Lietuvos futbolo federacija

Marijampolės apskritis

„Marijampolė City" ir Anglijos akademija vykdė įgūdžių tobulinimo stovyklą

2019-07-30

„Marijampolė City" ir Anglijos akademija vykdė įgūdžių tobulinimo stovyklą

Liepos 15-19 d. Marijampolėje vyko „Marijampolė City" futbolo akademijos ir The Elite Football Academy (Anglija) organizuota individualių įgūdžių tobulinimo stovykla. Išskirtinis stovyklos bruožas tas, kad treniruočių planas buvo sudaromas kiekvienam žaidėjui individualiai. 

Treniruotės pasižymėjo aukštu intensyvumu ir dideliu dėmesiu visoms, net ir smulkiausioms detalėms. Stovykloje dalyvavo 20 jaunųjų futbolininkų iš Marijampolės, Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Kazlų Rūdos.  

Stovykloje užsiėmimus vedė elitiniai individualių treniruočių specialistai iš Anglijos Sean Wilkins ir Jack Peel, kurie buvo sužavėti „Marijampolės City" futbolo akademijos organizaciniais sugebėjimais ir turimo inventoriaus resursais, kurie nei kiek nenusileidžia Anglijos aukščiausios kategorijos akademijoms.

Be kasdienių treniruočių, svečiai tai pat surengė ir seminarą treneriams bei tėvams. Stovyklos pabaigoje vyko individualūs pokalbiai su stovykloje dalyvavusiais vaikinais ir jų tėvais.

„Marijampolė City" futbolo akademijos ir The Elite Football Academy bendradarbiavimas neapsiribos viena stovykla, šiuo metu derinama galimybė keliems žaidėjams vykti į treniruočių stovyklą Anglijoje rugpjūčio mėnesį, o gruodį planuojama vykdyti dar viena stovyklą Lietuvoje.

Susijusios naujienos

 • Marijampolė City futbolo akademija renka savanorių komandą

  2020-01-22

  Marijampolės apskritis

  Marijampolė City futbolo akademija renka savanorių komandą

  2020 metus „Marijampolė City„ futbolo akademija, vienintelė šalyje sporto srityje, pradėjo laimėdama „Europos solidarumo korpuso“ programos organizuotą konkursą ir vykdys projektą „Sąmoningi sporto...

 • Ringauduose - kaimynus vienijanti futbolo iniciatyva

  2019-06-28

  Marijampolės apskritis

  Ringauduose - kaimynus vienijanti futbolo iniciatyva

  Birželio 27 dieną įvyko kaimynų futbolo turnyras „Žaidžiam kieme!”, kuriame varžėsi Ringaudų miestelio, Pievų gatvėje gyvenantys kaimynai. „Aktyviai leidžiant laiką su futbolo kamuoliu, kaimynų...

 • Futbolo nykštukai iš Kybartų: nuo lopšio iki istorinio 100-mečio

  2018-11-15

  Marijampolės apskritis

  Futbolo nykštukai iš Kybartų: nuo lopšio iki istorinio 100-mečio

  Iš miestų ir miestelių kūrėsi Lietuva, iš nykštukų ir milžinų – kūrėsi istorija. Smarkius futbolo nykštukus, virtusius legendomis, augino ir Kybartai. Šis pasienio miestas vadinamas vienu pirmųjų...