Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Birštonas pirmąkart priims Lietuvos regionų pirmenybes

2019-05-21

Birštonas pirmąkart priims Lietuvos regionų pirmenybes

Jaunimo futbolo aistros kunkuliuos gegužės 25 dieną Birštono sporto centro stadione. Savo meistriškumą pademonstruos perspektyviausi U-14 amžiaus grupės žaidėjai iš visos Lietuvos.

Regionų pirmenybėmis siekiama populiarinti futbolą įvairiuose Lietuvos kraštuose, šiemet rungtynės vyko Marijampolėje, Širvintose ir Telšiuose. Birštonas pirmąkart surengs šią jaunimo futbolo šventę ir žiūrovai nuo 12 valandos regės Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos rinktinių akistatas.

Birštonas puikiausiai įrodė, kad moka mėgautis ir gyventi futbolo ritmu. 2016 metais miesto stadione surengtas SHARP Elitinės jaunių lygos superfinalas, pasibaigęs įspūdinga baudinių serija. Jaunimo futbolo organizatoriai neslepia optimizmo, kad ir šįkart bus sukurta įsimintina šventė.

Birštono savivaldybė ir Birštono sporto centras taps šio šeštadienio renginio partneriais. Antradienį su savivaldybės mere Nijole Dirginčiene ir sporto centro direktoriumi Sauliumi Smailiu susitiko Lietuvos futbolo federacijos projektų vadovas Donaldas Urniežius, pristatęs projekto tikslus. Susitikimo metu N. Dirginčienė ir S. Smailys išreiškė palaikymą projektui.

Į Birštoną stebėti rungtynių atvyks Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas ir kiti futbolo ekspertai. Lietuvos futbolo federacija vykdo Regionų pirmenybių projektą, kurio pagrindiniai tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinių kandidatų peržiūros procesą ir trenerių diskusijos.

Regionų pirmenybių tvarkaraštis

12:00 val. Kauno regionas – Vilniaus regionas;

13:15 val. Aukštaitijos regionas – Žemaitijos regionas;

14:30 val. Aukštaitijos regionas – Kauno regionas;

15:45 val. Vilniaus regionas – Žemaitijos regionas.

Susijusios naujienos

 • Jaunieji futbolininkai mėgaujasi žaidimu Lietuvos regioninėje komandoje

  2019-10-18

  Regionų pirmenybės

  Jaunieji futbolininkai mėgaujasi žaidimu Lietuvos regioninėje komandoje

  Iš Lietuvos regionų pirmenybių žaidėjų suburta U-13 komanda šiandien debiutavo „Ateitis Cup“ turnyre ir jau pirmąją dieną džiaugėsi iškovota pergale.   Vaikinai žaidžia E grupėje kartu su Bergamo...

 • P. De Wilde palaiko Regionų pirmenybių komandą

  2019-10-17

  Regionų pirmenybės

  P. De Wilde palaiko Regionų pirmenybių komandą

  Kaune į treniruočių stovyklą susirinkusią Lietuvos regionų pirmenybių U-13 komandą aplankė LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde. Specialistas iš Belgijos šiandien pabendravo su jaunaisiais...

 • Regionų pirmenybių U-13 žaidėjai susibūrė Kaune

  2019-10-15

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-13 žaidėjai susibūrė Kaune

  Iš Lietuvos regionų pirmenybėse atsiskleidusių U-13 žaidėjų suburta Lietuvos regioninė rinktinė ruošiasi tarptautiniam „Ateitis Cup“ turnyrui. Komanda startuos šį penktadienį ir žais turnyro E grupės...