Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Techniniai direktoriai stažuotėje gilins žinias apie vaikų futbolą

2019-10-22

Techniniai direktoriai stažuotėje gilins žinias apie vaikų futbolą

Lietuvos futbolo organizacijų, dalyvaujančių RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programoje, techniniai direktoriai ir treneriai šį spalį stažuosis „Anderlecht“ treniruočių centre Briuselyje.

Spalio 23–25 dienomis RSCA „Belfius“ akademijoje vyks apmokymų programa ir paskaitos techniniams direktoriams apie jauniausio amžiaus vaikų (iki 9 metų) atranką, treniruočių ypatybes, bus susitikta su „Anderlecht“ jaunimo treneriais bei skaitmeninės platformos „ProSoccerData“ atstovais.

Taip pat techniniai direktoriai analizuos akademijos jaunimo grupių treniruotes bei rungtynes tarp „Anderlecht“ ir Liuksemburgo nacionalinės U-16 rinktinės.

Deimantas Bička, vadovaujantis „Anderlecht“ ugdymo programos projektui, glaustai pristatė išvykos tikslą.

„Vasaros metu Hoogstratene gilinomės į 11×11 bei 8×8 futbolo grupių treniruočių procesą, o būsima išvyka skirta pažinti „Anderlecht“ atrankos ir ugdymo principus pačioms mažiausioms vaikų amžiaus grupėms, žaidžiančios 5×5 formatu.

Pažymėtina, jog „Anderlecht“ akademija teikia didžiausią dėmesį į vaikų technikos ir kūno koordinacinį vystymą, kitaip vadinamus „ball mastery“ ir „body mastery“. Tai pamatiniai vaikų ugdymo principai, su kuriais turėtumėme dirbti ir mes Lietuvoje. Ši išvyka užbaigs 2019 m. vizitų ciklą,  svarbiausias dalykas – techninių žinių „parvežimas“ į Lietuvą ir pritaikymas savose akademijose“, – teigė D. Bička.

Susijusios naujienos

 • Grįžta Masinio futbolo asociacijos internetiniai seminarai

  2021-01-25

  Kursai ir seminarai

  Grįžta Masinio futbolo asociacijos internetiniai seminarai

  Po daugiau nei mėnesio pertraukos Masinio futbolo asociacija atnaujina atvirus internetinius seminarus (webinarus) treneriams, pedagogams, tėvams ir visiems, besidomintiems psichologija bei ugdymu...

 • Įžvalgomis apie vaikų treniruotes pasidalino webinare

  2020-12-16

  Kursai ir seminarai

  Įžvalgomis apie vaikų treniruotes pasidalino webinare

  Masinio futbolo asociacija surengė ketvirtąjį internetinį seminarą (webinarą), kuriame aptartos įžvalgos apie vaikų futbolo treniruotes, jų struktūrą ir metodus.   Kuriantis praktikas, LFF C...

 • Nuotoliniame seminare - apie psichologines traumas

  2020-12-04

  Kursai ir seminarai

  Nuotoliniame seminare - apie psichologines traumas

  Ar psichologinė trauma įmanoma sporte ir kaip tai gali atsitikti? Tokį klausimą kėlė šeštadienis internetinis seminaras treneriams, pedagogams, tėvams. Lapkričio antroje pusėje pradėtą mokymų...