Lietuvos futbolo federacija

Klaipėdos apskritis

Pajūrio miestams - perspektyvos priimti pasaulio čempionato dalyvius

2019-05-15

Pajūrio miestams - perspektyvos priimti pasaulio čempionato dalyvius

Antradienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius, Lietuvos salės futbolo asociacijos (LSFA) prezidentas Vidmantas Butkevičius ir direktorius Remigijus Daugėla viešėjo Vakarų Lietuvos miestuose, kuriuose su vietos savivalda aptarė 2020 m. pasaulio salės futbolo čempionato organizacinius klausimus.

Gimtajame T. Danilevičiaus mieste Klaipėdoje LFF ir LSFA atstovai susitiko su savivaldybės mero pavaduotoju Arvydu Česiuliu ir administracijos atstovais. Uostamiestyje planuojama rengti 2020 m. pasaulio futsal čempionato varžybas ir miesto savivaldybė pažadėjo prisidėti visapusiška parama.

„Klaipėdos miestas, neabejotinai, yra vienas svarbiausių būsimajame pasaulio čempionato žemėlapyje, čia sąlygos organizuoti svarbias varžybas yra labai patogios. Todėl buvo džiugu susitikime išgirsti tai, jog savivaldybė pasiruošusi stipriai įsitraukti infrastruktūros gerinimo, arenų nuomos, sklandžios logistikos ir apgyvendinimo organizavime. Miestas padarys viską, kad čempionato žinia pasiektų kiekvieną“, - tvirtino LFF prezidentas.

A. Česiulis ir T. Danilevičius

Vizite Palangoje su miesto meru Šarūnu Vaitkumi diskutuota dėl salės futbolo treniruočių bazės Palangoje. Joje planuojamas remontas, jog patalpos atitiktų visus reikalavimus.

„Mes džiaugiamės, kad miestas iš tiesų yra suinteresuotas, jog čia apsistotų pasaulio čempionato komandos, sirgaliai ir kiti svečiai. Todėl smagu, jog planuojama parengti sporto centro bazę atvykstančiams futbolininkams. Taip pat toliau kalbėsimės su viešbučių ir restoranų asociacija dėl apgyvendinimo klausimų. Susitikime su meru kalbėjomės ir apie šių metų Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato varžybų etapo organizavimą“, - sakė T. Danilevičius.

Š. Vaitkus ir T. Danilevičius

Neaplenktas ir dar vienas pajūrio miestas Kretinga. Joje taip pat potencialiai gali veikti viena iš pasaulio čempionato treniruočių bazių. Meras Antanas Kalnius ir jo administracija supažindino LFF ir LSFA atstovus su esama situacija.

„Mieste statomas sporto ir sveikatingumo kompleksas, kartu su modernia sale viduje, todėl matome tai, kaip vieną iš turnyro bazių. Pasikalbėjome apie galimybes čia priimti pasaulio čempionato komandas, aktualiausi klausimai – dėl salės parketo ir išmatavimų“, - pasakojo LFF vadovas.

A. Kalnius ir T. Danilevičius

Susitikime su Nerignos meru Dariumi Jasaičiu LFF ir LSFA vadovai kalbėjosi dėl vasarą Nidoje vykstančių Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato etapo. Kaip ir praėjusiais metais, Neringos savivaldybė prisidės svarbiausiais ant Baltijos jūros kranto vyksiančio turnyro organizaciniais, logistiniais ir sklaidos klausimais.

Susijusios naujienos

 • LFF vadovai lankėsi Kretingoje

  2019-07-11

  Klaipėdos apskritis

  LFF vadovai lankėsi Kretingoje

  Nauja dirbtinė futbolo danga šiemet atkeliaus į Kretingą, patvirtino ketvirtadienį su Kretingos rajono meru Antanu Kalniumi susitikęs Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius...

 • KLFF Kalėdų šventėje apdovanoti nusipelnę asmenys

  2018-12-23

  Klaipėdos apskritis

  KLFF Kalėdų šventėje apdovanoti nusipelnę asmenys

  Šeštadienį džiaugsmingai praėjo Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos organizuota „Kalėdų futbolo šventė“, Šventės metu buvo pagerbti Klaipėdos regiono futbolui nusipelnę asmenys, metų...

 • KLFF prezidentu išrinktas Rimantas Žvingilas

  2018-10-16

  Klaipėdos apskritis

  KLFF prezidentu išrinktas Rimantas Žvingilas

  Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijai (KLFF) vadovaus Rimantas Žvingilas. Spalio 15 dieną vykusiame KLFF Visuotiniame narių susirinkime R. Žvingilas buvo išrinktas prezidentu 4 metų...