Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Regionų pirmenybių U-13 komandos pasirodymas turnyre vainikuotas 9 vieta

2019-10-21

Regionų pirmenybių U-13 komandos pasirodymas turnyre vainikuotas 9 vieta

Pirmą kartą suburta Lietuvos regionų pirmenybių U-13 komanda sėkmingai debiutavo tarptautiniame „Ateitis Cup“ turnyre.

Vaikinai įgijo patirties žaisdami 11×11 formatu su bendraamžiais iš skirtingų komandų. Turnyro E grupės rungtynėse vaikinai sužaidė 0:2 su Bergamo „Atalanta“ (užėmusią 3 vietą turnyre), 2:0 su Daugpilio „Daugavpils“, 2:2 su Maskvos „Deviatka“ ir toliau rungėsi dėl 9–16 vietų. Antrąją turnyro dalį mūsiškiai baigė pergalingai – 1:0 įveikė Talentų FA, 3:0 – Tbilisio „Saburtalo“, 2:1 – FA „Panevėžį“.

„Labai esu patenkintas „Wellteen“ remiamo Lietuvos regionų pirmenybių projekto tęstinumu, jog vaikai iš visų apskričių turi dėl ko stengtis ir nori būti futbolininkais, tai suteikia jiems motyvacijos dar daugiau dirbti treniruotėse. Lietuvos futbolo federacija sudarė puikias sąlygas pasiruošti stovyklos metu Kaune, geriau susipažinti su žaidėjais ir išbandyti jėgas tokio aukšto lygio turnyre.

„Šioje regioninėje rinktinėje pasirodė tikrai gabūs vaikai, treniruočių ir rungtynių metu suvokiantys ką daro ir ko nepadaro. Jie „dega“ žaisdami, analizuoja savo žaidimą ir klaidas. Jų atsidavimas tikrai stiprus.

Po paskutinių šio turnyro rungtynių pasveikinau visus, padėkojau žaidėjams už atsidavimą, kad pasitikėjo vienas kitu ir trenerių personalu. Tikiuosi, kad ateity dar susitiksime, Regionų pirmenybių projektas nenutrūks, vaikai ir toliau stengsis tobulėti bei savo patirtimi pasidalins su savo klubų žaidėjais. Svarbu, kad ir kiti žaidėjai stengtųsi patekti į regioninę rinktinę“, – teigė treneris Karolis Palaima.

Artėjantį savaitgalį turnyre pasirodys Lietuvos regionų pirmenybių U-14 komanda, kurią treniruos Liutauras Mažeika ir Edvinas Sutkus. 

Susijusios naujienos

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  2019-11-10

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  Sėkmingiausiai iš „Wellteen“ remiamų Lietuvos regionų pirmenybių komandų pasirodė U-16 vaikinai, žengę iki pat „Ateitis Cup“ turnyro finalo.    Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama...

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  2019-11-09

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  Antroji „Ateitis Cup“ turnyro diena sėkmingai susiklostė Lietuvos regionų pirmenybių U-16 rinktinei, kuri iškovojo vietą finale. Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama komanda...

 • Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  2019-11-08

  Regionų pirmenybės

  Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komanda pergalingai pradėjo tarptautinį „Ateitis Cup“ turnyrą. Vaikinai įveikė Daugpilio BFC „Daugavpils“ komandą rezultatu 1:0, Sankt Peterburgo FC „Lokomotiv“...