Lietuvos futbolo federacija

Senjorai

Startavo Lietuvos senjorų pirmenybės

2019-05-07

Startavo Lietuvos senjorų pirmenybės

Gegužės 4 dieną Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) aikštyne Kaune startavo Lietuvos senjorų (50 m. ir vyresnių) pirmenybės.

Iki šiol pirmenybės buvo vykdomos grupėmis, o šiemet komandos nusprendė varžytis vieno rato sistema, sužaidžiama tarpusavyje po kartą. Turnyre rungtyniauja 14 komandų iš visų Lietuvos regionų. Sezono starte susirinko visos ekipos – taip siekiama suburti visus dalyvius ne tik žaisti kartu, bet tuo pačiu ir susipažinti, pabendrauti ir palaikyti glaudesnius ryšius. Sezoną komandos pradėjo sužaisdamos po du turus, o sekantys turai vyks skirtinguose Lietuvos miestuose.

„Džiaugiamės startavusiu čempionatu ir tuo, jog surinkome visas komandas į vieną vietą. Visi dalyviai yra išsiilgę futbolo, o senjorų pirmenybės – puiki platforma konkurencijai, kuri šioje futbolo mylėtojų grupėje išlieka labai aukšta. Šį sezoną pirmenybėse bus sužaistos iš viso 91 rungtynės, o paraiškose iš viso užregistruota 315 žaidėjų, todėl svarbu pabrėžti, jog turnyras svariai prisideda prie futbolo masiškumo Lietuvoje“, - kalbėjo Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) prezidentas Sergejus Slyva.

Per pirmuosius du turus šešios komandos („Šiaulių Liūtai“, „Klaipėdos veteranai“, Panevėžio  „Ekrano senjorai“, Utenos „Utenio senjorai“, Kauno „Kaunas“, ir „Vilniaus senjorai“) surinko po 4 taškus ir dalijasi 1-6 vietas. Šiais metais nugalėtojų titulą ginanti Alytaus „Dainavos“ senjorų komanda iškovojo vieną pergalę ir patyrė pralaimėjimą.

Daugiausiai įvarčių užfiksavusi dvikova vyko tarp Jonavos „Klevo“ ir „Marijampolės City“ komandų – jonaviečiai laimėjo 9:4. Rezultatyviausiu varžybų žaidėju po dviejų turų tapo „Klevo“ komandos puolėjas Jevgenijus Medvedevas, įmušęs penkis įvarčius. Rungtynių rezultatus ir statistiką galima rasti paspaudus šią nuorodą, artimiausiu metu statistika bus matoma pagrindinėje Lietuvosfutbolas.lt svetainėje.

Susijusios naujienos

 • Senjorų pirmenybėse Kauno hegemoniją nutraukė vilniečiai

  2020-10-12

  Senjorai

  Senjorų pirmenybėse Kauno hegemoniją nutraukė vilniečiai

  Finišavo 2020 metų Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresnių) mažojo futbolo pirmenybės. Po ilgos pertraukos nugalėtojų titulas iškeliavo į Vilnių, o trečią vietą išplėšė Utenos senjorai. Prieš paskutinį...

 • Senjorų pirmenybių atomazgoje – net kelios intrigos

  2020-10-09

  Senjorai

  Senjorų pirmenybių atomazgoje – net kelios intrigos

  Šeštadienį spalio 10 d. Kaune finišuos Lietuvos senjorų (50+) mažojo futbolo pirmenybės. Ilgus metus rengiamose varžybose laukia neeilinė intriga – nugalėtojas gali paaiškėti papildomose rungtynėse...

 • Senjorų pirmenybėse dalyvaus 14 komandų, viena – nauja

  2020-06-25

  Senjorai

  Senjorų pirmenybėse dalyvaus 14 komandų, viena – nauja

  Savaitgalį startuojančiose 2020 m. Lietuvos senjorų (50 metų ir vyresnių) pirmenybėse, kaip ir pernai, varžysis 14 komandų. Beveik nesikeitė ir turnyro dalyvių sudėtis. Vienintelis naujokas – Kauno...