Lietuvos futbolo federacija

U-18 rinktinė

Pirmosiose rungtynėse – pralaimėjimas Slovakijai

2019-01-20

Pirmosiose rungtynėse – pralaimėjimas Slovakijai

Lietuvos U-18 vaikinų rinktinė nesėkmingai startavo tarptautiniame „Development Cup“ turnyre Baltarusijoje. Pirmosiose rungtynėse buvo pralaimėta Slovakijai 0:2.

Jau susitikimo pradžioje lietuviams teko traukti kamuolį iš savų vartų. Antrąją minutę Andriaus Skerlos auklėtiniai prasižengė prie baudos aikštelės prieigų, o paskirtą baudos smūgį tiksliai realizavo Adrianas Mojžišas.

Nors slovakai daugiau kontroliavo kamuolį, Lietuvos komanda aktyviai ieškojo progų išlyginti rezultatą. Po puikaus perdavimo iš aikštės gilumos, 20 minutę pavojingai į baudos aikštelę paskui kamuolį bandė įkirsti Meinardas Mikulėnas, bet vartininkas išbėgo iš savo zonos laiku ir blokavo puolėjo bandymą.

Tačiau Lietuvos rinktinės pastangos nedavė vaisių, o per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Slovakijos komanda pelnė antrąjį įvartį – po pakelto kampinio Adamas Matošas užbaigė išpuolį tiksliu smūgiu galva.

Antrajame kėlinyje lietuviai žaidė agresyviau, bet dažni perdavimai į baudos aikštelę ar į priekį baigėsi neproduktyviai. Rungtynės baigėsi Slovakijos pergale 0:2.

Rungtynėse A. Skerla panaudojo visus šešis keitimus, vienintelis vartininkas Dovydas Vilkas liko ant atsarginių suolo. Pirmajame kėlinyje dėl traumos aikštę buvo priverstas palikti Nedas Labukas.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais antradienio rytą prieš Ukrainos komandą.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-18 - Slovakija 0:2 (0:2)
Minsko maniežas

Įvarčiai: 2 min. A. Mojžiš (0:1), 40 min. A. Matoš (0:2)

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Nojus Stankevičius (41 min. Danielius Zybartas), Matas Dedura, Artemijus Tutyškinas (54 min. Nojus Burdaitis), Modestas Vainikaitis, Gustas Jarusevičius, (54 min. Deitonas Vinckus) Nedas Labukas (33 min. Jonas Lukas Kovalskis), Deividas Puodžiūnas, Karolis Žebrauskas, Motiejus Burba (63 min. Astijus Cvetkovas), Meinardas Mikulėnas (63 min. Eimantas Abramavičius)

Atsargoje: Dovydas Vilkas.

Susijusios naujienos

 • Paskelbtas U-18 rinktinės kandidatų sąrašas

  2020-08-20

  U-18 rinktinė

  Paskelbtas U-18 rinktinės kandidatų sąrašas

  Vaikinų iki 18 metų rinktinė rugsėjo 2–4 d. rinksis į stovyklą Kaune. Vartininkai: Sidas Mačaitis (FK Tauras), Darius Kublickas (FK Panevėžys); Gynėjai: Tomaš Gulbicki (BFA), Antanas...

 • Turkų pranašumą pripažino tik susitikimo pabaigoje

  2019-09-12

  U-18 rinktinė

  Turkų pranašumą pripažino tik susitikimo pabaigoje

  Rezultatyvumu pasižymėjo antrosios draugiškos rungtynės tarp Lietuvos ir Turkijos vaikinų U-18 rinktinių. Pirmajame kėlinyje įvarčiu džiaugėsi Valdo Trakio treniruojami lietuviai – 31 minutę...

 • Draugiškose rungtynėse nusileista turkams

  2019-09-10

  U-18 rinktinė

  Draugiškose rungtynėse nusileista turkams

  Lietuvos vaikinų U-18 rinktinė Birštone sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes su bendraamžiais iš Turkijos. Pajėgiausios sudėties Turkijos komanda pademonstravo savo meistriškumą ir laimėjo...