Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo turnyrai

„Stiklita” paplūdimio taurės varžybose – „Inkaro” triumfas

2019-03-18

„Stiklita” paplūdimio taurės varžybose – „Inkaro” triumfas

Šeštadienį Vilniaus „Smėlio“ arenoje vyko „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės varžybos. Šešių komandų turnyrą, kurį papuošė ir didelę patirtį tarptautinėje arenoje sukaupusių žaidėjų pasirodymai, laimėjo Kauno „Inkaro“ komanda.

Varžybose dalyvavo Vilniaus „Rings “, Mažeikių „Olimpo“ sporto centro, Prienų KKSC, Vilniaus „Audros“, Panevėžio „Baltijos“ ir „Inkaro“ ekipos. Iš pradžių jos buvo suskirstytos į dvi grupes po tris komandas. Dvi geriausios grupių komandos pateko į pusfinalį, o vėliau buvo žaidžiama dėl trečios ir pirmos vietos.

Praėjusiais metais turnyre triumfavusios Vilniaus „Rings“ ekipos neišgelbėjo įspūdingi ir jau vizitine kortele tapusių Ramūno Radavičiaus įvarčiais per save – komanda pusfinalyje po atkaklios kovos 6:7 nusileido kitai sostinės ekipai „Audra“.

Kitame pusfinalyje „Inkaro“ klubas net 16:1 sutriuškino „Olimpo“ ekipą. Viso turnyro metu kauniečius į priekį vedė galingas pastiprinimas – buvę Azerbaidžano (Sabihas Mammadovas), Vokietijos (Oliveris Romrigas) ir Ispanijos (Pablo Gonzalezas) rinktinių žaidėjai.

Finalo dvikovoje „inkariečiams“ rimtą iššūkį metė „Audros“ futbolininkai. Jie privertė oponentus juos vytis ir rezultatas dar antrajame kėlinyje buvo lygus, tačiau vėliau laikinosios sostinės klubas įrodė savo pranašumą ir triumfavo 11:5.

Rungtynėse dėl trečios vietos „Rings“ 8:2 sutriuškino „Olimpo“ komandą.

Turnyro prizininkams atiteko „Stiklitos“ ir „Hummel“ įsteigti apdovanojimai. Naudingiausio turnyro žaidėjo prizas įteiktas P. Gonzalezui.

Varžyboms papildomo ir pozityvaus atspalvio suteikė draugiškos moterų komandų „JL Stars“ ir MFA „Žalgirio“ rungtynės. Po kovos iki paskutinių minučių „Žalgirietės“ triumfavo rezultatu 3:2.

Susijusios naujienos

 • Paplūdimio futbolo taurę iškovojo „Audra“

  2018-08-20

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Paplūdimio futbolo taurę iškovojo „Audra“

  Daugybė įvarčių, emocijos, karštis ir Baltijos jūra - savaitgalį tai sujungė „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės varžybos. Palangoje 8 ekipos susikovė dėl antrojo sezono trofėjaus. Nors „Stiklita“...

 • Palangoje susigrums dėl „Stiklita“ paplūdimio taurės

  2018-08-16

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Palangoje susigrums dėl „Stiklita“ paplūdimio taurės

  Paplūdimio futbolo vasaros sezoną Lietuvoje rugpjūčio 18 d. (šeštadienį) vainikuos „Stiklita“ taurės varžybos. Ant Baltijos jūros kranto Palangoje vyksiančiame turnyre aštuonios komandos susikaus dėl...

 • Palangoje – intriguojantis paplūdimio futbolo turnyras

  2018-08-08

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Palangoje – intriguojantis paplūdimio futbolo turnyras

  Rugpjūčio 18 d. Palangoje vyks „Stiklita” paplūdimio futbolo taurės turnyras. Manoma, kad kovos pajūryje bus ypač intriguojančios. Turnyre jau užsiregistravo dauguma ekipų, kurios neseniai baigė...