Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Lietuvos rinktinės žaidėjai: sužaidėme du skirtingus kėlinius

2019-06-11

Lietuvos rinktinės žaidėjai: sužaidėme du skirtingus kėlinius

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė iš Serbijos grįžta be taškų. Europos čempionato atrankos rungtynėse lietuviai Belgrade 1:4 (0:3) turėjo pripažinti Serbijos nacionalinės komandos pranašumą.

Rinktinės žaidėjai po rungtynių teigė, kad antrame kėlinyje vaizdas aikštėje pagerėjo, tačiau pirmame kėlinyje buvo padaryta per daug klaidų.

„Pirmą kėlinį bandėme žaisti 5 gynėjais, tačiau mums neišėjo. Per pertrauką pakeitėme taktiką ir pradėjome žaisti kaip su Liuksemburgu. Aikštėje buvo visai kitas vaizdas“, - po rungtynių sakė Arvydas Novikovas.

Saugas pelnė vienintelį Lietuvos rinktinės įvartį, kai 70 minutę realizavo 11 metrų baudinį. Tai buvo jau 7 A. Novikovo įvartis Lietuvos rinktinėje.

„Buvau nusprendęs kur mušiu, tačiau šiek tiek žiūrėjau ir į vartininką. Mačiau, kad jis pasirinko kitą pusę“, - apie įvartį kalbėjo A. Novikovas.

Išsamus A. Novikovo komentaras:

„Du skirtingi kėliniai, pirmame atidavėme jiems iniciatyvą. Serbai aukšto lygio žaidėjai ir gerai tai išnaudojo, turėjo daug progų. Antrame kėlinyje pakeitėme taktitą, sužaidėme neblogai, susikūrėme progų, įmušėme įvartį, gaila, kad tik paskutinę minutę patys dar praleidome“, - sakė saugas Domantas Šimkus.

Išsamus D. Šimkaus komentaras:

Susijusios naujienos

 • V. Urbonas: „Dabar žinau, su kuo galiu eiti į priekį“

  2019-06-11

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Dabar žinau, su kuo galiu eiti į priekį“

  Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas po pralaimėtų Europos čempionato atrankos rungtynių Serbijai teigė, kad pirmajame kėlinyje pasirinktas netinkamas žaidimo planavimas gynyboje atsiliepė...

 • Lietuvos rinktinė patyrė antrąjį pralaimėjimą

  2019-06-10

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinė patyrė antrąjį pralaimėjimą

  Lietuvos nacionalinei futbolo rinktinei pirmadienio vakaro Europos čempionato rungtynės Serbijoje nesusiklostė sėkmingai. Po apmaudaus pirmojo kėlinio lietuviai pralaimėjo šeimininkams 1:4. Po...

 • K. Chvedukas: „Pats savęs dar nebuvau nurašęs“

  2019-06-10

  Vyrų rinktinė

  K. Chvedukas: „Pats savęs dar nebuvau nurašęs“

  28-erių metų saugas Karolis Chvedukas kvietimo į Lietuvos vyrų futbolo rinktinę sulaukė po ilgo laiko. Iš Marijampolės kilęs futbolininkas Lietuvoje jau daugelio buvo nurašytas, tačiau išvyko į...