Lietuvos futbolo federacija

WU-16 rinktinė

WU-16 rinktinė žais UEFA turnyre Suomijoje

2019-05-11

WU-16 rinktinė žais UEFA turnyre Suomijoje

Lietuvos WU-16 merginų futbolo rinktinė atvyko į Suomiją. Čia komanda dalyvaus UEFA Talenčių („Development Cup“ ) turnyre.

Rolando Čepkausko treniruojama komanda pirmą kartą susirinko į stovyklą šiais metais. Nuo ketvirtadienio rinktinė treniravosi Kaune, o sekmadienio vidurdienį pasieks Helsinkį, iš kurio išvyks į „Eerikkila“ sporto kompleksą.

Pirmadienį (13 val.) WU-16 rinktinė susitiks su Šveicarijos bendraamžėmis, trečiadienį (17 val.) rungtyniaus su Suomija, o penktadienį užbaigs varžybas dvikova su Ukraina (10 val.).

„Ši komanda – nauja. Mūsų tikslas yra sėkmingai pasirengti rugsėjį vyksiančioms Europos WU-17 čempionato atrankos varžyboms, todėl turnyro Suomijoje patirtis yra labai svarbi. Šiame turnyre, pagal reglamentą, visos žaidėjos turi gauti atitinkamą žaidimo laiką, todėl bus puiki proga įsitikinti futbolininkių galimybėmis“, - sakė R. Čepkauskas.

Specialistas, kurio vadovaujama WU-17 rinktinė praėjusiais metais iškovojo Baltijos taurę, teigė, jog svarbiausia užduotis yra paruošti žaidėjas nacionalinei rinktinei: „Norime kaip įmanoma geriau parengti futbolininkes, jog jos galėtų tinkamai atstovauti moterų rinktinę. Gerų pavyzdžių yra ne vienas, dabar pagrindinėje reprezentacinėje komandoje rungtyniauja tokios žaidėjos, kaip Gabija Gedgaudaitė, Judita Sabatauskaitė ir Liucija Vaitukaitytė. Manau, kad ir dabartinėje jaunimo rinktinėje turime nemažai talentingų futbolininkių“.

Dabartinėje WU-16 rinktinės sudėtyje yra dvi į moterų rinktinę kviestos žaidėjos - vartininkė Meda Šeškutė bei puolėja Rimantė Jonušaitė, kuri pelnė debiutinį įvartį draugiškose moterų rinktinės rungtynės su Farerų salų komanda balandį.

Lietuvos WU-16 rinktinės sudėtis:

Vartininkės:

Meda Šeškutė (FA Šauliai; Vilniaus FM)
Aušrinė Bikutė (Utenos FK „Utenis“)

Gynėjos:

Tereza Romanovskaja (FA Panevėžys)
Kamilė Gudelevičiūtė (FA Šiauliai)
Alina Špakovskaja (FK „Banga“, Vilniaus FM)
Donata Švarcaitė (FK „Banga“)
Rugilė Butkutė (FA Šiauliai)
Gabija Sinkevičiūtė (MFA „Žalgiris“)

Saugės:

Neonila Ivanovskaja (Vilniaus FM)
Iveta Inčytė ( „Kauno Žalgiris“, SM Tauras)
Rusnė Makarevičiūtė (Kauno „Kauno Žalgiris“, SM Tauras)
Dovilė Dockaitė (FK „Šešupė“)
Livija Toropovaitė (FA Šiauliai, Ukmergės SC)
Erika Šupelytė (Šiaulių FA, Vilniaus FM)
Gabija Valiukevičiūtė ( „Kauno Žalgiris“, SM Tauras)
Eva Gecevičiūtė (FK „Jonava“)
Ugnė Slankauskaitė (MFA „Žalgiris“)

Puolėjos:

Rimantė Jonušaitė (FK „Gintra“, Mažeikių FK „Triumfas“)
Monika Ložytė (MFA „Žalgiris“)
Veronika Zelenina (MFK „Žalgiris“)

Susijusios naujienos

 • WU-16 rinktinė turnyre Suomijoje užėmė trečią vietą

  2019-05-18

  WU-16 rinktinė

  WU-16 rinktinė turnyre Suomijoje užėmė trečią vietą

  Lietuvos WU-16 merginų rinktinė šią savaitę dalyvavo UEFA Talenčių (UEFA Development Cup) turnyre Suomijoje, kur pasisėmė naudingos patirties prieš trijų šalių rinktines. Pirmosiose rungtynėse...

 • WU-16 rinktinė UEFA turnyre liko be pergalių

  2018-04-14

  WU-16 rinktinė

  WU-16 rinktinė UEFA turnyre liko be pergalių

  Lietuvos WU-16 mergaičių rinktinė penktadienį užbaigė kovas tarptautiniame UEFA Talenčių turnyre Gargžduose. Šeštadienį lietuvės paskutinėse rungtynėse susitiko su Estijos bendraamžėmis. Dvikova...

 • Antrose rungtynėse pripažino Islandijos pranašumą

  2018-04-11

  WU-16 rinktinė

  Antrose rungtynėse pripažino Islandijos pranašumą

  Lietuvos WU-16 rinktinė tęsia kovas UEFA Talenčių turnyre Gargžduose. Trečiadienį komanda sužaidė antrąsias rungtynes, kuriose nusileido Islandijos bendraamžėms. Gargždų „Banga“ nuotr. Daugeliui...