Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

WU-17 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

2019-06-29

WU-17 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

Lietuvos WU-17 rinktinė šeštadienį vykusiose rungtynėse Birštone nugalėjo Latvijos bendraamžes  3:2 ir taip iškovojo antrą Baltijos taurės trofėjų iš eilės.

 

Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama komanda 4:0 sutriuškino Estiją ir savo gerą žaidimą pratęsė šeštadienio akistatoje. 15-metė Rimantė Jonušaitė per dvejas rungtynes pelnė iš viso šešis iš septynių savo komandos įvarčių.

Lietuvos komanda startavo mače puikiai ir tai nutiesė kelią į pergalę. Jau 9 minutę lietuvės išsiveržė į priekį po Rimantės Jonušaitės įvarčio.

Po keturių minučių krito antrasis įvartis, kai Gabija Valiukevičiūtė perdavimu į priekį išvedė R. Jonušaitę, o ši apsivarė vartininkę ir pasiuntė kamuolį į vartus.

18 minutę Lietuvos rinktinė pelnė trečią įvartį – po Erikos Šupelytės perdavimo, R. Jonušaitė dar kartą nepaliko vilčių vartus saugojusiai varžovei.

Vėliau žaidimas kiek aprimo, bet po pertraukos latvės spaudė šeimininkes ir sugebėjo įmušti du įvarčius. Tačiau R. Čepkausko auklėtinės sugebėjo susitelkti rungtynių pabaigoje ir išlaikė pergalingą pranašumą.

Pergalė 3:2 leido Lietuvos rinktinei apginti Baltijos taurę. Antroje vietoje liko latvės (3 tšk.), o trečią vietą užėmė Estijos bendraamžės.

Rungtynių statistika:

Lietuva WU-17 – Latvija WU-17 3:2 (3:0)
Birštono stadionas

Teisėja – Jurgita Mačikunytė

Įvarčiai: 9 min. R. Jonušaitė (1:0), 13 min. R. Jonušaitė (2:0), 18 min. R. Jonušaitė (3:0), 62 min. A. Lebedeva (3:1), 74 min. A. Lebedeva (3:2).

Lietuvos startinė sudėtis: Meda Šeškutė, Donata Švarcaitė, Dovilė Dockaitė (66 min. Veronika Zelenina), Ugnė Slankauskaitė, Iveta Inčytė, Gabija Valiukevičiūtė (56 min. Livija Toropovaitė), Rimantė Jonušaitė, Erika Šupelytė (80+2 min. Rusnė Makarevičiūtė), Tereza Romanovskaja, Alina Špakovskaja, Gabija Sinkevičiūtė.

Atsargoje: Aušrinė Bikutė, Laura Kubiliūtė, Rugilė Butkutė, Diana Marcinkevičiūtė, Austė Bernotaitė, Imantė Surskaitė.

Susijusios naujienos

 • WU-17 rinktinė sutriuškino Estiją

  2019-06-27

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė sutriuškino Estiją

  Lietuvos merginų WU-17 futbolo rinktinė užtikrintai startavo Baltijos taurės varžybose Birštone. Rolando Čepkausko treniruojamos lietuvės 4:0 nugalėjo Estijos bendraamžes. Lietuvės nuo rungtynių...

 • Baltijos taurėje WU-17 rinktinė sieks apginti titulą

  2019-06-25

  WU-17 rinktinė

  Baltijos taurėje WU-17 rinktinė sieks apginti titulą

  Birštone susirinkusi Lietuvos WU-17 merginų futbolo rinktinė rengiasi šią savaitę vyksiančioms Baltijos taurės varžyboms, kuriose sieks apginti praėjusiais metais iškovotą titulą. Rolando Čepkausko...

 • Lietuvoje vyks Europos WU17 čempionato atranka

  2018-11-23

  WU-17 rinktinė

  Lietuvoje vyks Europos WU17 čempionato atranka

  Penktadienį UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti 2020 metų Europos WU17 merginų čempionato atrankos burtai. Juose savo varžovus sužinojo Lietuvos rinktinė. 44 komandos buvo suskirstytos į 11 grupių po...