Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

LFF bendradarbiaus su Lietuvos sporto universitetu

2019-01-24

LFF bendradarbiaus su Lietuvos sporto universitetu

Lietuvos futbolo federacija (LFF) tvirtinasi ateities futbolo vystymo perspektyvas ir sudarė naują bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos sporto universitetu (LSU).

Trečiadienį LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius Kaune susitiko su LSU atstovais ir universiteto rektore Diana Rėklaitiene, su kuria padėjo parašus ant susitarimo.

Sutartis suteiks galimybę organizuoti bendrus futbolo vystymo projektus, susijusius su jaunųjų futbolininkų ir trenerių rengimu, taip pat leis perspektyviausiems LSU studentams ir absolventams išbandyti save LFF kolektyve.

Pasak E. Stankevičiaus, kuris šiame universitete baigė bakalauro ir magistro studijas, bendradarbiavimas turėtų tapti vienu iš pamatinių aspektų gerinant šiuo metu sutrikusį futbolo trenerių rengimą Lietuvoje.

„Norisi, jog ši sutartis būtų reali ir vykdoma, nes esant šiandieninei Lietuvos futbolo situacijai, mums tikrai reikia tokio strateginio partnerio, kaip LSU. Mums šis sutarties pasirašymas atveria naujas bendradarbiavimo formas. Viena iš svarbiausių mūsų su LSU susitarimo darbinių sričių yra jaunųjų trenerių rengimas, adaptavimas mūsų organizacijai ir klubinei struktūrai. Suprantame, kad tai yra labai aktualus klausimas“, – sakė LFF vadovas.

E. Stankevičiaus teigimu, bendradarbiavimas apims ir kitas sritis: „Turėsime bendrus medicininius ir mokslinius tyrimus, kurie gali atverti galimybę pritraukti ir Europinius projektus. Taip pat mielai priimsime LSU studentus ir absolventus į savo organizacijos, šakinių asociacijų struktūrą“.

„Universitetas yra tam, kad padėtų visų sporto šakų vystymui Lietuvoje. Tai yra neatsiejama nuo trenerių ir sporto vadybininkų rengimo, kas yra reikalinga federacijoms. Mums reikalingas šis bendradarbiavimas, kad į rinką išeitų tokie specialistai, kokie būtų reikalingi federacijai, įsilietų į jų veiklą bei tęstų pradėtus darbus“, – po sutarties pasirašymo sakė LSU rektorė Diana Rėklaitienė.

Susijusios naujienos

 • LFF pradėjo techninės strategijos sklaidą Lietuvos regionuose

  2020-03-16

  Susitikimai ir vizitai

  LFF pradėjo techninės strategijos sklaidą Lietuvos regionuose

  Alytuje ir Utenoje surengti pirmieji 2020–2024 m. LFF techninės strategijos pristatymai, kuriuose dalyvavo įvairių vietos sporto organizacijų atstovai. Debiutinį LFF techninės strategijos viešą...

 • Pirmieji šių metų „Anderlecht“ mokymai vyko Kaune

  2020-03-03

  Susitikimai ir vizitai

  Pirmieji šių metų „Anderlecht“ mokymai vyko Kaune

  Vasario 28–29 d. „Anderlecht“ klubo akademijos ir „ProSoccerData“ atstovai surengė seminarus ir parodomąsias treniruotes Lietuvos futbolo akademijų atstovams. Dviejų dienų mokymai Lietuvos sporto...

 • LFF toliau vysto bendradarbiavimą su LSU

  2020-02-20

  Susitikimai ir vizitai

  LFF toliau vysto bendradarbiavimą su LSU

  Vasario 18 dieną Nacionaliniame treniruočių centre Kaune įvyko Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentų susitikimas su LFF Techninio departmento nariais. LFF Techninis direktorius Patrick De Wilde...