Lietuvos futbolo federacija

Hegelmann LFF taurė

Ištraukti „SHARP LFF taurės“ I ir II etapo burtai

2019-04-19

Ištraukti „SHARP LFF taurės“ I ir II etapo burtai

Penktadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje buvo ištraukti 2019 metų sezono „SHARP LFF taurės“ I ir II etapo burtai.

I etapo burtų traukime dalyvavo 26 (III, IV lygų) komandos. Burtų keliu ištrauktos 6 poros, o 14 klubų burtų keliu pateko į antrąjį etapą.

II etape dalyvaus I etapo 6 porų komandos nugalėtojos, 14 burtų keliu į antrąjį etapą patekusios III ir IV lygų komandos, 28 I ir II lygų komandos, viso – 48 klubai. 24 porų nugalėtojai iškovos teisę dalyvauti turnyro III etape (šešioliktfinalyje).

„SHARP LFF taurės“ varžybų I etapas turi būti sužaistas iki balandžio 25 dienos, o II etapo dvikovos – iki gegužės 1 dienos.

I etapo burtų rezultatai:

Šiaulių „Adiada (Šiaulių AFF, III lyga)/ Klaipėdos „Sendvaris“ (Klaipėdos AFF, III lyga)
Vilniaus „Granitas“ (Vilniaus RFS, III lyga) – „Anykščiai“ (Utenos AFF, III lyga)
Vilniaus „Top Kickers“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Ukmergės „Spartakas“ (Vilniaus RFS, III lyga)
Kuršėnų „Venta“ (Šiaulių AFF, III lyga) – Kaišiadorių „Baltai“ (Vilniaus RFS, III lyga)
„Lentvaris“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Vilniaus „Vieni vartai“ (Vilniaus RFS, IV lyga)
„Prienai“ (Kauno AFF, III lyga) – Šiaulių „Saulininkas (Šiaulių AFF, III lyga)

II etapo burtų rezultatai:

Vilniaus „Salininkai“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – „Vilniaus Vytis“ (I lyga) 
„Kazlų Rūda“ (Kauno AFF, III lyga) – „Radviliškis“ (II lyga)
Marijampolės „Švyturys“  (Marijampolės AFF, III lyga) - FA „Šiauliai“ (I lyga)
„Marijampolė City“ (II lyga) – Joniškio „Saned“ (II lyga)
Vilniaus „Vova“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Panevėžio „Aukštaitija“ (II lyga)
Vilniaus „Navigatoriai“ (Vilniaus RFS, III lyga) – „Šilutė“ (II lyga)
Akmenės „Akmenės cementas“ (II lyga) – „Pakruojis“ (I lyga)
Vilniaus „Futboliukas“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Telšių „Džiugas“ (I lyga)
„Lentvaris“ (Vilniaus RFS, IV lyga)/Vilniaus „Vieni vartai“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Kėdainių „Nevėžis“ (I lyga)
Vilniaus „Reaktyvas“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Vilniaus „Tera (II lyga)
Vilniaus „Futbolo Broliai“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Kybartų „Sveikata“ (II lyga)
Alytaus „Vidzgiris“ (II lyga) – Vilniaus „Viltis“ (II lyga)
„Prienai“ (Kauno AFF, III lyga)/Šiaulių „Saulininkas (Šiaulių AFF, III lyga) – Kretingos „Minija“ (I lyga)
Vilniaus „Granitas“ (Vilniaus RFS, III lyga)/„Anykščiai“ (Utenos AFF, III lyga) –  Kazlų Rūdos „Šilas“ (II lyga)
Utenos „Utenis“ (II lyga) – „Kupiškis“ (I lyga)
Kauno „Hegelmann Litauen“ (I lyga) – „Jonava“ (I lyga)
Širvintų „VGTU-Vilkai“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Plungės „Babrungas“ (II lyga)
Kuršėnų „Venta“ (Šiaulių AFF, III lyga)/Kaišiadorių „Baltai“ (Vilniaus RFS, III lyga) – „Kelmės futbolo klubas“ (II lyga)
Vilniaus „Top Kickers“ (Vilniaus RFS, IV lyga)/ Ukmergės „Spartakas“ (Vilniaus RFS, III lyga) – Šiaulių „Adiada (Šiaulių AFF, III lyga)/ Klaipėdos „Sendvaris“ (Klaipėdos AFF, III lyga)
„Kėdainiai“  (Kauno AFF, III lyga) – Mažeikių „Atmosfera“ (I lyga)
„Elektrėnų versmė“ (Vilniaus RFS, III lyga) – Gargždų „Banga“ (I lyga)
Vilniaus „Geležinis vilkas“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Vilniaus „Viesulas“ (Vilniaus RFS, IV lyga)
Vilniaus „Ave.Ko.“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Alytaus „Dainava“ (I lyga)
Vilniaus „Ateitis“ (II lyga) – FK „Vilnius“ (I lyga)

Susijusios naujienos