Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

Paplūdimio rinktinė sutriuškino Moldovą

2019-08-17

Paplūdimio rinktinė sutriuškino Moldovą

Italijoje vykstančiame Europos paplūdimio (Euro Beach soccer) B diviziono čempionate Lietuvos rinktinė 6:0 sutriuškino Moldovą bei tęsia kovą dėl kelialapio į kitą mėnesį Portugalijoje įvyksiantį superfinalą.

 Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandas Lebedevas ir Aivaras Meškinis, po vieną – Audrius Plytnikas ir Redas Graičiūnas.

Nuo pat rungtynių pradžios milžinišką persvarą įgiję lietuviai vien per pirmąjį kėlinį įmušė tris įvarčius. Pačioje rungtynių pradžioje A.Meškinis sudrebino varžovų vartų skersinį, o netrukus A.Plytnikas galingu smūgiu pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.

Įpusėjus kėliniui, pasinaudojęs Moldovos gynėjų klaida, įvartį pelnė ir A.Lebedevas, o neprabėgus nei minutei, savo žodį tarė ir R.Graičiūnas.

Pagal turnyro formatą, lietuviams gali prireikti geresnio įvarčių santykio, todėl jie nestabdė net ir susikūrę trijų įvarčių persvarą. Mūsiškiai dominavo ir antrajame kėlinyje, kuris vainikuotas dar vienu A.Lebedevo įvarčiu po puikios lietuvių atakos.

Trečias kėlinys priklausė A.Meškiniui. Iš pradžių jis realizavo baudinį, o vėliau, nestabdydamas kamuolio, pasiuntė jį į Moldovos rinktinės vartus. Po šio dublio A.Meškinis tapo rezultatyviausiu Lietuvos rinktinės žaidėju.

Sekmadienį lietuvių laukia Estijos barjeras. Peržengusi jį, Lietuvos rinktinė turi galimybę prasibrauti į superfinalą, kaip viena iš trijų geriausių antrąsias vietas užėmusių komandų. Superfinale aštuonios rinktinės kovos dėl vienintelio kelialapio į A divizioną.

Susijusios naujienos

 • Paskutinėse rungtynėse – pralaimėjimas Estijai

  2019-08-18

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paskutinėse rungtynėse – pralaimėjimas Estijai

  Lietuvos paplūdimio rinktinė sekmadienį Katanijoje (Italija) baigė kovas Europos čempionato („Euro Beach soccer“) B divizione ir prarado galimybes patekti į rugsėjį Portugalijoje vyksiantį...

 • Europos čempionato starte – nesėkmė prieš Vengriją

  2019-08-16

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Europos čempionato starte – nesėkmė prieš Vengriją

  Italijoje prasidėjusiame Europos paplūdimio čempionato B divizione Lietuvos rinktinė 3:5 nusileido Vengrijos ekipai bei sukomplikavo padėtį kovoje dėl pirmosios vietos grupėje bei tiesioginio...

 • Europos čempionate sieks patekti į superfinalą

  2019-08-15

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Europos čempionate sieks patekti į superfinalą

  Lietuvos paplūdimio rinktinė penktadienį Katanijoje (Italija) pradės Europos čempionato („Euro Beach soccer“) B diviziono kovas, kur šešiolikos komandų turnyre varžysis dėl septynių kelialapių į...