Lietuvos futbolo federacija

Moterų I lyga

3 iš 3 – panevėžietės I lygoje neprarado taškų, „Šešupė“ iškovojo rezultatyviausią pergalę

2019-05-12

3 iš 3 – panevėžietės I lygoje neprarado taškų, „Šešupė“ iškovojo rezultatyviausią pergalę

LMFA Pirmoje lygos 3-iame ture pergales iškovojo panevėžietės, ukmergiškės ir „Šešupės“-MFK ekipa, o Vilniaus derbis pasibaigė lygiosiomis.

Pirmenybių vienvalde lydere tapo FK-FA „Panevėžio“-PRSSG ekipa. Šiaurės regiono grupės rungtynės Panevėžyje prieš FK „Nevėžį“ pasibaigė rezultatu 6:0, o dubliu išsiskyrė Karilė Liužinaitė.

SC „Ukmergė“ iškovojo valingą pergalę 2:0 žaidžiant dešimtyje prieš praeito sezono I lygos nugalėtojas. 34 minutę Simona Bagavičiūtė išvedė į priekį aikštės šeimininkes, bet po dviejų minučių teisėjas pašalino Urtę Šmigelskaitę. FK „Jonava“ komanda nepasinaudojo skaitline persvara ir pati praleido įvartį dvikovos pabaigoje.

Rezultatyviausią 3 turo pergalę Tauragėje iškovojo FK „Šešupė“-MFK, kuri net 7:0 pranoko alytiškes ir pakilo į Pietų regiono grupės 3 vietą. Kapitonė Dovilė Dockaitė išsiskyrė dviem pelnytais įvarčiais.

Rungtynių fotoalbumas (V. Paunskio nuotr.)

Vienintelės lygiosios 1:1 buvo užfiksuotos sostinės derbyje tarp MFA „Žalgirio“ ir Vilniaus regiono JK. Aksinija Neznamova pirmame kėlinyje išvedė viešnias į priekį, tačiau pati buvo 61 minutę pašalinta iš rungtynių. Anika Kyžaitė praėjus 10 minučių atstatė pusiausvyrą.

Rungtynių fotoalbumas (A. Griciūtės ir D. Radlinsko nuotr.)

Ketvirtojo turo rungtynės suplanuotos gegužės 24 dieną Alytuje, Kaune, Kėdainiuose ir Mažeikiuose.

Susijusios naujienos

 • Septintame ture – Vilniaus regiono JK šuolis

  2019-08-31

  Moterų I lyga

  Septintame ture – Vilniaus regiono JK šuolis

  LMFA Pirmoje lygoje įvyko trejos 7-ojo turo rungtynės. Nenugalimos panevėžietės tęsia savo puikų žygį pirmenybėse, iškovodamos jau šeštą pergalę. Juozo Aleksos treniruojama komanda 4:1 įveikė praeito...

 • Atsinaujino moterų I lygos sezonas

  2019-08-26

  Moterų I lyga

  Atsinaujino moterų I lygos sezonas

  Triuškinančios pergalės užfiksuotos LMFA Pirmos lygos 6-ojo turo rungtynėse. Pirmosios į aikštę po vasaros pertraukos žengė „SC-Ukmergė“ ir  FA-FK „Panevėžys“-PRSSG žaidėjos. Šventupės stadione vyko...

 • I lyga: nesulaikomos panevėžietės, Pietų regione – vilniečių dvivaldystė

  2019-05-28

  Moterų I lyga

  I lyga: nesulaikomos panevėžietės, Pietų regione – vilniečių dvivaldystė

  FK-FA „Panevėžio“-PRSSG ekipa išėjo vasaros atotogų pirmaudamos LMFA Pirmoje lygoje. Šiaurės regiono grupėje panevėžietės iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų. Aukštaitės atvyko į...