Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Serbai nesitiki siurprizų, bet laukia sunkesnių rungtynių

2019-10-13

Serbai nesitiki siurprizų, bet laukia sunkesnių rungtynių

Serbijos futbolo rinktinė Vilniuje nesitiki siurprizų, tačiau laukia sunkesnės kovos nei trys pastarieji susitikimai su Lietuvos komanda. Apie tai konferencijoje žiniasklaidai kalbėjo komandos treneris Ljubiša Tumbakovičius ir puolėjas Aleksandras Mitrovičius.

L. Tumbakovičius Lietuvos komandą gerai pažįsta, nes Vilniuje pernai lankėsi kaip Juodkalnijos rinktinės strategas. Paskutinę serbų ir lietuvių dvikova jis stebėjo iš šalies.

„Kai atstovavau Juodkalnijai buvo visai kita lietuvių komanda, kita padėtis. Paskutinėse rungtynėse Serbija pelnė tris įvarčius per pirmą pusvalandį. Kai tai pavyksta padaryti, žaisti būna daug lengviau. Bet mačiau Lietuvos komandos rungtynes su Ukraina prieš pora dienų. Lietuvos komanda dabar geresnė, labiau disciplinuota nei anksčiau. Mums žaisti bus sunkiau“, - teigė strategas.

Londono „Fulham“ ekipos puolėjas Aleksandaras Mitrovičius lietuviams įmušė tris įvarčius per dvejas pastarąsias rungtynes. „Jeigu pasiseks įmušti vieną ar daugiau kartų  - puiku. Bet svarbiausia rytoj paimti tris taškus“, - tikino futbolininkas.

Jis teigė, jog per tarpusavio akistatas gerai susipažino su varžovais:  „Su Lietuva žaidėme ne kartą, todėl netikiu, kad bus didelių siurprizų iš abiejų pusių, žaidėjai gerai žino vieni kitus.“

Serbija kontrolinėse rungtynėse ketvirtadienį 1:0 įveikė Paragvajų. Šioje dvikovoje komandos žaidimas nenudžiugino trenerio, bet Europos čempionato atrankos rungtynėse jis tikisi kito vaizdo.

„Rungtynės nebuvo labai geros, tačiau tai buvo kontrolinė dvikova. Rytoj laukia daug rimtesnės rungtynės. Tikiuosi, kad žaisime agresyviau, dinamiškiau, įmušime daugiau įvarčių ir laimėsime“, - kalbėjo L. Tumbakovičius.

Europos čempionato atrankos B grupėje serbai užima trečią vietą ir keturiais taškais atsilieka nuo portugalų bei devyniais nuo ukrainiečių. Pastarieji yra sužaidę rungtynėmis daugiau. Norint pakilti į antrą poziciją serbams reikia ne tik pergalių, bet ir palankių kitų rezultatų. Priešingu atveju dėl kelialapio į Europos čempionato finalinį etapą jiems teks žaisti papildomose rungtynėse su kitais Tautų lygos C diviziono grupių nugalėtojais.

„Ar bus stebuklas ir galime patekti į Europos čempionatą be papildomų rungtynių? Stebuklai kartais atsitinka. Viskas yra mūsų rankose – rytoj turime laimėti, o toliau matysime“, - teigė treneris.

Lietuvos ir Serbijos rinktinės LFF stadione susitiks pirmadienį, spalio 14-ąją nuo 21 val. 45 min. Bilietus į rungtynes platina „Tiketa“.

E.Žaldario nuotr.

Susijusios naujienos

 • Lietuva sužais kontrolines rungtynes su estais

  2020-02-11

  Vyrų rinktinė

  Lietuva sužais kontrolines rungtynes su estais

  Valdo Urbono treniruojama nacionalinė Lietuvos rinktinė kovo 31 dieną 19:00 val. Taline sužais oficialias kontrolines rungtynes su Estijos rinktine. Talino „Le Coq“ arenoje vyksiančios rungtynes...

 • Paaiškėjo Baltijos taurės varžybų datos

  2020-01-13

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Baltijos taurės varžybų datos

  Birželio 2–11 dienomis vyks Baltijos taurės turnyras, kuriame Lietuvos nacionalinė vyrų ir U-21 jaunimo rinktinės susitiks su Latvijos ir Estijos komandomis. 2018 metais Baltijos taurę iškovojo...

 • Lietuviai sužais draugiškas rungtynes su Kazachstano rinktine

  2020-01-09

  Vyrų rinktinė

  Lietuviai sužais draugiškas rungtynes su Kazachstano rinktine

  Valdo Urbono treniruojama nacionalinė Lietuvos rinktinė kovo 27 dieną sužais draugiškas rungtynes su Kazachstano rinktine. Almatos mieste vyksiančios rungtynės tiek Lietuvai, tiek Kazachstanui bus...