Lietuvos futbolo federacija

Futsal turnyrai

Kauno „Vytis“ iškovojo Baltijos klubų futsalo taurę

2019-09-29

Kauno „Vytis“ iškovojo Baltijos klubų futsalo taurę

Stipriausias Lietuvos salės futbolo klubas Kauno „Vytis“ prieš startą UEFA Futsalo Čempionų lygos turnyre iškovojo Baltijos taurę.

Stipriausiu regiono klubu Kauno „Vytis” tapo Estijos Narvos mieste. Dvi dienas trukusiame Baltijos Futsalo taurės turnyre kauniečiai įveikė visus keturis varžovus, surinko maksimalų taškų skaičių ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Šeštadienį „Vytis” 4:0 sutriuškino Talino „Cosmos” futbolininkus, o antrajame mače 4:1 pranoko vietos „Narva United”. Sekmadienį kauniečiai net 7:0 nepasigailėjo Latvijos „RSU-BAO”, o dėl pirmosios vietos susitiko su Rusijos „Agio”. Favoritų akistatoje Lietuvos čempionai buvo ženkliai geresni ir nugalėjo 4:2. Antrąjį įvartį Rusijos klubas įmušė paskutinę susitikimo sekundę, kai buvo telikę formalumai.

Geriausiu Baltijos taurės turnyro žaidėju buvo išrinktas kauniečių futbolininkas Deividas Reimaris, o geriausiu treneriu – „Vyčio” vairininkas Luciano Mistura. Individualaus įvertinimo sulaukė ir Rafa, jam atiteko vertingiausio komandos žaidėjo prizas.

„Didžiuojuosi vaikinais, kurie įrodė savo pranašumą šiame turnyre ir iškovojo Baltijos taurę. Šis turnyras mums buvo labai naudingas ruošiantis UEFA Futsalo Čempionų lygos pagrindiniam etapui Jonavoje. Sužaidėme keturias rungtynes su pajėgiais varžovais, galėjome rotuoti sudėtį, išbandyti įvairius ketvertus. Gaila, kad šį kartą žaisti negalėjo Isaacas ir Lukas Sendžikas, bet šią patirtį vertinu labai teigiamai”, – po turnyro sakė treneris L. Mistura.

Kauno „Vytis” jau sugrįžo į Lietuvą, kur tęsia pasirengimą UEFA Čempionų lygos turnyrui. Spalio 8–11 d. Jonavos arenoje kauniečių laukia kovos su elitiniais Europos klubais: „Barcelona” (Ispanija), „Tyumen” (Rusija) ir „Ayat” (Kazachstanas).

Susijusios naujienos

 • „Vytis“ – tarp 16 stipriausių Europos komandų

  2021-01-16

  Futsal turnyrai

  „Vytis“ – tarp 16 stipriausių Europos komandų

  Lietuvos salės futbolo čempionas Kauno „Vytis“ antrą kartą klubo istorijoje žengė tarp 16 geriausių Europos salės futbolo komandų. Kirilo Krasijaus auklėtiniai UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio...

 • Baltijos futsal lygos startas jau šią savaitę

  2019-10-16

  Futsal turnyrai

  Baltijos futsal lygos startas jau šią savaitę

  Šį penktadienį Rygoje startuoja Baltijos futsal lyga. Tarp aštuonių dalyvių dėl stipriausios regiono komandos vardo varžysis ir dvi stipriausios Lietuvos ekipos Kauno „Vytis“ ir Gargždų...

 • „Vytis“ Estijoje kovos dėl Baltijos klubų taurės

  2019-09-27

  Futsal turnyrai

  „Vytis“ Estijoje kovos dėl Baltijos klubų taurės

  Lietuvos salės futbolo čempionas Kauno „Vytis“ savaitgalį Estijos Narvos mieste dalyvaus Baltijos taurės turnyre. Ankstų penktadienio rytą į Estiją išvyko 20 žmonių „Vyčio“ delegacija – 13 žaidėjų...