Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

WU-17 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

2019-06-29

WU-17 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos WU-17 rinktinė šeštadienį vykusiose rungtynėse Birštone nugalėjo Latvijos bendraamžes  3:2 ir taip iškovojo antrą Baltijos taurės trofėjų iš eilės.

 

Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama komanda 4:0 sutriuškino Estiją ir savo gerą žaidimą pratęsė šeštadienio akistatoje. 15-metė Rimantė Jonušaitė per dvejas rungtynes pelnė iš viso šešis iš septynių savo komandos įvarčių.

Lietuvos komanda startavo mače puikiai ir tai nutiesė kelią į pergalę. Jau 9 minutę lietuvės išsiveržė į priekį po Rimantės Jonušaitės įvarčio.

Po keturių minučių krito antrasis įvartis, kai Gabija Valiukevičiūtė perdavimu į priekį išvedė R. Jonušaitę, o ši apsivarė vartininkę ir pasiuntė kamuolį į vartus.

18 minutę Lietuvos rinktinė pelnė trečią įvartį – po Erikos Šupelytės perdavimo, R. Jonušaitė dar kartą nepaliko vilčių vartus saugojusiai varžovei.

Vėliau žaidimas kiek aprimo, bet po pertraukos latvės spaudė šeimininkes ir sugebėjo įmušti du įvarčius. Tačiau R. Čepkausko auklėtinės sugebėjo susitelkti rungtynių pabaigoje ir išlaikė pergalingą pranašumą.

Pergalė 3:2 leido Lietuvos rinktinei apginti Baltijos taurę. Antroje vietoje liko latvės (3 tšk.), o trečią vietą užėmė Estijos bendraamžės.

Rungtynių statistika:

Lietuva WU-17 – Latvija WU-17 3:2 (3:0)
Birštono stadionas

Teisėja – Jurgita Mačikunytė

Įvarčiai: 9 min. R. Jonušaitė (1:0), 13 min. R. Jonušaitė (2:0), 18 min. R. Jonušaitė (3:0), 62 min. A. Lebedeva (3:1), 74 min. A. Lebedeva (3:2).

Lietuvos startinė sudėtis: Meda Šeškutė, Donata Švarcaitė, Dovilė Dockaitė (66 min. Veronika Zelenina), Ugnė Slankauskaitė, Iveta Inčytė, Gabija Valiukevičiūtė (56 min. Livija Toropovaitė), Rimantė Jonušaitė, Erika Šupelytė (80+2 min. Rusnė Makarevičiūtė), Tereza Romanovskaja, Alina Špakovskaja, Gabija Sinkevičiūtė.

Atsargoje: Aušrinė Bikutė, Laura Kubiliūtė, Rugilė Butkutė, Diana Marcinkevičiūtė, Austė Bernotaitė, Imantė Surskaitė.

Susijusios naujienos

 • WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  2019-09-13

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  Airijos merginų U-17 rinktinė įrodė savo pranašumą dvikovoje prieš lietuves. Marijampolėje vykusias 7-osios atrankos grupės rungtynės pasibaigė Smaragdinės salos atstovių pergale rezultatu 6:0...

 • Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  2019-09-10

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė Marijampolėje pradėjo kovą dėl patekimo į 2020 metų Europos čempionatą Švedijoje. Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė rungėsi su bendraamžėmis...

 • WU-17 rinktinė Marijampolėje žais atrankos grupės rungtynes

  2019-09-07

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė Marijampolėje žais atrankos grupės rungtynes

  Rugsėjo 10–17 dienomis Alytuje ir Marijampolėje vyks atrankos varžybos į Europos merginų U-17 čempionatą. Atrankoje dalyvaus 44 rinktinės, suskirstytos į 11 grupių. Iš kiekvienos grupės į elitinį...