Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Techniniai direktoriai stažuotėje gilins žinias apie vaikų futbolą

2019-10-22

Techniniai direktoriai stažuotėje gilins žinias apie vaikų futbolą

Lietuvos futbolo organizacijų, dalyvaujančių RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programoje, techniniai direktoriai ir treneriai šį spalį stažuosis „Anderlecht“ treniruočių centre Briuselyje.

Spalio 23–25 dienomis RSCA „Belfius“ akademijoje vyks apmokymų programa ir paskaitos techniniams direktoriams apie jauniausio amžiaus vaikų (iki 9 metų) atranką, treniruočių ypatybes, bus susitikta su „Anderlecht“ jaunimo treneriais bei skaitmeninės platformos „ProSoccerData“ atstovais.

Taip pat techniniai direktoriai analizuos akademijos jaunimo grupių treniruotes bei rungtynes tarp „Anderlecht“ ir Liuksemburgo nacionalinės U-16 rinktinės.

Deimantas Bička, vadovaujantis „Anderlecht“ ugdymo programos projektui, glaustai pristatė išvykos tikslą.

„Vasaros metu Hoogstratene gilinomės į 11×11 bei 8×8 futbolo grupių treniruočių procesą, o būsima išvyka skirta pažinti „Anderlecht“ atrankos ir ugdymo principus pačioms mažiausioms vaikų amžiaus grupėms, žaidžiančios 5×5 formatu.

Pažymėtina, jog „Anderlecht“ akademija teikia didžiausią dėmesį į vaikų technikos ir kūno koordinacinį vystymą, kitaip vadinamus „ball mastery“ ir „body mastery“. Tai pamatiniai vaikų ugdymo principai, su kuriais turėtumėme dirbti ir mes Lietuvoje. Ši išvyka užbaigs 2019 m. vizitų ciklą,  svarbiausias dalykas – techninių žinių „parvežimas“ į Lietuvą ir pritaikymas savose akademijose“, – teigė D. Bička.

Susijusios naujienos

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Prasidėjo FTRA mokymų maratonas: treneriai siekia UEFA A licencijos

  2020-06-22

  Kursai ir seminarai

  Prasidėjo FTRA mokymų maratonas: treneriai siekia UEFA A licencijos

  Birželio 16–18 dienomis surengtas UEFA A licencijos futbolo trenerių mokymų pirmasis modulis, kuris įvyko LFF Kauno treniruočių centre. Šiame modulyje buvo diskutuota tema „Progresyvi kamuolio...

 • Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  2020-06-21

  Kursai ir seminarai

  Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  Birželio 18 dieną Šiauliuose vyko du futbolo renginiai – vienas skirtas perspektyviausiems Šiaulių apskrities vaikams, kitas – Šiaulių apskrities treneriams.   Ryte perspektyviausi 2008 m., 2009 m...