Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Birštonas pirmąkart priims Lietuvos regionų pirmenybes

2019-05-21

Birštonas pirmąkart priims Lietuvos regionų pirmenybes

Jaunimo futbolo aistros kunkuliuos gegužės 25 dieną Birštono sporto centro stadione. Savo meistriškumą pademonstruos perspektyviausi U-14 amžiaus grupės žaidėjai iš visos Lietuvos.

Regionų pirmenybėmis siekiama populiarinti futbolą įvairiuose Lietuvos kraštuose, šiemet rungtynės vyko Marijampolėje, Širvintose ir Telšiuose. Birštonas pirmąkart surengs šią jaunimo futbolo šventę ir žiūrovai nuo 12 valandos regės Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos rinktinių akistatas.

Birštonas puikiausiai įrodė, kad moka mėgautis ir gyventi futbolo ritmu. 2016 metais miesto stadione surengtas SHARP Elitinės jaunių lygos superfinalas, pasibaigęs įspūdinga baudinių serija. Jaunimo futbolo organizatoriai neslepia optimizmo, kad ir šįkart bus sukurta įsimintina šventė.

Birštono savivaldybė ir Birštono sporto centras taps šio šeštadienio renginio partneriais. Antradienį su savivaldybės mere Nijole Dirginčiene ir sporto centro direktoriumi Sauliumi Smailiu susitiko Lietuvos futbolo federacijos projektų vadovas Donaldas Urniežius, pristatęs projekto tikslus. Susitikimo metu N. Dirginčienė ir S. Smailys išreiškė palaikymą projektui.

Į Birštoną stebėti rungtynių atvyks Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas ir kiti futbolo ekspertai. Lietuvos futbolo federacija vykdo Regionų pirmenybių projektą, kurio pagrindiniai tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinių kandidatų peržiūros procesą ir trenerių diskusijos.

Regionų pirmenybių tvarkaraštis

12:00 val. Kauno regionas – Vilniaus regionas;

13:15 val. Aukštaitijos regionas – Žemaitijos regionas;

14:30 val. Aukštaitijos regionas – Kauno regionas;

15:45 val. Vilniaus regionas – Žemaitijos regionas.

Susijusios naujienos

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  2019-11-10

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  Sėkmingiausiai iš „Wellteen“ remiamų Lietuvos regionų pirmenybių komandų pasirodė U-16 vaikinai, žengę iki pat „Ateitis Cup“ turnyro finalo.    Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama...

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  2019-11-09

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  Antroji „Ateitis Cup“ turnyro diena sėkmingai susiklostė Lietuvos regionų pirmenybių U-16 rinktinei, kuri iškovojo vietą finale. Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama komanda...

 • Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  2019-11-08

  Regionų pirmenybės

  Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komanda pergalingai pradėjo tarptautinį „Ateitis Cup“ turnyrą. Vaikinai įveikė Daugpilio BFC „Daugavpils“ komandą rezultatu 1:0, Sankt Peterburgo FC „Lokomotiv“...