pasidžiaugti tuo, kad ryšys tarp Baltijos futbolo šalių stiprėja ir šie strateginiai susirinkimai yra to įrodymas. Mūsų šalys susiduria su panašiais iššūkiais, todėl gerai suprantame ir sutariame, kokia kryptimi galime dirbti kartu. Netrukus atstovausime savo šalių ir regiono interesus svarbiame UEFA Kongreso renginyje, tad posėdyje Rygoje buvo svarbu kartu įvertinti palankiausias ir progresyviausias idėjas iš būsimų kandidatų į UEFA Vykdomąjį komitetą ir FIFA tarybą“, – sakė LFF prezidentas T. Danilevičius.

Kitas Baltijos futbolo federacijų vadovų posėdis numatomas gegužės mėnesį Rygoje. Jame viena pagrindinių temų bus vyrų Baltijos taurės varžybų ateities perspektyvos.

Susijusios naujienos

 • LFF prezidentas sulaukė padėkos iš Baltarusijos premjero

  2019-05-29

  Prezidentas

  LFF prezidentas sulaukė padėkos iš Baltarusijos premjero

  Šiandien Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius sulaukė padėkos iš dabartinio Baltarusijos premjero ir aštuonerius metus Baltarusijos futbolo federacijos prezidento pareigas...

 • T. Danilevičius: „Nekantriai laukiame FIFA sprendimo“

  2018-10-25

  Prezidentas

  T. Danilevičius: „Nekantriai laukiame FIFA sprendimo“

  Jau šį penktadienį FIFA Tarybos posėdyje Ruandoje paaiškės sprendimas dėl 2020 metų pasaulio salės futbolo (futsal) čempionato organizatorių, o jas rengti pretenduojanti Lietuva nekantriai laukia...

 • T. Danilevičius paskirtas į UEFA futbolo komitetą

  2018-07-28

  Prezidentas

  T. Danilevičius paskirtas į UEFA futbolo komitetą

  Lietuvos vardas tarptautinėje futbolo arenoje bus matomas dažniau. Lietuvos futbolo federacijos prezidentui Tomui Danilevičiui patikėtas svarbus vaidmuo – jis išrinktas į UEFA Futbolo komitetą. Šis...