Lietuvos futbolo federacija

Futsal

Artėjančiam sezonui besirengianti Salės futbolo asociacija pildosi naujais nariais

2019-08-28

Artėjančiam sezonui besirengianti Salės futbolo asociacija pildosi naujais nariais

Praėjusį trečiadienį, rugpjūčio 21 d. Kaune posėdžiavusi Lietuvos salės futbolo asociacijos valdyba ne tik aptarė šios sporto šakos aktualijas, bet ir turėjo džiugią progą pasveikinti savo gretose naują Asociacijos narį.

Valdybos nariai vienbalsiu sprendimu nutarė į Asociacijos narius priimti sporto klubą „Gargždų taškas“. Šio sporto klubo kandidatūrą pristatęs Asociacijos valdybos pirmininkas Vidmantas Butkevičius pasidžiaugė, kad salės futbolą mūsų šalyje atranda vis daugiau futbolo mėgėjų ir išreiškė viltį, kad salės futbolo bendruomenė ir toliau didės bei stiprės.

Asociacijos direktorius Remigijus Daugėla pažymėjo, kad Lietuvos salės futbolo asociacija yra visiems atvira organizacija ir pakvietė visus norinčius klubus jungtis į Asociacijos gretas ir taip stiprinti salės futbolą Lietuvoje. Direktoriaus teigimu, Asociacija pasirengusi suteikti reikiamą pagalbą klubams, siekiantiems atitikti Asociacijos reikalavimus ir dalyvauti jos organizuojamuose čempionatuose bei turnyruose.

Posėdžio metu taip pat aptartas ką tik pasibaigęs Asociacijos organizuotas Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas, bei praėjusį savaitgalį Palangoje įvykęs Taurės turnyras Stiklitos taurei laimėti. Susitikime dalyvavęs Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius pastebėjo, kad Asociacijos veikla išsiplėtė (Salės futbolo asociacija organizuoja ir paplūdimio futbolo čempionatą bei turnyrus) ir dabartinis jos pavadinimas nebeatspinti visos Asociacijos veiklos. Todėl LFF vadovas pasiūlė apsvarstyti Asociacijos pavadinimo keitimą.

Valdybos nariai be kitų klausimų taip pat aptarė pasirengimo darbus artėjančiam Futsal A lygos 2019–2020 metų čempionatui, bendradarbiavimą su Masinio futbolo asociacija, vaikų ir jaunių departamentu, Futsalo plėtojimą šalies regionuose, bei kitą rudenį Lietuvoje organizuojamą Pasaulio salės futbolo čempionatą.

Klubus, norinčius tapti Asociacijos nariais, prašome kreiptis šiais adresais: r.valikonis@lff.lt , r.daugela@lff.lt.

Susijusios naujienos

 • Startuoja Baltijos futsal lygos projektas

  2019-05-18

  Futsal

  Startuoja Baltijos futsal lygos projektas

  Šią savaitę Sankt Peterburge surengtoje konferencijoje buvo pristatytas Baltijos futsal lygos projektas, kuris suteiks galimybę Baltijos regiono klubams varžytis tarpusavyje tarptautinėje arenoje...

 • „Vytis“ po atkaklios kovos pralaimėjo čempionams

  2018-11-17

  Futsal

  „Vytis“ po atkaklios kovos pralaimėjo čempionams

  Šeštadienio vakarą Kauno „Vytis“ užbaigė savo pasirodymą UEFA futsalo Čempionų lygos elitiniame etape. Paskutinėse, trečiose, rungtynėse „Vyčiui“ teko garbė žaisti su stipriausia pasaulio komanda –...

 • „Vytis“ metė iššūkį Belgijos čempionams

  2018-11-14

  Futsal

  „Vytis“ metė iššūkį Belgijos čempionams

  Šįvakar Kauno „Vytis“ pradėjo savo istorinį žygį UEFA salės futbolo Elitiniame etape, tačiau pirmasis žingsnis nebuvo toks sėkmingas. „Vytis“ kovojo, bet neprilygo Belgijos čempionams FP...