Lietuvos futbolo federacija

U-19 futsal rinktinė

U-19 futsal rinktinė pasirengusi debiutui Europoje

2019-01-21

U-19 futsal rinktinė pasirengusi debiutui Europoje

Debiutinė Lietuvos U-19 futsal vaikinų rinktinė – prie 2019 m. Europos čempionato preliminarios atrankos turnyro starto linijos. Antradienį Jonavoje komandos laukia pirmosios rungtynės su Graikija.

Lygiai prieš mėnesį vyko pirmosios istorijoje tokios rinktinės žaidėjų atranka. Sausio 12-13 dienomis Aleksandro Danilenko treniruojama komanda išbandė jėgas kontrolinėse rungtynėse su Latvija, o penktadienį rinktinė susirinko į paskutinę stovyklą prieš atrankos varžybas.

A grupės varžybose, kurios sausio 22-25 dienomis vyks Jonavoje, lietuviai mes iššūkį Graikijos, Andoros ir Juodkalnijos bendraamžiams. Visas Lietuvos rinktinės rungtynes tiesiogiai transliuos Futsal.lt feisbuko puslapis.

Grupės nugalėtojas žengs į pagrindinį atrankos etapą, kuriame šeštoje grupėje susitiks su Rusijos, Čekijos ir Baltarusijos rinktinėmis. Pagrindinis atrankos etapas vyks kovo 26-31 d.

„Visi vaikinai yra gerai pasiruošę. Komandos žaidėjai į stovyklą atvyko su atsakingu ir ryžtingu nusiteikimu dirbti. Labai smagu, jog sugebame susikoncentravę dirbti treniruotėse, bet taip pat neformalioje aplinkoje juokaujame, labiau pažįstame vienas kitą ir tai yra reikalinga bendram komandiniam mikroklimatui. Vyrauja teigiamos emocijos“, - teigė A. Danilenko.

Pasak ukrainiečio, pastarosiomis dienomis didžiausias dėmesys skiriamas taktinių sprendimų įgyvendinimui: „Susirinkimuose akcentuojame taktinių sprendimų analizę, o vėliau ją bandome įgyvendinti aikštelėje. Daug informacijos apie antradienio varžovus Graikiją nėra, bet tai, ką turime, bandome perteikti žaidėjams. Žinių apie Andoros ir Juodkalnijos rinktines taip pat nėra daug, bet turnyro metu šias komandas stebėsime ir sukauptą analizę bandysime paversti sėkmingu rezultatu“.

Lietuvos U-19 futsal rinktinės rungtynių tvarkaraštis:

Sausio 22 d. (antradienis), 18:30 val. Lietuva – Graikija
Sausio 23 d. (trečiadienis), 18:30 val. Lietuva – Andora
Sausio 25 d. (penktadienis), 18:30 val. Lietuva – Juodkalnija

Lietuvos U-19 futsal rinktinės sąrašas:

Vartininkai:
Dovydas Španceris (Gargždų „Banga“)
Laurynas Glinskis (Biržų „Širvėna“)

Aikštės žaidėjai:
Pijus Srėbalius (Gargždų „Banga“)
Ignas Venckus (Klaipėdos FM)
Nedas Zagurskas (Kauno „Vytis“)
Genaras Samsonik (Gargždų „Pramogos-SC“)
Artiom Rutkovskij (Visagino SC)
Tanas Petukauskas („Akmenė“)
Ignas Muračiovas (Vilniaus FM „Ateitis“)
Justas Kudirka (Kauno SM „Tauras“)
Denas Gudaitis (Panevėžio „Sportidus“)
Deividas Abucevičius („Vilniaus Vytis“)

Susijusios naujienos

 • U-19 futsal rinktinė pasiekė istorinę pergalę

  2019-01-25

  U-19 futsal rinktinė

  U-19 futsal rinktinė pasiekė istorinę pergalę

  Lietuvos U-19 futsal rinktinė penktadienio vakarą iškovojo pirmąją pergalę istorijoje. Aleksandro Danilenko auklėtiniai Europos čempionato preliminarios atrankos turnyre nugalėjo Juodkalniją 2:0. Tai...

 • U-19 futsal rinktinė pralaimėjo Andorai

  2019-01-23

  U-19 futsal rinktinė

  U-19 futsal rinktinė pralaimėjo Andorai

  Lietuvos U-19 vaikinų futsal rinktinei nepavyko pasiekti pirmosios pergalės Europos čempionato preliminarios atrankos varžybose. Antrosiose A grupės rungtynėse Aleksandro Danilenko aukėtiniai...

 • Rezultatyvioje kovoje – pralaimėjimas Graikijai

  2019-01-22

  U-19 futsal rinktinė

  Rezultatyvioje kovoje – pralaimėjimas Graikijai

  Antradienį Jonavoje startavo Europos U-19 vaikinų futsal čempionato preliminarios atrankos A grupės turnyras. Nesėkmingai pirmosios oficialios rungtynės istorijoje susiklostė Lietuvos rinktinei, kuri...