Lietuvos futbolo federacija

U-17 rinktinė

U-17 rinktinė antrą kartą nugalėjo Baltarusiją

2019-03-30

U-17 rinktinė antrą kartą nugalėjo Baltarusiją

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė šeštadienį antrosiose rungtynėse su Baltarusijos rinktine iškovojo dar vieną pergalę. Šį kartą lietuviai įmušė du įvarčius ir triumfavo 2:0.

Ketvirtadienį, pirmojoje komandų akistatoje, Audriaus Statkevičiaus auklėtiniai iškovojo pergalę 1:0.

Rungtynėse Lietuvos komanda išnaudojo gautas progas. Jau 10 minutę ją į priekį išvedė Gustas Jarusevičius. Po pertraukos jį aikštėje pakeitė Armandas Kučys, kuris 64 minutę pelnė antrąjį komandos įvartį ir taip pateisino trenerio A. Statkevičiaus atliktą keitimą.

Po pergalingai pasibaigusių rungtynių A. Statkevičius sakė: „Buvo aspektų, kurie pavyko, džiugina tai, jog pasinaudojome varžovų klaidomis ir pasiekėme pergales, bet mums tikrai yra kur pasitempti.  Būna rungtynių, kurias pralaimi, bet parodytas žaidimas tenkina, o laimėtuose mačuose matai spragų“.

„Baltarusijoje mūsų pranašumu buvo kovingumas, atsidavimas ir vieningumas. Išbandėme 18 futbolininkų ir visi jie patenkino lūkesčius, bet konkurencija sudėtyje išlieka – yra futbolininkų, kurių nesivežėme į Minską, todėl kiekvienas rinktinės žaidėjas turi atiduoti visas jėgas ir parodyti didelį norą būti čia“, - sakė strategas.

Rungtynių statistika:

Baltarusija U-17 – Lietuva U-17 0:2 (0:1)
Minsko maniežas
Teisėjas – Pavel Gritsuk

Įvarčiai: 10 min. G. Jarusevičius (0:1), 64 min. A. Kučys (0:2).

Lietuvos sudėtis: Julius Virvilas, Evaldas Urmonas, EImantas Dzinga, Saulius Vikertas (po keitimo Grantas Jaseliūnas), Titas Buzas (po keitimo - Ervinas Vilkaitis), Gustas Jarusevičius (po keitimo - Armandas Kučys), Deividas Dovydaitis, Matijus Remeikis, Aleksa Okolovič, Artemijus Tutyškinas, Vakaris Skibiniauskas (po keitimo - Gabrielis Nikonovas).

Atsargoje: Dominykas Valeckas, Motiejus Slivka, Arnas Spyčius.

Susijusios naujienos

 • Pergale prieš Farerų Salų rinktinę užbaigtas atrankos turnyras

  2019-10-03

  U-17 rinktinė

  Pergale prieš Farerų Salų rinktinę užbaigtas atrankos turnyras

  Lietuvos vaikinų iki 17 m. rinktinė Helsingborge sužaidė paskutines atrankos turnyro į Europos čempionatą rungtynes. Audriaus Statkevičiaus treniruojama komanda įveikė bendraamžius iš Farerų Salų...

 • U-17 rinktinė pralaimėjo Danijai

  2019-09-30

  U-17 rinktinė

  U-17 rinktinė pralaimėjo Danijai

  Švedijoje vykstančiame UEFA Europos U-17 čempionato atrankos turnyre antrąjį pralaimėjimą patyrė Lietuvos rinktinė. Lietuviai nusileido bendraamžiams iš Danijos rezultatu 1:6. Pirmajame kėlinyje...

 • Atrankos starte – rezultatyvi kova su Švedija

  2019-09-27

  U-17 rinktinė

  Atrankos starte – rezultatyvi kova su Švedija

  Audriaus Statkevičiaus treniruojama Lietuvos vaikinų U-17 rinktinė Helsingborge pradėjo atrankos turnyrą į Europos čempionatą. Lietuviai du kartus pirmavo prieš Švedijos rinktinę, tačiau varžovai...