Lietuvos futbolo federacija

U-17 rinktinė

U-17 rinktinė pradėjo darbą su nauju treneriu

2019-02-14

U-17 rinktinė pradėjo darbą su nauju treneriu

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė Kaune susirinko į pirmąją šiais metais stovyklą bei sužais dvejas draugiškas rungtynes su Lenkijos ir Baltarusijos komandomis.

Naujasis rinktinės vyriausiasis treneris Audrius Statkevičius į stovyklą pakvietė 21 futbolininką. Tarp jų ir trys legionieriai – saugai Motiejus Burba („Sevenoaks“, Anglija), Titas Buzas („Belenenses“, Portugalija) bei puolėjas Timas Burkertas („Sportfreunde Siegen“, Vokietija). Daugiausiai atstovų (7) į rinktinę delegavo Panevėžio sporto gimnazija.

Vasario 15 dieną (penktadienį) Marijampolės „Arvi“ manieže Lietuvos nacionaline komanda sužais draugiškas rungtynes su Gardino „Neman“ jaunimo ekipa, o vasario 17 dieną išbandys jėgas su Suvalkų „Wigry“ jaunimo komanda.

„Turime kelis svarbius tikslus šioje stovykloje. Norime įvertinti vaikinus, kurie su bendraamžiais kartu dar nežaidę, jų galimybes, taip pat sustiprinti tarpusavio komunikaciją ir susitarimus, jų išpildymą aikštėje. Dirbame ties žaidimo idėjomis, galų gale, norime pasiekti teigiamą rezultatą“, –  teigė A. Statkevičius.

Pasak trenerio, komandai šioje stovykloje negali padėti  Lenkijos „FCB Escola Varsovia“ akademijos auklėtinis Artemijus Tutyškinas, taip pat kiti gynėjai Motiejus Slivka ir Emilis Gasiūnas.

„Mums trūksta tik kelių žaidėjų, tačiau, apskritai, savo rinktinės pagrindą jau turime ir pati jos sudėtis gali tik nežymiai keistis. Visgi mes klausomės ir kitų trenerių pasiūlymų bei įžvalgų, kai kurių vaikinų žaidimas tikrai keičiasi ir tobulėja, tad mes suteiksime progas vieniems, ar kitiems įrodyti savo galimybes“, – dėstė A. Statkevičius.

Kovo mėnesį numatyta Lietuvos U-17 rinktinės išvyka į Minską, ten komanda sužais dvejas draugiškas rungtynes su Baltarusijos rinktine. Vėliau planuojamos draugiškos rungtynės su Vengrija bei „Development“ turnyras Estijoje. Rudenį vyks 2020 metų Europos čempionato atrankos varžybos. Lietuvos ekipa susitiks su Švedijos, Danijos ir Farerų salų rinktinėmis.

Lietuvos U-17 rinktinės sudėtis:

Vartininkai:

Dominykas Valeckas (Vilniaus BFA)
Danas Šimkevičius (Panevėžio SG)
Julius Virvilas (NFA)

Gynėjai:

Matas Gasiūnas (Šiaulių SG-FA)
Matijus Remeikis (Panevėžio SG)
Gabrielis Nikonovas (FA „Žalgirietis“)
Evaldas Urmonas (Panevėžio SG)
Deivydas Dovydaitis (Šiaulių SG-FA)

Saugai:

Eimantas Dzinga (Panevėžio SG)
Saulius Vikertas (NFA)
Ervinas Vilkaitis (FA „Žalgirietis“)
Vakaris Skibiniauskas (Panevėžio SG)
Gustas Žederštreimas (Panevėžio SG)
Gabrielius Micevičius (Šiaulių SG-FA)
Aleksa Okolovič (FA „Žalgirietis“)
Motiejus Burba („Sevenoaks“, Anglija)
Gustas Jarusevičius (Alytaus „Dainava“)
Titas Buzas („Belenenses“, Portugalija)

Puolėjai:

Tim Burkert („Sportfreunde Siegen“, Vokietija)
Arnas Spyčius (FA „Žalgirietis“)
Armandas Kučys (Panevėžio SG)

Susijusios naujienos

 • Kaune vyks vaikinų U-17 rinktinės stovykla

  2021-04-12

  U-17 rinktinė

  Kaune vyks vaikinų U-17 rinktinės stovykla

  Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinės kandidatai balandžio 12–14 dienomis rinksis į treniruočių stovyklą Kaune. Balandžio 14 dieną numatytos rinktinės draugiškos rungtynės su „Be1“...

 • Vaikinų U-17 rinktinė susirinko į stovyklą Kaune

  2021-03-09

  U-17 rinktinė

  Vaikinų U-17 rinktinė susirinko į stovyklą Kaune

  Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinės kandidatai kovo 8–10 dienomis rinksis į treniruočių stovyklą Kaune. Treniruočių stovykla yra dar vienas žingsnis ruošiantis 2022 m. Europos vaikinų U-17...

 • Vaikinų U-17 rinktinė susirinko į stovyklą Kaune

  2021-02-15

  U-17 rinktinė

  Vaikinų U-17 rinktinė susirinko į stovyklą Kaune

  Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinės kandidatai vasario 15–17 dienomis rinksis į treniruočių stovyklą Kaune. Stovykla – vienas iš žingsnių ruošiantis 2022 m. Europos vaikinų U-17 čempionato...