Lietuvos futbolo federacija

U-17 rinktinė

U-17 rinktinė pradėjo darbą su nauju treneriu

2019-02-14

U-17 rinktinė pradėjo darbą su nauju treneriu

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė Kaune susirinko į pirmąją šiais metais stovyklą bei sužais dvejas draugiškas rungtynes su Lenkijos ir Baltarusijos komandomis.

Naujasis rinktinės vyriausiasis treneris Audrius Statkevičius į stovyklą pakvietė 21 futbolininką. Tarp jų ir trys legionieriai – saugai Motiejus Burba („Sevenoaks“, Anglija), Titas Buzas („Belenenses“, Portugalija) bei puolėjas Timas Burkertas („Sportfreunde Siegen“, Vokietija). Daugiausiai atstovų (7) į rinktinę delegavo Panevėžio sporto gimnazija.

Vasario 15 dieną (penktadienį) Marijampolės „Arvi“ manieže Lietuvos nacionaline komanda sužais draugiškas rungtynes su Gardino „Neman“ jaunimo ekipa, o vasario 17 dieną išbandys jėgas su Suvalkų „Wigry“ jaunimo komanda.

„Turime kelis svarbius tikslus šioje stovykloje. Norime įvertinti vaikinus, kurie su bendraamžiais kartu dar nežaidę, jų galimybes, taip pat sustiprinti tarpusavio komunikaciją ir susitarimus, jų išpildymą aikštėje. Dirbame ties žaidimo idėjomis, galų gale, norime pasiekti teigiamą rezultatą“, –  teigė A. Statkevičius.

Pasak trenerio, komandai šioje stovykloje negali padėti  Lenkijos „FCB Escola Varsovia“ akademijos auklėtinis Artemijus Tutyškinas, taip pat kiti gynėjai Motiejus Slivka ir Emilis Gasiūnas.

„Mums trūksta tik kelių žaidėjų, tačiau, apskritai, savo rinktinės pagrindą jau turime ir pati jos sudėtis gali tik nežymiai keistis. Visgi mes klausomės ir kitų trenerių pasiūlymų bei įžvalgų, kai kurių vaikinų žaidimas tikrai keičiasi ir tobulėja, tad mes suteiksime progas vieniems, ar kitiems įrodyti savo galimybes“, – dėstė A. Statkevičius.

Kovo mėnesį numatyta Lietuvos U-17 rinktinės išvyka į Minską, ten komanda sužais dvejas draugiškas rungtynes su Baltarusijos rinktine. Vėliau planuojamos draugiškos rungtynės su Vengrija bei „Development“ turnyras Estijoje. Rudenį vyks 2020 metų Europos čempionato atrankos varžybos. Lietuvos ekipa susitiks su Švedijos, Danijos ir Farerų salų rinktinėmis.

Lietuvos U-17 rinktinės sudėtis:

Vartininkai:

Dominykas Valeckas (Vilniaus BFA)
Danas Šimkevičius (Panevėžio SG)
Julius Virvilas (NFA)

Gynėjai:

Matas Gasiūnas (Šiaulių SG-FA)
Matijus Remeikis (Panevėžio SG)
Gabrielis Nikonovas (FA „Žalgirietis“)
Evaldas Urmonas (Panevėžio SG)
Deivydas Dovydaitis (Šiaulių SG-FA)

Saugai:

Eimantas Dzinga (Panevėžio SG)
Saulius Vikertas (NFA)
Ervinas Vilkaitis (FA „Žalgirietis“)
Vakaris Skibiniauskas (Panevėžio SG)
Gustas Žederštreimas (Panevėžio SG)
Gabrielius Micevičius (Šiaulių SG-FA)
Aleksa Okolovič (FA „Žalgirietis“)
Motiejus Burba („Sevenoaks“, Anglija)
Gustas Jarusevičius (Alytaus „Dainava“)
Titas Buzas („Belenenses“, Portugalija)

Puolėjai:

Tim Burkert („Sportfreunde Siegen“, Vokietija)
Arnas Spyčius (FA „Žalgirietis“)
Armandas Kučys (Panevėžio SG)

Susijusios naujienos

 • Pergale prieš Farerų Salų rinktinę užbaigtas atrankos turnyras

  2019-10-03

  U-17 rinktinė

  Pergale prieš Farerų Salų rinktinę užbaigtas atrankos turnyras

  Lietuvos vaikinų iki 17 m. rinktinė Helsingborge sužaidė paskutines atrankos turnyro į Europos čempionatą rungtynes. Audriaus Statkevičiaus treniruojama komanda įveikė bendraamžius iš Farerų Salų...

 • U-17 rinktinė pralaimėjo Danijai

  2019-09-30

  U-17 rinktinė

  U-17 rinktinė pralaimėjo Danijai

  Švedijoje vykstančiame UEFA Europos U-17 čempionato atrankos turnyre antrąjį pralaimėjimą patyrė Lietuvos rinktinė. Lietuviai nusileido bendraamžiams iš Danijos rezultatu 1:6. Pirmajame kėlinyje...

 • Atrankos starte – rezultatyvi kova su Švedija

  2019-09-27

  U-17 rinktinė

  Atrankos starte – rezultatyvi kova su Švedija

  Audriaus Statkevičiaus treniruojama Lietuvos vaikinų U-17 rinktinė Helsingborge pradėjo atrankos turnyrą į Europos čempionatą. Lietuviai du kartus pirmavo prieš Švedijos rinktinę, tačiau varžovai...