Lietuvos futbolo federacija

Oficialūs pranešimai

Paaiškinimas dėl LFF taurės burtų traukimo

2019-04-18

Paaiškinimas dėl LFF taurės burtų traukimo

Balandžio 18 d. (ketvirtadienį) vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės I etapo ir II etapo burtai. Burtus organizavęs LFF Rinkodaros ir Komunikacijos departamentas ir LFF vadovai prisiima atsakomybę už ne iki galo suderintą burtų ceremonijos veiksmų  planą bei netinkamą jų rinkodarinį principą.

„Šių burtų reprezentacija jokiu būdu nenorėjome kažko įžeisti. Mes niekada nesiekėme ir nesiekiame išskirti lyčių, išnaudoti vienos, ar kitos lyties, pasisakome už lygias teises visiems, savo vykdomais turnyrais bei iniciatyvomis tą nuosaikiai ir kryptingai propaguojame. Norėdami įtraukti daugiau žiūrovų, rinkodariniu atžvilgiu, gerai neapgalvoję savo veiksmų pateikėme netinkamą ir neapgalvotą burtų atvaizdavimą, dėl šių veiksmų nuoširdžiai apgailestaujame. Taip pat dėl techninės klaidos buvo sumaišytos komandos, todėl nebuvo galima sudaryti tikslių porų. Atsiprašome dalyvaujančių komandų, o burtai bus traukiami iš naujo“, - sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Buvo siekiama įprastas burtų ceremonijas pakeisti įdomesne – buvo pasitelkta vėjo mašina, kurioje įėjęs žmogus gaudytų skriejančius popierėlius su komandų pavadinimais. Burtus padėjo traukti „promo“ mergina, kurios įprastai dalyvauja federacijos renginiuose, asistuoja apdovanojimuose, burtų traukimuose. Deja, iki galo neapgalvoję veiksmų, padarėme klaidą pasirinkdami netinkamą reprezentacinį būdą – kamera, kuria buvo siekiama parodyti, kaip vyksta traukimas mašinos viduje, reprezentavo merginą vulgariai, taip pat buvo pasirinktas netinkamas merginos aprengimo stilius, kurį derėjo geriau apgalvoti“, - sakė LFF Rinkodaros ir Komunikacijos atstovai Aušrinė Sakalauskaitė, Austėja Diksaitė, Justas Kontrimas, Gediminas Žygelis ir Izabela Murauskaitė.

„SHARP LFF taurės 2019” I ir II etapo burtai yra atšaukiami dėl techninės klaidos.

„Dėl žmogiškos klaidos, burtų traukimo metu buvo sumaišytos „Kazlų Rūdos“ ir „Šilo“ komandos, todėl nebuvo galima sudaryti tikslių porų. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir apgailestaujame, kad komandos dar nežino varžovų“, - komentavo LFF Rinkodaros ir Komunikacijos atstovai.

Pranešame, kad „SHARP LFF taurės 2019” I ir II etapo burtai iš naujo bus organizuojami penktadienį.

Papildymas: „SHARP LFF taurės 2019” I ir II etapo burtai bus traukiami penktadienį (balandžio 19 d.), 11 valandą. Tiesioginė burtų transliacija - Lietuvos futbolas feisbuko puslapyje.

Papildymas: „SHARP LFF taurės 2019” ketvirtadienio burtų traukimo ceremonijos scenarijus, idėja ir jos reprezentacija nebuvo derinta su „SHARP” atstovais.

Susijusios naujienos

 • Eilinis LMFA visuotinis narių susirinkimas vyks balandžio 24 d.

  2019-03-28

  Oficialūs pranešimai

  Eilinis LMFA visuotinis narių susirinkimas vyks balandžio 24 d.

  Lietuvos moterų futbolo asociacija informuoja (toliau – LMFA) informuoja, jog 2019 m. kovo 26 d. LMFA Prezidiumo priimtu sprendimu šaukiamas eilinis LMFA visuotinis narių susirinkimas. Lietuvos...

 • Eilinis LSFA visuotinis susirinkimas - balandžio 23 d.

  2019-03-21

  Oficialūs pranešimai

  Eilinis LSFA visuotinis susirinkimas - balandžio 23 d.

  Lietuvos salės futbolo asociacija (toliau – Asociacija) informuoja, jog 2019 m. kovo 21 d. priimtu valdybos sprendimu bei laikantis Asociacijos įstatuose nustatytų terminų šaukia eilinį visuotinį...

 • Jaukių Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

  2018-12-24

  Oficialūs pranešimai

  Jaukių Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

  Sveikiname sulaukus gražiausių metų švenčių – Šv. Kalėdų bei Naujųjų metų. Jų proga, visai Lietuvos futbolo bendruomenei – treneriams, žaidėjams, klubų vadovams ir darbuotojams, žiniasklaidos...