Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Startuoja pirmieji fizinio rengimo trenerių mokymai

2019-07-31

Startuoja pirmieji fizinio rengimo trenerių mokymai

Lietuvos Futbolo trenerių rengimo asociacija kartu su LFF pirmą kartą organizuoja futbolo fizinio rengimo trenerių sertifikato mokymus ir kviečia registruotis suinteresuotus specialistus.

„Šie mokymai yra specializuoti futbolo sporto šakos treneriams. Turime atkreipti dėmesį, jog ne kiekviename Lietuvos klube dirba tokios srities treneriai, ruošiantys žaidėjus profesionalia fizinio parengimo kryptimi, o moderniais laikais bazinio futbolininkų pasiruošimo neužtenka, kad būtų pasiekti aukščiausi rezultatai“, - sakė futbolo trenerių rengimo asociacijos prezidentas Nerijus Dunauskas.

„Mūsų tikslas yra pasiekti tai, jog ne tik profesionaliuose, bet ir mėgėjų klubuose dirbtų šios srities specialistai“, - pridėjo asociacijos vadovas.

Mokymus sudaro 60 akademinių valandų ir bus vykdomos penkios sesijos po vieną dieną. Mokymus ves ir patirtimi dalinsis užsienio bei Lietuvos specialistai.

Mokymų kaina – 250 eurų, o registracija vyks iki šių metų rugsėjo 1 dienos.

Registracijos forma

Futbolo trenerių rengimo asociacija kartu su LFF taip pat organizuoja futbolininkų vartininkų trenerių mokymus bei UEFA C, B, A ir PRO licencijos mokymus.

Susijusios naujienos

 • Kitoks požiūris į vaikų futbolą: kviečia LFF C licencijos kursai

  2019-09-13

  Kursai ir seminarai

  Kitoks požiūris į vaikų futbolą: kviečia LFF C licencijos kursai

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) siūlo pasisemti naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais ir kviečia į naują LFF C licencijos kursų grupę...

 • Registracija į trenerių mokymus pažymėta kandidatų gausa

  2019-08-21

  Kursai ir seminarai

  Registracija į trenerių mokymus pažymėta kandidatų gausa

  LFF su Futbolo trenerių rengimo asociacija (FTRA) tęsia registraciją į UEFA A licencijos trenerių mokymo grupę bei džiaugiasi dideliu susidomėjimu B ir C licencijų mokymų programomis. Registracija į...

 • Techniniai direktoriai stažuosis Belgijoje

  2019-07-19

  Kursai ir seminarai

  Techniniai direktoriai stažuosis Belgijoje

  RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programoje dalyvaujančių Lietuvos futbolo organizacijų techniniai direktoriai ir jaunimo rinktinių treneriai šią vasarą semsis patirties Belgijoje. Liepos 22–26 ir...