Lietuvos futbolo federacija

Teisėjai

Wellkid lygos švente mėgaujasi ir teisėjai

2019-10-22

Wellkid lygos švente mėgaujasi ir teisėjai

Praėjusį šeštadienį Marijampolė pulsavo vaikų futbolo ritmu. Lietuvos vaikų futbolo čempionatą „Wellkid lyga“ vainikuoja šventiniai turnyrai, kurie suteikia nepamirštamų emocijų.

Wellkid lygos šventinių U-10 ir U-11 turnyrų teisėjais dirbo alytiškiai Antanas Busilas, Gytis Vyturys, Justas Valatka ir kaunietė Lina Skladaitytė. Pastarieji du pasidalino savo patirtais įspūdžiais.

„Smagu turėti tokį Wellkid lygos šventinį renginį ir vaikams, ir teisėjams. Čia pamatai žaidėjų meistriškumą. Savo akimis regėjau U-10 ir U-11 amžiaus grupėje techniškų vaikų, kaip aš sakau, „spinduliukų“. Jeigu jie nenueis klystkeliais, tai tikrai gali pasiekti aukštą lygį.

Šis turnyras yra paskata jiems tobulėti, parodyti ką sugeba ir galbūt juos pastebės Regionų pirmenybių treneriai, galiausiai ir nacionalinių rinktinių specialistai. Tai tikrai perspektyvi pradžia.

Džiugu, jog dalyvavome šiame turnyre, visi teisėjai liko patenkinti. Buvome iškilmingai pristatyti, pagerbti ir apdovanoti. Šiemet tai pats geriausias turnyras vaikams, kuriame teko man teisėjauti“, – paatviravo Lina Skladaitytė.

„Kaip teisėjui, man labai buvo smagu matyti daug vaikų užsidegusių žaisti futbolą, o šio Wellkid lygos šventinio turnyro organizavimas tikrai buvo fantastiškas. Tikrai jautėsi, jog mūsų futbolo lygis kyla, taip pat ir turnyro organizavimo lygis. Vaikai tiesiog mėgavosi žaidimu, o jeigu smagu žaidėjams, tai ir smagu teisėjams.

Vaikai kovoja noriai, bet gerai, kad su teisėjų sprendimais nesiginčyje, klauso ir iš to mokosi. Sakyčiau, vaikai šį savaitgalį žaidė užsidegę, o tai yra svarbiausia“ – sakė Justas Valatka.

Susijusios naujienos

 • Palangą užplūdo teisėjų banga

  2020-07-10

  Teisėjai

  Palangą užplūdo teisėjų banga

  Š. m. liepos 7–9 dienomis Lietuvos aukščiausios lygos 18 teisėjų ir 19 teisėjų asistentų dalyvavo seminare bei laikė fizinio pasirengimo normatyvus. Pirmąją dieną visi susirinko į Palangos kurortą...

 • Prienuose baigti teisėjų fizinio rengimo testai

  2020-06-06

  Teisėjai

  Prienuose baigti teisėjų fizinio rengimo testai

  Visi dalyvavę aukščiausios lygos 9 aikštės teisėjai ir 19 teisėjų asistentų išlaikė fizinio pasirengimo testus. Po testavimų teisėjai susirinko į Prienų sporto areną, kur buvo diskutuojami neįprasti...

 • Prieš sezono startą teisėjai atliko fizinio pasirengimo testus

  2020-06-02

  Teisėjai

  Prieš sezono startą teisėjai atliko fizinio pasirengimo testus

  Gegužės 30–31 dienomis LFTA organizavo futbolo teisėjų seminarą Prienuose. Per dvi dienas įvyko II-os ir I-os lygos teisėjų bei teisėjų asistentų(-čių) kūno kompozicijos patikra, fizinio pasirengimo...