Lietuvos futbolo federacija

Moterų Futsal lyga

Gargždai, Nemenčinė ir Šventupė pasiruošę futsalo čempionato startui

2019-01-18

Gargždai, Nemenčinė ir Šventupė pasiruošę futsalo čempionato startui

Sausio 20-ąją prasidės Lietuvos moterų salės futbolo čempionatas, kuriame susirungs 13 komandų.

Varžybas šiemet vykdys Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) bendradarbiaujant su Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA). Čempionatą vainikuos finalo ketverto renginys, kuris planuojamas kovo mėnesį.

Sekmadienį pirmasis turas įvyks Nemenčinės Gedimino gimnazijos salėje (11–17 val.) ir joje rungsis Nemenčinės MFK, Vilniaus FK „JL Stars“, Vilniaus FM bei MFA „Žalgiris“ komandos.

Čempionių titulą ginsiančio „Žalgirio“ kapitonė Laura Ruzgutė teigė, kad žalgirietės sieks pagerinti savo žaidimo kokybę bei džiaugėsi naujuoju treneriu. „Ruošiantis šiam čempionatui prie mūsų akademijos prisijungė treneris Jurijus Jeremejevas, kuris suteikia šansą artimiau susipažinti su futsalo taisyklėmis, išmokti tam tikrų subtilybių, kurias, tikiuosi, komandai pavyks pademonstruoti čempionate.

Daugelį merginų įkvėpė pirmą kartą suburta nacionalinė moterų futsalo rinktinė, kuomet ir įvyko mūsų pirmoji artima pažintis su futsalu. Kiekvienai iš mūsų tai buvo visiškai nauja ir įdomi patirtis. Mane žavi, jog futsalas yra žaidimas, reikalaujantis demonstruoti savo ypatingus technikos sugebėjimus, tikslumą, greitą mąstymą. Individualūs veiksmai žaidžiant itin dažnai pasitaikančiose vienas prieš vieną situacijose, dažnas kamuolio lietimas, žaidimo greitis ir daug įvarčių suteikia visai kitokią emociją, adrenaliną“, – pažymėjo L. Ruzgutė.

Turo šeimininkės Nemenčinės MFK turnyriniai tikslai yra kuklesni, tačiau aistra žaidimui ne ką mažesnė už tituluotų varžovių. Komandos kapitonė Emilija Kaziul taip pat pažymėjo entuziastingo trenerio svarbą įkvėpiant naujam žygiui. „Čempionatui treniruojamės 3–4 kartus į savaitę. Iš tikrųjų, daug motyvacijos mums suteikė treneris Anton Šostko, kuris labai padeda ir palaiko. Šis žaidimas mums yra žavus tuo, jog jis yra nenuspėjamas.“

Šventupės sporto komplekse (11–17 d.) žais vietos „SC-Ukmergė“, Tauragės SC-FK „Tauras“, FK „Jonava“ ir Kauno SM „Tauras“ komandos.

Ukmergiškės jau porą metų patenka į stipriausiųjų ketvertą ir ekipos kapitonė Emilija Kaselytė šiemet puoselėja dideles viltis. „Mūsų siekis laimėti, tapti nugalėtojomis. Komanda turėjo kontrolinį turnyrą Panevėžio mieste, vėliau sužaidėme ir Kalėdiniame turnyre namuose, rezultatai buvo neblogi ir tikimės pasirodyti ne blogiau. Turime nemažai treniruočių, kuriose tobuliname spragas ir ruošiamės čempionatui.

Veikiausiai, pamėgome futsalą trenerių dėka. Nors žaidžiame tradicinį lauko futbolą, žiemą tenka kraustytis į salę dėl nepalankių oro salygų, taip treneriai mus ir supažindino su šiuo žaidimu ir pasiūlė pamėginti savo jėgas čempionate. Futsalas mums patiko dėl savo taisyklių išskirtinumo ir dėl to, kad tai buvo mums nauja.“

Sekmadienį Vakarų regiono dvikovos vyks taip pat Gargždų policijos salėje (12–15 val.) tarp vietos FK „Banga“, Mažeikių FK „Triumfas“ ir Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ekipų.

Svarbiausios Lietuvos moterų salės futbolo čempionato naujienos bus viešinamos „Facebook“ profilyje „Moterys už futbolą“.

Čempionato nuostatai ir varžybų tvarkaraštis

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt

Susijusios naujienos

 • Panevėžietės pirmąkart triumfavo Lietuvos futsal čempionate

  2019-03-10

  Moterų Futsal lyga

  Panevėžietės pirmąkart triumfavo Lietuvos futsal čempionate

  Jonavos sporto arenoje po permainingos finalo kovos paaiškėjo naujosios LMFA Lietuvos moterų futsal čempionato nugalėtojos. Aukso medalius iškovojo Panevėžio komanda, kurios gretose „hetriką“ pelnė...

 • LMFA moterų futsal čempionato finalas vyks Jonavoje

  2019-03-04

  Moterų Futsal lyga

  LMFA moterų futsal čempionato finalas vyks Jonavoje

  Kovo 10 dieną Jonavos sporto arenoje bus vainikuotas moterų salės futbolo sezonas. Dėl Lietuvos čempionių titulo kovos Panevėžio FA-FK „Panevėžio“ ir Vilniaus MFA „Žalgiris“ komandos, taip pat vyks...

 • Dėl čempionių titulo susirungs vilnietės ir panevėžietės

  2019-02-17

  Moterų Futsal lyga

  Dėl čempionių titulo susirungs vilnietės ir panevėžietės

  Jonavos sporto arenoje sužaistos LMFA Lietuvos moterų futsalo čempionato pusfinalio rungtynės. Po įtemptos kovos kelialapius į finalą pelnė Vilniaus MFA „Žalgiris“ ir Panevėžio FA-FK „Panevėžio“...