Lietuvos futbolo federacija

UEFA Europos lyga

„Kauno Žalgiris“ žais Europos lygos atrankoje

2019-06-17

„Kauno Žalgiris“ žais Europos lygos atrankoje

Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, jog sulaukė oficialaus UEFA pranešimo, kuris patvirtino „Kauno Žalgirio“ klubą priėmimą į 2019-20 m. sezono UEFA Europos lygos atrankos varžybas.

UEFA licenciją balandį įgijęs „Kauno Žalgiris“ atrankoje pakeis Kauno „Stumbro“ klubą, kuris dėl privalomų kriterijų pažeidimo ir finansinės situacijos neteko licencijos ir teisės dalyvauti varžybose.

Pirmadienį LFF ir „Kauno Žalgiris“ UEFA pateikė reikiamus dokumentus, kurie leistų komandai varžytis varžybose ir popietę sulaukė patvirtinančio rašto.

„Džiaugiamės, kad pavyko išsaugoti UEFA varžybose šiais metais dalyvausiančių keturių Lietuvos klubų kvotą. Linkime sėkmės „Kauno Žalgiriui“ Europos lygos atrankoje ir tikime, jog komanda garbingai reprezentuos Lietuvą tarptautinėje arenoje“, - sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Kovas Europos lygos varžybose „Kauno Žalgiris“ pradės nuo pirmo kvalifikacinio etapo. Turnyre taip pat žais „Riterių“ ir Vilniaus „Žalgirio“ komandos. Burtai bus traukiami birželio 18 dieną.

Susijusios naujienos

 • Vilniaus ir Kauno klubai baigė pasirodymą UEFA Europos lygoje

  2019-07-19

  UEFA Europos lyga

  Vilniaus ir Kauno klubai baigė pasirodymą UEFA Europos lygoje

  Vilniaus „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ klubai ketvirtadienį baigė savo pasirodymą šio sezono UEFA Europos lygoje. Nuotraukos autorius: Elvis Žaldaris/fkzalgiris.lt FK „Žalgiriui“ nepavyko UEFA...

 • „Riterių“ kelionė Europoje truko vos dvi savaites

  2019-07-17

  UEFA Europos lyga

  „Riterių“ kelionė Europoje truko vos dvi savaites

  2019-ųjų UEFA Europos lyga sostinės „Riteriams“ truko trumpiausiai nuo 2016 metų. „Riteriai“ atsakomosiose rungtynėse su Farerų salų „Klaksvik“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis ir dėl namuose praleisto...

 • Lietuvos klubai pradėjo Europos lygos atranką

  2019-07-11

  UEFA Europos lyga

  Lietuvos klubai pradėjo Europos lygos atranką

  Ketvirtadienio vakarą trys Lietuvos klubai pradėjo savo kelionę šių metų UEFA Europos lygos atrankoje. Marijampolės ARVI arenoje „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda sužaidė savo debiutines rungtynes...