Lietuvos futbolo federacija

Moterų futbolas

Futbolo festivalis Kaune įtrauks virš šimto mergaičių

2019-05-30

Futbolo festivalis Kaune įtrauks virš šimto mergaičių

Birželio 9-ąją šurmuliuos 2010 metais gimusių ir jaunesnių mergaičių futbolo festivalis, kuris bus surengtas Nacionalinės futbolo akademijos stadione.

Festivalio organizatoriai žada, kad dalyvėms tikrai netruks gerų emocijų ir šypsenų. Festivalio tikslas – pritraukti ir skatinti mergaites žaisti futbolą, todėl futbolo 5×5 žaidime dovanų gaus kiekviena dalyvaujanti komanda.

Tikimasi suteikti mergaitėms galimybę smagiai praleisti laiką žaidžiant futbolą gryname ore tarp bendraamžių ir išbandyti savo galimybes. Kiekviena dalyvė turės progą sudalyvauti smagiuose konkursuose, futbolo žaidimuose, estafetėse, kuriose galės laimėti įvairių prizų. 

„Labai džiugu, kad pirmąkart šiai amžiaus grupei rengiamas festivalis ir tiek tiek daug dalyvių iš visos Lietuvos atvyks į Kauną. Tikiuosi, kad mergaitės praleis stadione dieną smagiai ir įsimintinai. Mano žinutė dalyvėms – jeigu jus futbolas sudomins, būtinai prisijunkite prie savo krašto futbolo komandų ir tegu futbolas užima svarbią vietą gyvenime“, – linki festivalio organizatorė Karolina Zabolotnaja.

Festivalyje užsiregistravo dalyvauti 12 komandų iš Kauno, Klausučių, Marijampolės, Mažeikių, Simno, Ukmergės, Vidiškių, Vilkaviškio, Vilniaus.

Renginio trukmė – 10:30 iki 13:00 val. Po festivalio 14:00 val. kviečiame stebėti Lietuvos moterų A lygos futbolo čempionato rungtynes tarp FK „Kauno Žalgiris“ – Šiaulių SG-FA „Šiauliai“.

 

Susijusios naujienos

 • Plungėje surengta moterų futbolo fiesta

  2020-09-15

  Moterų futbolas

  Plungėje surengta moterų futbolo fiesta

  Jau tradicija tapęs moterų mėgėjų futbolo turnyras „Už meilę moterims ir futbolui – Mero Taurė“ surengtas ketvirtus metus iš eilės. Dėl Plungės mero įsteigtos taurės rugsėjo 5-ąją į stadioną...

 • Įsibėgėja Moterų regioninės lygos debiutinis sezonas

  2020-09-10

  Moterų futbolas

  Įsibėgėja Moterų regioninės lygos debiutinis sezonas

  Rugpjūčio 29-ąją startavęs naujasis projektas futbolą žaidžiančioms mėgėjoms šiemet įtraukė 5 Vilniaus regiono ir 12 Alytaus regiono komandas. LFF stadione surengti pirmieji du Vilniaus regiono...

 • Moterų futbolo diena LFF stadione: atviroji treniruotė bei naujos lygos startas

  2020-08-29

  Moterų futbolas

  Moterų futbolo diena LFF stadione: atviroji treniruotė bei naujos lygos startas

  Šeštadienį LFF stadione susibūrė futbolui neabejingos moterys, kurios dalyvavo atvirojoje treniruotėje ir sužaidė debiutines Moterų regioninės lygos rungtynes. Renginys prasidėjo ryte nuo energingos...