Lietuvos futbolo federacija

Futsal

Artėjančiam sezonui besirengianti Salės futbolo asociacija pildosi naujais nariais

2019-08-28

Artėjančiam sezonui besirengianti Salės futbolo asociacija pildosi naujais nariais

Praėjusį trečiadienį, rugpjūčio 21 d. Kaune posėdžiavusi Lietuvos salės futbolo asociacijos valdyba ne tik aptarė šios sporto šakos aktualijas, bet ir turėjo džiugią progą pasveikinti savo gretose naują Asociacijos narį.

Valdybos nariai vienbalsiu sprendimu nutarė į Asociacijos narius priimti sporto klubą „Gargždų taškas“. Šio sporto klubo kandidatūrą pristatęs Asociacijos valdybos pirmininkas Vidmantas Butkevičius pasidžiaugė, kad salės futbolą mūsų šalyje atranda vis daugiau futbolo mėgėjų ir išreiškė viltį, kad salės futbolo bendruomenė ir toliau didės bei stiprės.

Asociacijos direktorius Remigijus Daugėla pažymėjo, kad Lietuvos salės futbolo asociacija yra visiems atvira organizacija ir pakvietė visus norinčius klubus jungtis į Asociacijos gretas ir taip stiprinti salės futbolą Lietuvoje. Direktoriaus teigimu, Asociacija pasirengusi suteikti reikiamą pagalbą klubams, siekiantiems atitikti Asociacijos reikalavimus ir dalyvauti jos organizuojamuose čempionatuose bei turnyruose.

Posėdžio metu taip pat aptartas ką tik pasibaigęs Asociacijos organizuotas Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas, bei praėjusį savaitgalį Palangoje įvykęs Taurės turnyras Stiklitos taurei laimėti. Susitikime dalyvavęs Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius pastebėjo, kad Asociacijos veikla išsiplėtė (Salės futbolo asociacija organizuoja ir paplūdimio futbolo čempionatą bei turnyrus) ir dabartinis jos pavadinimas nebeatspinti visos Asociacijos veiklos. Todėl LFF vadovas pasiūlė apsvarstyti Asociacijos pavadinimo keitimą.

Valdybos nariai be kitų klausimų taip pat aptarė pasirengimo darbus artėjančiam Futsal A lygos 2019–2020 metų čempionatui, bendradarbiavimą su Masinio futbolo asociacija, vaikų ir jaunių departamentu, Futsalo plėtojimą šalies regionuose, bei kitą rudenį Lietuvoje organizuojamą Pasaulio salės futbolo čempionatą.

Klubus, norinčius tapti Asociacijos nariais, prašome kreiptis šiais adresais: r.valikonis@lff.lt , r.daugela@lff.lt.

Susijusios naujienos

 • Prasidėjo registracija į LFF Futsal taurės turnyrą

  2019-12-11

  Futsal

  Prasidėjo registracija į LFF Futsal taurės turnyrą

  LFF informuoja, kad komandos, pageidaujančios dalyvauti 2019–2020 m. salės futbolo taurės varžybose, turi pateikti prašymą LFF iki 2019 m. gruodžio 20 d. 2019–2020 metų salės futbolo taurės varžybose...

 • Burtai suvedė Lietuvos U-17 rinktinę su belgais

  2019-12-03

  Futsal

  Burtai suvedė Lietuvos U-17 rinktinę su belgais

  Šiandien UEFA būstinėje Nione vykusioje burtų ceremonijoje paaiškėjo atrankos grupių dalyviai. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Lietuvos vaikinų iki 17 m. komanda žais 4-oje atrankos grupėje kartu su...

 • Lietuvos rinktinė nugalėjo Estiją

  2019-12-03

  Futsal

  Lietuvos rinktinė nugalėjo Estiją

  Vakar Lietuvos futsal rinktinė pradėjo Baltijos futsal taurės, kurią 2017 metais iškovojo Šiauliuose, apgynimą ir Estijoje sužaidė pirmąsias rungtynes su vietos rinktine. Po metų pertraukos surengtos...