Lietuvos futbolo federacija

Šiaulių apskritis

III lygos pirmenybėse „Splius“ taurei laimėti – Kelmės komandos lyderiavimas

2019-07-03

III lygos pirmenybėse „Splius“ taurei laimėti – Kelmės komandos lyderiavimas

Finišavo pirmasis LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybių „Splius" taurei laimėti ratas, kuriame paskutiniajame ture į lyderės poziciją įsiveržė Kelmės „Kražantė B" ekipa.

Šiemet pirmenybėse dalyvauja dešimt komandų, todėl ekipos pirmajame rate sužaidė po devynerias rungtynes. Daugiausiai taškų per jas surinko Kelmės komanda bei su 24 taškai pirmauja lygoje.

Nuo pat pirmojo iki priešpaskutiniojo turo lyderio pozicijoje buvo FC „Saulininkas", tačiau paskutinėse rungtynėse prarasti taškai lėmė, kad su 23 taškais teko nusileisti į antrąją poziciją, tačiau lyderius skiria vos vienas taškas.

Toliau lentelėje intrigos taip pat netrūksta - trečiojoje vietoje po devynerių rungtynių įsitaisė po ilgos pertraukos į futbolo žemėlapį grįžusi Kuršėnų „Venta" (17 tšk.). Kuršėniškiai per žaistas rungtynes iškovojo penkias pergales, du kartus su varžovais sužaidė lygiosiomis, tiek pat kartų turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Toliau su 15 taškų seka dvi Naujosios Akmenės komandos - aukščiau, ketvirtoje vietoje, žengia FK „Akmenės Cementas B-Juventa-99" ekipa, nes N. Akmenės komandų derbyje šventę pergalę rezultatu 3:2, todėl penktoje vietoje - praėjusių metų sidabro medalių laimėtojai FK „Akmenė-SC" futbolininkai.

Panaši situacija ir žemiau - šeštoje ir septintoje vietose esančios ekipos taip pat turi tiek pat taškų - po 12. Tiek FK „Fanai", tiek Ginkūnų „Šauliai-Dakaras" turi po keturias pergales bei yra patyrę po penkis pralaimėjimus, tačiau tarpusavio rungtynėse FK „Fanai" net 4:0 įveikė savo varžovus bei dabar žengia šeštoje vietoje.

Aštuntoje vietoje po pirmojo rato rikiuojasi mažiausiai prognozuojama ekipa „Adiada" (6 tšk.). Per žaistas rungtynes pastaroji ekipa sugebėjo atimti taškus iš aukščiau žengiančių komandų, keliose rungtynėse buvo labai arti pergalių, bet tuo pačiu ir pati prarado taškus su abejomis žemiau likusiomis ekipomis.

Viena iš jų - Pakruojo „Kruoja-Kupsc" komanda, kuri savo sąskaitoje turi vieną pergalę bei lygiąsias su „Adiada". Surinkusi keturis taškus ši komanda yra aplenkusi vieną ekipą bei rikiuojasi devintoje vietoje. Paskutinėje vietoje po pirmojo rato lieka FK „Savanoris", kuris tik paskutiniajame ture iškovojo savo pirmąjį tašką, kai su „Adiada" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

Šiame sezone nebėra tokių triuškinamų rezultatų, kokių buvo pasitaikę pernai ir šiemet didžiausią pergalę yra iškovoję FK „Fanai", kai 5:0 sutriuškino FK „Savanoris" ekipą.

Taip pat LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse „Splius" taurei laimėti netrūksta ir puikiai Lietuvos futbolo visuomenei pažįstamų veidų. Vienas tokių - dar praėjusį sezoną Lietuvos nacionalinės rinktinės stovykloje dalyvavęs Vaidotas Šilėnas. Iš Kelmės kilęs futbolininkas gina „Kražantės B" spalvas bei po pirmojo rato yra rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas, jo sąskaitoje septyni tikslūs smūgiai.

Antrojo rato pradžią planuojama pradėti rugpjūčio mėnesio viduryje.

Susijusios naujienos

 • LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse – 10 ekipų

  2020-06-13

  Šiaulių apskritis

  LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse – 10 ekipų

  Kaip ir praėjusį sezoną, taip ir 2020 metų LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse „Splius" taurei dalyvaus 10 ekipų. Artėjantį sezoną pirmenybėse dalyvaus FK „Kražantė" (Kelmė), FC...

 • Rugpjūtį – vaikų futbolo turnyrų maratonas Šiauliuose

  2020-06-12

  Šiaulių apskritis

  Rugpjūtį – vaikų futbolo turnyrų maratonas Šiauliuose

  Šį rugpjūtį Šiauliuose vyks tikras vaikų futbolo turnyrų maratonas. Šiaulių apskrities futbolo federacija kartu su futbolo akademija „Šiauliai" organizuos vaikų futbolo turnyrus „Šiaulių futbolui -...

 • Atranka į Šiaulių sporto gimnaziją

  2020-04-09

  Šiaulių apskritis

  Atranka į Šiaulių sporto gimnaziją

  LFF dalinasi aktualia informacija dėl atrankos į Šiaulių sporto gimnaziją, kurioje yra sustiprinta sporto disciplina bei skiriamas didelis dėmesys futbolui. Dėl paskelbtos ekstremalios situacijos ir...