Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

Ministras Pirmininkas: Lietuva deramai pasirengs Pasaulio salės futbolo čempionatui

2019-08-29

Ministras Pirmininkas: Lietuva deramai pasirengs Pasaulio salės futbolo čempionatui

Šiandien Lietuvos futbolo federacijos Prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius apsilankė pas Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, su kuriuo aptarė kitų metų rudenį Lietuvoje vyksiantį Pasaulio salės futbolo čempionatą FIFA Futsal World Cup 2020. 

LRVK | Dariaus Janučio nuotr.

Federacijos vadovai pristatė premjerui S. Skverneliui vykstantį pasiruošimą šiam pasaulinio lygio renginiui, kylančius iššūkius ir laukiančius darbus. Vyriausybės vadovo teigimu, tokio aukšto lygio renginys yra svarbus ne tik šalies futbolo bendruomenei, bet ir visai valstybei, todėl Ministras Pirmininkas patikino, kad Lietuva deramai pasirengs Pasaulio salės futbolo čempionatui ir jis įvyks sklandžiai.

„Džiaugiamės premjero dėmesiu ir parama šiam didžiuliam renginiui – ypač malonu, kad Ministras Pirmininkas sutiko tapti čempionato globėju. Toks vieno iš valstybės vadovų dėmesys neabejotinai svarbus įgyvendinant pasaulinio lygio renginį“, – sakė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

„Mūsų valstybė yra sukaupusi didelę įvairių tarptautinių renginių patirtį ir ši patirtis federacijai bus ypač naudinga, todėl noriu padėkoti Ministrui Pirmininkui ir Vyriausybei už pagalbą rengiantis čempionatui. Glaudus LFF bendradarbiavimas su Vyriausybe bei didžiųjų miestų savivaldybėmis, leidžia teigti, kad šiam įvykiui pasirengsime tinkamai ir Lietuva užtikrins puikias sąlygas sportininkams bei sirgaliams“, – pažymėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Susitikimo dalyviai taip pat pabrėžė ir miestų, kuriuose vyks čempionatas, įsitraukimo svarbą. Pasak susitikime dalyvavusio Vyriausybės kanclerio Algirdo Stončaičio, Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai toks renginys yra unikali galimybė pristatyti savo miestus iš įvairių pasaulio šalių atvyksiantiems sirgaliams bei nacionalinėms komandoms.

Pasaulio salės futbolo čempionatas FIFA Futsal World Cup 2020 vyks kitų metų rugsėjo 12 – spalio 4 dienomis. Numatyta, kad varžybos vyks trijuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čempionate ketina varžytis 24 nacionalinės komandos, kurios paaiškės kitų metų pavasarį, pasibaigus atrankos varžyboms į finalinį etapą.

Susijusios naujienos

 • LFF pradėjo techninės strategijos sklaidą Lietuvos regionuose

  2020-03-16

  Susitikimai ir vizitai

  LFF pradėjo techninės strategijos sklaidą Lietuvos regionuose

  Alytuje ir Utenoje surengti pirmieji 2020–2024 m. LFF techninės strategijos pristatymai, kuriuose dalyvavo įvairių vietos sporto organizacijų atstovai. Debiutinį LFF techninės strategijos viešą...

 • Pirmieji šių metų „Anderlecht“ mokymai vyko Kaune

  2020-03-03

  Susitikimai ir vizitai

  Pirmieji šių metų „Anderlecht“ mokymai vyko Kaune

  Vasario 28–29 d. „Anderlecht“ klubo akademijos ir „ProSoccerData“ atstovai surengė seminarus ir parodomąsias treniruotes Lietuvos futbolo akademijų atstovams. Dviejų dienų mokymai Lietuvos sporto...

 • LFF toliau vysto bendradarbiavimą su LSU

  2020-02-20

  Susitikimai ir vizitai

  LFF toliau vysto bendradarbiavimą su LSU

  Vasario 18 dieną Nacionaliniame treniruočių centre Kaune įvyko Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentų susitikimas su LFF Techninio departmento nariais. LFF Techninis direktorius Patrick De Wilde...