Lietuvos futbolo federacija

Teisėjai

Wellkid lygos švente mėgaujasi ir teisėjai

2019-10-22

Wellkid lygos švente mėgaujasi ir teisėjai

Praėjusį šeštadienį Marijampolė pulsavo vaikų futbolo ritmu. Lietuvos vaikų futbolo čempionatą „Wellkid lyga“ vainikuoja šventiniai turnyrai, kurie suteikia nepamirštamų emocijų.

Wellkid lygos šventinių U-10 ir U-11 turnyrų teisėjais dirbo alytiškiai Antanas Busilas, Gytis Vyturys, Justas Valatka ir kaunietė Lina Skladaitytė. Pastarieji du pasidalino savo patirtais įspūdžiais.

„Smagu turėti tokį Wellkid lygos šventinį renginį ir vaikams, ir teisėjams. Čia pamatai žaidėjų meistriškumą. Savo akimis regėjau U-10 ir U-11 amžiaus grupėje techniškų vaikų, kaip aš sakau, „spinduliukų“. Jeigu jie nenueis klystkeliais, tai tikrai gali pasiekti aukštą lygį.

Šis turnyras yra paskata jiems tobulėti, parodyti ką sugeba ir galbūt juos pastebės Regionų pirmenybių treneriai, galiausiai ir nacionalinių rinktinių specialistai. Tai tikrai perspektyvi pradžia.

Džiugu, jog dalyvavome šiame turnyre, visi teisėjai liko patenkinti. Buvome iškilmingai pristatyti, pagerbti ir apdovanoti. Šiemet tai pats geriausias turnyras vaikams, kuriame teko man teisėjauti“, – paatviravo Lina Skladaitytė.

„Kaip teisėjui, man labai buvo smagu matyti daug vaikų užsidegusių žaisti futbolą, o šio Wellkid lygos šventinio turnyro organizavimas tikrai buvo fantastiškas. Tikrai jautėsi, jog mūsų futbolo lygis kyla, taip pat ir turnyro organizavimo lygis. Vaikai tiesiog mėgavosi žaidimu, o jeigu smagu žaidėjams, tai ir smagu teisėjams.

Vaikai kovoja noriai, bet gerai, kad su teisėjų sprendimais nesiginčyje, klauso ir iš to mokosi. Sakyčiau, vaikai šį savaitgalį žaidė užsidegę, o tai yra svarbiausia“ – sakė Justas Valatka.

Susijusios naujienos

 • UEFA Jaunimo lygos starte aidėjo lietuvio švilpukas

  2019-09-19

  Teisėjai

  UEFA Jaunimo lygos starte aidėjo lietuvio švilpukas

  Rugsėjo 17–18 dienomis startavo UEFA Jaunimo lygos turnyras. Manfredo Lukjančuko vadovaujama teisėjų bridaga dirbo „Šachtar“ ir „Manchester City“ rungtynėse Ukrainoje ir pasidalino savo įspūdžiais...

 • G. Mažeika švilps Čempionų lygos rungtynėse Dortmunde

  2018-11-27

  Teisėjai

  G. Mažeika švilps Čempionų lygos rungtynėse Dortmunde

  Lietuvos futbolo teisėjai pirmą kartą šiame sezone darbuosis UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynėse. Arbitrų brigada, vadovaujama Gedimino Mažeikos, teisėjaus trečiadienį vyksiančiam A grupės...

 • G. Mažeika teisėjaus „Arsenal“ ir „Sporting“ rungtynėms

  2018-11-07

  Teisėjai

  G. Mažeika teisėjaus „Arsenal“ ir „Sporting“ rungtynėms

  Lietuvos futbolo teisėjai sulaukė svarbaus įvertinimo. Gedimino Mažeikos vadovaujama arbitrų brigada paskirta teisėjauti UEFA Europos lygos E grupės lyderių Londono „Arsenal“ ir Lisabonos „Sporting“...