Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

WU-17 rinktinė sutriuškino Estiją

2019-06-27

WU-17 rinktinė sutriuškino Estiją

Lietuvos merginų WU-17 futbolo rinktinė užtikrintai startavo Baltijos taurės varžybose Birštone. Rolando Čepkausko treniruojamos lietuvės 4:0 nugalėjo Estijos bendraamžes.

Lietuvės nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir 14 minutę išsiveržė į priekį po Rimantės Jonušaitės, kuri taip pat žaidžia moterų nacionalinėje rinktinėje, įvarčio.

Po mažiau nei dešimties minučių į Estijos vartus krito antrasis įvartis. Po Erikos Šupelytės perdavimo, R. Jonušaitė sėkmingai pasinaudojo gauta galimybe ir padvigubino rezultatą.

Sėkmingas Lietuvos rinktinės žaidimas persikėlė į antrąjį kėlinį. Jo pradžioje Dovilė Dockaitė įspūdingu smūgiu į viršutinį vartų kampą nepaliko vilčių varžovių vartininkei.

Neilgai trukus šeimininkės pelnė jau ketvirtą įvartį – „hat-tricku“ pasižymėjo R. Jonušaitė, kuri prasiveržė pro varžovę ir tiksliai smūgiavo iš krašto.

Lietuvos komanda triumfavo 4:0 ir žais lemiamas rungtynes dėl Baltijos taurės šeštadienį, 11 valandą. Birštono stadione lietuvės žais su Latvijos bendraamžėmis.

Rungtynių statistika:

Lietuva WU17 – Latvija WU17 4:0 (2:0)
Birštono stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas – Edgaras Bučinskas

Įvarčiai: 14 min. R. Jonušaitė (1:0), 25 min. R. Jonušaitė (2:0), 45 min. D. Dockaitė (3:0), 55 min. R. Jonušaitė (4:0)

Lietuvos sudėtis: Meda Šeškutė (75 min. Aušrinė Bikutė), Donata Švarcaitė (75 min. Austė Bernotaitė), Gabija Sinkevičiūtė, Alina Špakovskaja (65 min. Rugilė Butkutė), Tereza Romanovskaja, Erika Šupelytė (75 min. Imantė Surskaitė), Rimantė Jonušaitė (75 min. Laura Kubiliūtė), Gabija Valiukevičiūtė (53 min. Livija Toropovaitė), Iveta Inčytė, Ugnė Slankauskaitė (53 min. Rusnė Makarevičiūtė), Dovilė Dockaitė (65 min. Veronika Zelenina).

Atsargoje: Diana Marcinkevičiūtė.

Susijusios naujienos

 • Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  2019-09-16

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė įveikė bendraamžes iš Albanijos rezultatu 2:1 ir užėmė trečią vietą atrankos grupėje. Nors lietuvės didžiąją rungtynių dalį turėjo žaidybinę iniciatyvą ir dažnai skuodė...

 • WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  2019-09-13

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  Airijos merginų U-17 rinktinė įrodė savo pranašumą dvikovoje prieš lietuves. Marijampolėje vykusias 7-osios atrankos grupės rungtynės pasibaigė Smaragdinės salos atstovių pergale rezultatu 6:0...

 • Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  2019-09-10

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė Marijampolėje pradėjo kovą dėl patekimo į 2020 metų Europos čempionatą Švedijoje. Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė rungėsi su bendraamžėmis...