Lietuvos futbolo federacija

Moterų Baltijos lyga

„Gintra-Universitetas“ po metų pertraukos susigrąžino Baltijos lygos titulą

2019-09-08

„Gintra-Universitetas“ po metų pertraukos susigrąžino Baltijos lygos titulą

Baltijos moterų futbolo lygos trofėjus po metų pertraukos sugrįžo į Šiaulius. Paskutinėse šio sezono rungtynėse šiaulietės savo žiūrovų akivaizdoje 5:0 (4:0) sutriuškino „Kauno Žalgirio“ futbolininkes

„Gintra-Universitetas“ šį sezoną Baltijos lygoje nesuklupo nei karto, surinko maksimumą taškų, o pelnytų-praleistų įvarčių santykis buvo tiesiog įspūdingas – 27:1.

Lietuvos čempionės šį susitikimą pradėjo galingai – sužaidus vos 10 minučių švieslentė jau degė skaičiai 2:0. Aikštės šeimininkių įvarčių sąskaitą atidarė baltarusė Ana Pilipenka, o skirtumą po kelių akimirkų technišku smūgiu padvigubino Paulina Sarkanaitė.

Kaunietės po tokio šalto dušo šiek tiek atsipeikėjo, bet iniciatyva ir toliau priklausė „Gintros-Universiteto“ vienuoliktukui. Varžovių triuškinimą įpusėjus kėliniui pradėjo ta pati P. Sarkanaitė, kuri pasižymėjo savo antruoju bei komandos trečiuoju įvarčiu – 3:0.

Iki pertraukos „Gintrai-Universitetui“ pavyko pasiųsti dar vieną tikslų smūgį į varžovių vartus. Tą padarė laiku ir vietoje atsidūrusi Liubou Hudchanka – 4:0.

Po pertraukos žaidimo tempas kiek sulėtėjo, bet pavojingi išpuoliai ir toliau buvo kuriami tik prie kauniečių vartų. Vyšnia ant torto tapo nuostabiai išpildytas puikus Vestinos Neverdauskaitės perdavimas iš krašto, kurį tiksliu smūgiu galva uždarė A. Pilipenka – 5:0.

Apdovanojimus čempionėms po rungtynių įteikė Šiaulių miesto savivaldybės atstovai – žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė bei sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas.

„Gintros-Universiteto“ gretose geriausia žaidėja šio sezono Baltijos moterų futbolo lygos pirmenybėse buvo pripažinta Dovilė Gailevičiūtė.

fkgintra.lt informacija

Galutinė 2019 m. turnyro lentelė

1

FC Gintra-Universitetas

5

5

0

0

27:1

15

2

FC Flora

5

4

0

1

12:6

12

3

FK Dinamo Riga

5

2

1

2

12:13

7

4

Pärnu JK

5

1

1

3

5:17

4

5

Rigas FS

 5

1

1

3

7:10

4

6

FK Kauno Žalgiris

5

0

1

4

2:18

1

Susijusios naujienos

 • Kovo 11-ąją startuos Baltijos moterų futbolo lygos sezonas

  2020-03-07

  Moterų Baltijos lyga

  Kovo 11-ąją startuos Baltijos moterų futbolo lygos sezonas

  Rygos futbolo mokyklos ir Šiaulių FK „Gintros-Universiteto“ rungtynėmis prasidės tradicinis šešių komandų turnyras. Latvijos futbolo federacijos organizuojame turnyre šiemet taip pat rungsis FK...

 • Baltijos lygos turnyre varžysis 6 komandos

  2020-01-28

  Moterų Baltijos lyga

  Baltijos lygos turnyre varžysis 6 komandos

  Baltijos moterų futbolo lygą (BWFL) šiemet organizuojanti Latvijos futbolo federacija pristatė varžybų formatą. BWFL buvo sukurta 2005 metais. Po 2010-ųjų turnyras neberengtas, tačiau buvo atkurtas...

 • „Gintra-Universitetas“ išlaikė vienvaldystę Baltijos lygoje

  2019-05-17

  Moterų Baltijos lyga

  „Gintra-Universitetas“ išlaikė vienvaldystę Baltijos lygoje

  Ketvirtadienio vakarą į Šiaulių miesto savivaldybės centrinį stadioną susirinkę futbolo aistruoliai išvydo tikrą įvarčių fiestą, kurią surengė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda. Baltijos moterų...