Lietuvos futbolo federacija

Susitikimai ir vizitai

Ministras Pirmininkas: Lietuva deramai pasirengs Pasaulio salės futbolo čempionatui

2019-08-29

Ministras Pirmininkas: Lietuva deramai pasirengs Pasaulio salės futbolo čempionatui

Šiandien Lietuvos futbolo federacijos Prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius apsilankė pas Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, su kuriuo aptarė kitų metų rudenį Lietuvoje vyksiantį Pasaulio salės futbolo čempionatą FIFA Futsal World Cup 2020. 

LRVK | Dariaus Janučio nuotr.

Federacijos vadovai pristatė premjerui S. Skverneliui vykstantį pasiruošimą šiam pasaulinio lygio renginiui, kylančius iššūkius ir laukiančius darbus. Vyriausybės vadovo teigimu, tokio aukšto lygio renginys yra svarbus ne tik šalies futbolo bendruomenei, bet ir visai valstybei, todėl Ministras Pirmininkas patikino, kad Lietuva deramai pasirengs Pasaulio salės futbolo čempionatui ir jis įvyks sklandžiai.

„Džiaugiamės premjero dėmesiu ir parama šiam didžiuliam renginiui – ypač malonu, kad Ministras Pirmininkas sutiko tapti čempionato globėju. Toks vieno iš valstybės vadovų dėmesys neabejotinai svarbus įgyvendinant pasaulinio lygio renginį“, – sakė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

„Mūsų valstybė yra sukaupusi didelę įvairių tarptautinių renginių patirtį ir ši patirtis federacijai bus ypač naudinga, todėl noriu padėkoti Ministrui Pirmininkui ir Vyriausybei už pagalbą rengiantis čempionatui. Glaudus LFF bendradarbiavimas su Vyriausybe bei didžiųjų miestų savivaldybėmis, leidžia teigti, kad šiam įvykiui pasirengsime tinkamai ir Lietuva užtikrins puikias sąlygas sportininkams bei sirgaliams“, – pažymėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Susitikimo dalyviai taip pat pabrėžė ir miestų, kuriuose vyks čempionatas, įsitraukimo svarbą. Pasak susitikime dalyvavusio Vyriausybės kanclerio Algirdo Stončaičio, Vilniui, Kaunui ir Klaipėdai toks renginys yra unikali galimybė pristatyti savo miestus iš įvairių pasaulio šalių atvyksiantiems sirgaliams bei nacionalinėms komandoms.

Pasaulio salės futbolo čempionatas FIFA Futsal World Cup 2020 vyks kitų metų rugsėjo 12 – spalio 4 dienomis. Numatyta, kad varžybos vyks trijuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čempionate ketina varžytis 24 nacionalinės komandos, kurios paaiškės kitų metų pavasarį, pasibaigus atrankos varžyboms į finalinį etapą.

Susijusios naujienos

 • LFF lankėsi Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo nariai

  2019-09-26

  Susitikimai ir vizitai

  LFF lankėsi Vilniaus Šv. Kristoforo Rotary klubo nariai

  Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius vakar sulaukė netikėtų svečių - pasikalbėti apie futbolą ir išgirsti kuo gyvena federacija, atvyko Vilniaus Šv. Kristoforo...

 • Ukrainos ambasadoje prisiminta abiejų šalių futbolo istorija

  2019-09-07

  Susitikimai ir vizitai

  Ukrainos ambasadoje prisiminta abiejų šalių futbolo istorija

  Artėjant Lietuvos ir Ukrainos futbolo rinktinių susitikimui, penktadienio vakarą Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskij į ambasadą sukvietė abiejų valstybių futbolo legendas ir...

 • Federacijai pristatė tekbolo sporto šaką

  2019-08-08

  Susitikimai ir vizitai

  Federacijai pristatė tekbolo sporto šaką

  Šiandien Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius Vilniuje priėmė sparčiai populiarėjančios tarptautinės Tekbolo sporto federacijos atstovus ir aptarė bendradarbiavimo galimybes...