Lietuvos futbolo federacija

Teisėjai

Wellkid lygos švente mėgaujasi ir teisėjai

2019-10-22

Wellkid lygos švente mėgaujasi ir teisėjai

Praėjusį šeštadienį Marijampolė pulsavo vaikų futbolo ritmu. Lietuvos vaikų futbolo čempionatą „Wellkid lyga“ vainikuoja šventiniai turnyrai, kurie suteikia nepamirštamų emocijų.

Wellkid lygos šventinių U-10 ir U-11 turnyrų teisėjais dirbo alytiškiai Antanas Busilas, Gytis Vyturys, Justas Valatka ir kaunietė Lina Skladaitytė. Pastarieji du pasidalino savo patirtais įspūdžiais.

„Smagu turėti tokį Wellkid lygos šventinį renginį ir vaikams, ir teisėjams. Čia pamatai žaidėjų meistriškumą. Savo akimis regėjau U-10 ir U-11 amžiaus grupėje techniškų vaikų, kaip aš sakau, „spinduliukų“. Jeigu jie nenueis klystkeliais, tai tikrai gali pasiekti aukštą lygį.

Šis turnyras yra paskata jiems tobulėti, parodyti ką sugeba ir galbūt juos pastebės Regionų pirmenybių treneriai, galiausiai ir nacionalinių rinktinių specialistai. Tai tikrai perspektyvi pradžia.

Džiugu, jog dalyvavome šiame turnyre, visi teisėjai liko patenkinti. Buvome iškilmingai pristatyti, pagerbti ir apdovanoti. Šiemet tai pats geriausias turnyras vaikams, kuriame teko man teisėjauti“, – paatviravo Lina Skladaitytė.

„Kaip teisėjui, man labai buvo smagu matyti daug vaikų užsidegusių žaisti futbolą, o šio Wellkid lygos šventinio turnyro organizavimas tikrai buvo fantastiškas. Tikrai jautėsi, jog mūsų futbolo lygis kyla, taip pat ir turnyro organizavimo lygis. Vaikai tiesiog mėgavosi žaidimu, o jeigu smagu žaidėjams, tai ir smagu teisėjams.

Vaikai kovoja noriai, bet gerai, kad su teisėjų sprendimais nesiginčyje, klauso ir iš to mokosi. Sakyčiau, vaikai šį savaitgalį žaidė užsidegę, o tai yra svarbiausia“ – sakė Justas Valatka.

Susijusios naujienos

 • Prienuose surengtas moterų teisėjų seminaras

  2020-09-14

  Teisėjai

  Prienuose surengtas moterų teisėjų seminaras

  Rugsėjo 12-ąją į Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) organizuotą seminarą atvyko 18 teisėjų, kurios laikė fizinio pasirengimo normatyvus, video testus ir analizavo įvykusių rungtynių...

 • Moterys kviečiamos dalyvauti teisėjų seminare

  2020-09-08

  Teisėjai

  Moterys kviečiamos dalyvauti teisėjų seminare

  Lietuvos futbolo teisėjų asociacija (LFTA) šį šeštadienį Prienuose organizuos seminarą bei normatyvus teisėjoms ir teisėjų asistentėms. Renginys vyks rugsėjo 12 dieną nuo 9 valandos Prienų kūno...

 • Finišavo seminarų maratonas pradedantiems teisėjams

  2020-08-30

  Teisėjai

  Finišavo seminarų maratonas pradedantiems teisėjams

  Rugpjūčio mėnesio Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) darbymetis pasibaigė. Penkiuose miestuose vykdytų seminarų metu net 90 dalyvių buvo supažindinti su futbolo taisyklių abėcėle...