Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Startuoja pirmieji fizinio rengimo trenerių mokymai

2019-07-31

Startuoja pirmieji fizinio rengimo trenerių mokymai

Lietuvos Futbolo trenerių rengimo asociacija kartu su LFF pirmą kartą organizuoja futbolo fizinio rengimo trenerių sertifikato mokymus ir kviečia registruotis suinteresuotus specialistus.

„Šie mokymai yra specializuoti futbolo sporto šakos treneriams. Turime atkreipti dėmesį, jog ne kiekviename Lietuvos klube dirba tokios srities treneriai, ruošiantys žaidėjus profesionalia fizinio parengimo kryptimi, o moderniais laikais bazinio futbolininkų pasiruošimo neužtenka, kad būtų pasiekti aukščiausi rezultatai“, - sakė futbolo trenerių rengimo asociacijos prezidentas Nerijus Dunauskas.

„Mūsų tikslas yra pasiekti tai, jog ne tik profesionaliuose, bet ir mėgėjų klubuose dirbtų šios srities specialistai“, - pridėjo asociacijos vadovas.

Mokymus sudaro 60 akademinių valandų ir bus vykdomos penkios sesijos po vieną dieną. Mokymus ves ir patirtimi dalinsis užsienio bei Lietuvos specialistai.

Mokymų kaina – 250 eurų, o registracija vyks iki šių metų rugsėjo 1 dienos.

Registracijos forma

Futbolo trenerių rengimo asociacija kartu su LFF taip pat organizuoja futbolininkų vartininkų trenerių mokymus bei UEFA C, B, A ir PRO licencijos mokymus.

Susijusios naujienos

 • Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  2020-07-28

  Kursai ir seminarai

  Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  Treneriai, tėvai, pedagogai kviečiami praplėsti akiratį - tęsiasi į registraciją į naują LFF C licencijos kursų grupę. Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais...

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  2020-06-21

  Kursai ir seminarai

  Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  Birželio 18 dieną Šiauliuose vyko du futbolo renginiai – vienas skirtas perspektyviausiems Šiaulių apskrities vaikams, kitas – Šiaulių apskrities treneriams.   Ryte perspektyviausi 2008 m., 2009 m...