Lietuvos futbolo federacija

SHARP LFF taurė

SHARP LFF taurės finalas teisėjų akimis

2019-10-01

SHARP LFF taurės finalas teisėjų akimis

Jų darbas nedėkingas ir dažniausiai sulaukia tik priekaištų, tačiau be jų futbolo rungtynės nevyktų. Pirmą kartą Lietuvoje lemiamose rungtynėse dėl trofėjaus savo darbo užkulisius atskleidė futbolo teisėjai.

Rugsėjo 29-ąją Utenoje SHARP LFF taurės finalo rungtynėse susitiko Marijampolės „Sūduva“ ir Gargždų „Banga“. Pergalę rezultatu 4:0 šventė A lygos čempionė „Sūduva“.

Šiai akistatai buvo patikėta vadovauti trims arbitrams iš Vakarų Lietuvos: aikštėje dirbo Robertas Šmitas iš Šilutės, jo padėjėjais ant šoninių linijų - klaipėdietis Vladimiras Gerasimovas ir šilutiškis Vaidas Petkus. Už aikštės ribų jiems talkino rezervinis teisėjas - Darius Petraška iš Ukmergės.

Pirmą kartą per daugiau nei 60 metų skaičiuojančio turnyro istoriją finalo rungtynėse teisėjų darbą sekė atskiros filmavimo kameros, o tarpusavio pokalbiai radijo ryšiu užfiksuoti garso įraše.

Specialiame vaizdo reportaže atskleistas teisėjų pasiruošimas prieš rungtynes, diskusijos ir pastabos futbolininkams, skirtų nuobaudų, ginčijamų epizodų vertinimas ir kitos detalės, kurios paprastai nežinomos ar nepastebimos paprastam žiūrovui.

Susijusios naujienos

 • V. Čeburinas: „Antrajame kėlinyje išryškėjo meistriškumo skirtumas“

  2019-09-29

  SHARP LFF taurė

  V. Čeburinas: „Antrajame kėlinyje išryškėjo meistriškumo skirtumas“

  „Sūduvos“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės SHARP LFF taurės finalą prieš Gargždų „Bangą“ sakė, kad ypač antrajame kėlinyje atsiskleidė komandų meistriškumo skirtumas. „Ruošėmės rungtynėms...

 • T. Tamošauskas: „Sūduva parodė savo klasę“

  2019-09-29

  SHARP LFF taurė

  T. Tamošauskas: „Sūduva parodė savo klasę“

  Gargždų „Bangos“ treneris T. Tamošauskas po pralaimėtų SHARP LFF taurės finalo rungtynių teigė, kad varžovai parodė savo meistriškumą, o jo auklėtinių žaidime nuvylė tik rungtynių pabaiga. „Žaidžiant...

 • Po 10 metų pertraukos taurę iškovojo „Sūduva“

  2019-09-29

  SHARP LFF taurė

  Po 10 metų pertraukos taurę iškovojo „Sūduva“

  Marijampolės „Sūduva“ savo kolekciją papildė dar vienu trofėjumi. A lygos čempionai ir LFF Supertaurės laimėtojai iškovojo ir SHARP LFF taurės titulą. Utenoje finale „Sūduva“ 4:0 pranoko antrojo...