Lietuvos futbolo federacija

U-18 rinktinė

U-18 rinktinė turnyre Minske žais dėl 11 vietos

2019-01-26

U-18 rinktinė turnyre Minske žais dėl 11 vietos

Lietuvos U-18 rinktinė šeštadienį sužaidė pirmąsias tarptautinio turnyro Minske atkrintamųjų varžybų rungtynes. Jose lietuviai pralaimėjo Moldovos futbolininkams 0:3.

Startinėje Lietuvos komandos sudėtyje vyriausiasis Andrius Skerla atliko tris keitimus po rungtynių su Ukraina.

Jau rungtynių pradžioje lietuviams teko traukti kamuolį iš savo vartų. 8 minutę po pakelto kampinio tiksliai galva smūgiavo Danili Zaporojanas.

Moldovai pavyko kontroliuoti žaidimą, o lietuvių vartininkui Dominykui Valeckui ne kartą teko pademonstruoti savo galimybes atremiant smūgius, o gynybos linija nuolat neutralizavo pavojų baudos aikštelėje.

Per pertrauką Lietuvos sudėtyje pasikeitė trys žaidėjai aikštėje, bet tai vaisių nedavė. Rungtynių gale jaunieji Lietuvos futbolininkai surengė šturmą prie varžovų vartų, bet tai atvėrė spragas gynyboje. Jau per pridėtą teisėjo laiką Moldovos komanda įmušė du įvarčius ir įtvirtino pergalę 3:0.

Lietuvos rinktinė pirmadienį, 9 val. žais paskutines rungtynes turnyre dėl 11 vietos su Ukrainos rinktine. Su ukrainiečiais jau buvo žaista grupių etape, susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynių statistika:

Lietuva – Moldova 0:3 (0:1)
Minsko maniežas
Teisėjas – Sergei Shilovich

Įvarčiai: 8 min. D. Zaporojan (0:1), 80+1 min. D. Daniel (0:2), 80+2 min. I. Ghiderman (0:3)
Įspėti: 43 min. M. Vainikaitis (Lietuva), 47 min. M. Dolghi (Moldova), 55 min. I. Bors (Moldova)
78 min. D. Calestru (Moldova).

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Nojus Stankevičius, Matas Dedura, Artemijus Tutyškinas (41 min. Nojus Burdaitis), Danielius Zybartas (41 min. Deitonas Vinckus), Deividas Puodžiūnas (41 min. Gustas Jarusevičius), Jonas Lukas Kovalskis, Karolis Žebrauskas (64 min. Nedas Labukas), Motiejus Burba, Meinardas Mikulėnas (64 min. Eimantas Abramavičius).

Atsargoje: Dovydas Vilkas, Astijus Cvetkovas.

Susijusios naujienos

 • Po baudinių serijos – pralaimėjimas Ukrainai

  2019-01-28

  U-18 rinktinė

  Po baudinių serijos – pralaimėjimas Ukrainai

  Lietuvos U-18 rinktinė nesėkme užbaigė turnyrą Minske. Andriaus Skerlos auklėtiniai po baudinių serijos pralaimėjo Ukrainos rinktinei ir užėmė 12 vietą. Rinktinės sudėtyje įvyko keli pasikeitimai, o...

 • Po puikaus įvarčio – lygiosios su Ukraina

  2019-01-24

  U-18 rinktinė

  Po puikaus įvarčio – lygiosios su Ukraina

  Lietuvos U-18 rinktinė paskutinėse Minske vykstančiame „Development Cup“ turnyro C grupės rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1. Pirmojoje dvikovoje lietuviai 0:2 nusileido Slovakijai, o antrajame mače...

 • U-18 rinktinė lygiosiomis sužaidė su Bulgarija

  2019-01-22

  U-18 rinktinė

  U-18 rinktinė lygiosiomis sužaidė su Bulgarija

  Lietuvos U-18 rinktinei antrosiose tarptautinio turnyro Minske rungtynėse su Bulgarija pavyko įmušti pirmąjį įvartį, bet rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Rungtynių pradžia, kaip ir pirmajame mače...