Lietuvos futbolo federacija

Merginų varžybos

MEL: kaunietės iškovojo trečią pergalę paeiliui

2019-05-03

MEL: kaunietės iškovojo trečią pergalę paeiliui

Merginų elitinės lygos centrine 3 turo dvikova tapo lyderių akistata – Šventupės stadione susirungė Kauno SM „Tauras“ ir Utenos FA „Utenis“.

 

Kaunietės įgijo solidžią persvarą pirmajame kėlinyje, kai įvarčius įmušė Ema Kriaučiūnaitė, Miglė Vaižgėlaitė ir Rusnė Makarevičiūtė. Uteniškės sušvelnino rezultatą po Agilijos Skudutytės tikslaus smūgio. Dvikovos pabaigoje E. Kriaučiūnaitė pelnė dar du įvarčius ir įtvirtino pergalę 5:1.

„Sezono pradžia mums buvo tikrai ne iš lengvųjų, susidūrėm su nemažai iššūkių ir problemų. Mūsų komandoje yra tikrai perspektyvių ir išsiskyriančių savo technika ir žaidimu futbolininkių, kurios yra kviečiamos ir į Lietuvos merginų rinktinę.

Nuotaikos dabar visų puikios, visos labai laukia šio čempionato rungtynių, atsakingai žiūri ir rimtai ruošiasi kiekvienoms rungtynėms. Noras tobulėti vis didėja, merginoms garbė žaisti MEL ir atstovauti Kaunui bei SM „Tauro“ komandai. Kiekviena jaučia konkurenciją žaisti pagrindinėje sudėtyje, todėl visos labai stengiasi parodyti kas ką moka geriausiai“, – pažymėjo trenerė Jolita Kličiūtė.

Į penktą vietą pakilo Ukmergės SC komanda, namie 4:2 nugalėjusi Gargždų FK „Bangos“ bendraamžes. Aikštės šeimininkių gretose dubliais pasižymėjo Meida Proscevičiūtė ir Ligita Toropovaitė, o Gargždų atstovių įvarčius pelnė seserys Donata ir Viltė Švarcaitės.

Trečiojo turo žaidėjomis išrinktos Veronika ZeleninaRusnė Makarevičiūtė ir Ligita Toropovaitė.

Kito turo rungtynės numatytos gegužės 31 dieną Gargžduose, Kaune ir Šventupėje.

 

Susijusios naujienos

 • SM „Tauras“ iškovojo MEL čempionių titulą

  2019-09-13

  Merginų varžybos

  SM „Tauras“ iškovojo MEL čempionių titulą

  Kaunietės iškovojo savo 8 pergalę sezone ir tapo nebepavejamomis, o Vilniaus MFA „Žalgiris“ priartėjo prie sidabro medalių. Rugsėjo 13-ąją sužaistos dvejos 8-to turo rungtynės. Čempionato lyderėms...

 • Kaunietės – per žingsnį nuo MEL čempionių titulo

  2019-09-01

  Merginų varžybos

  Kaunietės – per žingsnį nuo MEL čempionių titulo

  Inauguracinį Merginų elitinės lygos sezoną netrukus gali vainikuoti SM „Tauras“ komandos triumfas.   Kaunietės šiandien Šventupės stadione iškovojo 7 iš eilės pergalę, nelengvai įveikusios Ukmergės...

 • MEL: kaunietės padidino atotrūkį, Vilniaus regionas progresuoja

  2019-08-31

  Merginų varžybos

  MEL: kaunietės padidino atotrūkį, Vilniaus regionas progresuoja

  Sužaidus 6-ojo turo rungtynes įvyko reikšmingų permainų Merginų elitinės lygos turnyro lentelėje.   Kauno SM „Tauras“ komanda ir toliau išlieka nepatyrusi pralaimėjimo. Čempionato lyderės...