Lietuvos futbolo federacija

Apdovanojimai

D. Česnauskis apie metų geriausią: „A. Novikovas įrodė savo žaidimu, kad yra vertas šio titulo“

2019-01-21

D. Česnauskis apie metų geriausią: „A. Novikovas įrodė savo žaidimu, kad yra vertas šio titulo“

Buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas Deividas Česnauskis nacionalinėje komandoje yra sužaidęs 61 rungtynes, o praėjusiais metais baigė savo karjerą profesionaliame futbole.

Paskutinį savo sezoną gynėjo ir saugo pozicijose galintis žaisti futbolininkas baigė „Trakų“ klube, o dabar ėmėsi naujų pareigų ir tapo Vilniaus „Žalgirio“ sporto direktoriumi.

D. Česnauskis prasidėjus geriausių Lietuvos metų futbolo žaidėjų rinkimams iškart apsilankė balsavimo platformoje „Delfi“ ir atidavė savo balsus.

„Geriausiu metų A lygos žaidėju rinkčiau Liviu Antal iš „Žalgirio“ komandos, kuris 2018 m. įmušė daugiausiai įvarčių. Savo balsą taip pat atiduočiau „Trakų“ saugui Donatui Kazlauskui“, - sakė D. Česnauskis.

Kalbėdamas apie geriausią metų žaidėją, „Žalgirio“ sporto direktorius savo balsą skyrė Balstogės „Jagiellonia“ komandoje žaidžiančiam lietuviui.

„Jeigu žiūrint į rinktinę ir žaidėjo pasirodymą klube, tai išskirčiau Arvydą Novikovą. Manau, jis yra įgavęs gerą sportinę formą ir tai įrodė aikštėje, - kalbėjo D. Česnauskis.

Žvelgdamas į geriausio jauno žaidėjo kandidatų sarašą D. Česnauskis savo simpatijas skyrė Justinui Marazui.  

„Išskirčiau J. Marazą, su juo teko ir pačiam dirbti asmeniškai. Tai talentingas žaidėjas, manau, turintis gerą ateitį“, - teigė D. Česnauskis.

BALSUOTI UŽ METŲ GERIAUSIUOSIUS GALITE PASPAUDĘ ANT ŠIOS NUORODOS

Susijusios naujienos

 • Vadovai R. Mažeikį apdovanojo LFF III laipsnio ordinu

  2019-05-08

  Apdovanojimai

  Vadovai R. Mažeikį apdovanojo LFF III laipsnio ordinu

  Trečiadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovai – prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius – 55 metų jubiliejaus proga apdovanojo buvusį Vilniaus...

 • A. Novikovas: „Viską parodžiau savo geru žaidimu“

  2019-02-22

  Apdovanojimai

  A. Novikovas: „Viską parodžiau savo geru žaidimu“

  Ketvirtadienio vakarą buvo pagerbti 2018 metų Lietuvos futbolo geriausieji, o po apdovanojimų laureatai neslėpė džiaugsmo, iškovoję prizus. Pirmą kartą karjeroje geriausiu Lietuvos futbolininku...

 • Apdovanoti 2018 m. Lietuvos futbolo geriausieji

  2019-02-21

  Apdovanojimai

  Apdovanoti 2018 m. Lietuvos futbolo geriausieji

  Ketvirtadienį Vilniuje vyko iškilmingas 2018 metų Lietuvos futbolo geriausiųjų apdovanojimų vakaras, kuriame pagerbti geriausi metų futbolininkai ir įvertinti šalies futbolui nusipelnę futbolo...