Lietuvos futbolo federacija

Treneriai

Jaunųjų futbolininkų treneriams - FIFA instruktoriaus pamokos

2016-05-31

Jaunųjų futbolininkų treneriams - FIFA instruktoriaus pamokos

Praėjusią savaitę Kaune įvyko FIFA jaunimo futbolo trenerių kursai, kuriuos vedė ir savo patirtimi pasidalino praeityje garsus futbolininkas, dabar FIFA instruktoriaus pareigas einantis Sergėjus Aleinikovas. 

Baltarusis Lietuvoje lankėsi jau ne pirmą kartą, bet jo vizitai skirtingi, nes šį kartą jo klausėsi treneriai dirbantys su pačiais mažiausiais, dar tik pirmus žingsnius futbole žengiančiais vaikučiais.

Buvęs itin aukšto meistriškumo futbolininkas, savo laiku atstovavęs ir Italijos grandui Turino “Juventus” klubui, palietė ir svarbią temą. Kaip keičiasi gyvenimas, kai buvęs žaidėjas pradeda ragauti trenerio duonos ir prisipažino, kad tas periodas nėra toks lengvas kaip gali atrodyti. 

Kursų dalyviai liko patenkinti gautais patarimais ir produktyviai praleistu laiku dar labiau besigilinant trenerio amatu. Pasak iš Londono atvykusio Andriaus Šlušnio,smagu, jog visi treneriai atvykę į kursus yra pakankamai skirtingi ir labai aktyviai dalyvavo diskusijose. 

"Treneris mums teko patyręs, kurio istorijas išties buvo įdomu klausyti. Visada yra įdomu paklausyti žmogaus, kuris turi sukaupęs tokią patirtį futbole. Aš asmeniškai likau sužavėtas", - Futbolo.TV pasakojo A. Šlušnys.

Lietuvos futbolo federacija bendradarbiaudama su FIFA ir toliau švies ir instruktuos tiek pradedančius, tiek jau patyrusius trenerius, pakviesdama vis daugiau patyrusių instruktorių iš visos Europos.  

Artimiausias futbolo specialistų seminaras – birželio 6-10 dienomis Kaune vyksiantys FIFA masinio futbolo instruktorių kursai.

Susijusios naujienos

 • Belgas tiki Lietuvos futbolo ateitimi

  2019-10-07

  Treneriai

  Belgas tiki Lietuvos futbolo ateitimi

  „Tiesiog turėtume pradžioje kalbėtis. Turi atsirasti tiltai tarp tų žmonių, kurie galvoja apie futbolą ir dirba jo labui. Bet tai nėra taip lengva: jau porą mėnesių dirbu Lietuvoje, bet niekas kol...

 • Prasidės UEFA B ir C licencijų trenerių mokymai

  2019-09-22

  Treneriai

  Prasidės UEFA B ir C licencijų trenerių mokymai

  Futbolo trenerių rengimo asociacija (FTRA) informuoja dėl UEFA B ir C futbolo trenerių licencijų mokymų įvadinės sesijos. Rugsėjo 27 d. startuos UEFA C futbolo trenerių licencijos mokymų įvadinė...

 • Tauragėje vyko vartininkų trenerių mokymai

  2019-09-21

  Treneriai

  Tauragėje vyko vartininkų trenerių mokymai

  Tauragėje rugsėjo 17 dieną surengtas jau trečiasis futbolo vartininkų trenerių mokymų modulis. Modulio „Taktinė treniruotė: Vartininko pozicija skirtingose žaidimo situacijose“ pagrindinis lektorius...