Lietuvos futbolo federacija

U-17 rinktinė

U-17 rinktinė antrą kartą nugalėjo Baltarusiją

2019-03-30

U-17 rinktinė antrą kartą nugalėjo Baltarusiją

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė šeštadienį antrosiose rungtynėse su Baltarusijos rinktine iškovojo dar vieną pergalę. Šį kartą lietuviai įmušė du įvarčius ir triumfavo 2:0.

Ketvirtadienį, pirmojoje komandų akistatoje, Audriaus Statkevičiaus auklėtiniai iškovojo pergalę 1:0.

Rungtynėse Lietuvos komanda išnaudojo gautas progas. Jau 10 minutę ją į priekį išvedė Gustas Jarusevičius. Po pertraukos jį aikštėje pakeitė Armandas Kučys, kuris 64 minutę pelnė antrąjį komandos įvartį ir taip pateisino trenerio A. Statkevičiaus atliktą keitimą.

Po pergalingai pasibaigusių rungtynių A. Statkevičius sakė: „Buvo aspektų, kurie pavyko, džiugina tai, jog pasinaudojome varžovų klaidomis ir pasiekėme pergales, bet mums tikrai yra kur pasitempti.  Būna rungtynių, kurias pralaimi, bet parodytas žaidimas tenkina, o laimėtuose mačuose matai spragų“.

„Baltarusijoje mūsų pranašumu buvo kovingumas, atsidavimas ir vieningumas. Išbandėme 18 futbolininkų ir visi jie patenkino lūkesčius, bet konkurencija sudėtyje išlieka – yra futbolininkų, kurių nesivežėme į Minską, todėl kiekvienas rinktinės žaidėjas turi atiduoti visas jėgas ir parodyti didelį norą būti čia“, - sakė strategas.

Rungtynių statistika:

Baltarusija U-17 – Lietuva U-17 0:2 (0:1)
Minsko maniežas
Teisėjas – Pavel Gritsuk

Įvarčiai: 10 min. G. Jarusevičius (0:1), 64 min. A. Kučys (0:2).

Lietuvos sudėtis: Julius Virvilas, Evaldas Urmonas, EImantas Dzinga, Saulius Vikertas (po keitimo Grantas Jaseliūnas), Titas Buzas (po keitimo - Ervinas Vilkaitis), Gustas Jarusevičius (po keitimo - Armandas Kučys), Deividas Dovydaitis, Matijus Remeikis, Aleksa Okolovič, Artemijus Tutyškinas, Vakaris Skibiniauskas (po keitimo - Gabrielis Nikonovas).

Atsargoje: Dominykas Valeckas, Motiejus Slivka, Arnas Spyčius.

Susijusios naujienos

 • Baltijos taurėje užėmė ketvirtą vietą

  2019-07-02

  U-17 rinktinė

  Baltijos taurėje užėmė ketvirtą vietą

  Lietuvos U-17 vaikinų futbolo rinktinė nesėkme užbaigė Baltijos taurės varžybas. Paskutinėse rungtynėse lietuviai susitiko su Suomijos nacionaline komanda ir patyrė pralaimėjimą 1:7 (0:5). Vienintelį...

 • Po atkaklios kovos – dramatiškos lygiosios su Estija

  2019-06-30

  U-17 rinktinė

  Po atkaklios kovos – dramatiškos lygiosios su Estija

  Sekmadienio popietę Lietuvos U-17 rinktinė žaidė antrąsias Baltijos taurės rungtynes su Estija. Nors lietuviai pirmavo, dvikovos gale turnyro šeimininkai išplėšė lygiąsias 1:1. Lietuvos ekipa žaidė...

 • Baltijos taurės varžybos pradėtos pralaimėjimu

  2019-06-29

  U-17 rinktinė

  Baltijos taurės varžybos pradėtos pralaimėjimu

  Lietuvos U-17 rinktinė nesėkme pradėjo Baltijos taurės varžybas Estijoje. Lietuviai pirmajame mače 1:2 pralaimėjo Latvijai.   Nors pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, latviai antrąjį kėlinį...