Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Dėl akreditavimo tvarkos į Lietuvos rungtynes su Portugalija ir Naująja Zelandija

2019-10-25

Dėl akreditavimo tvarkos į Lietuvos rungtynes su Portugalija ir Naująja Zelandija

Kviečiame žiniasklaidos atstovus registruotis akreditacijoms į 2020 m. Europos vyrų futbolo čempionato atrankos rungtynes Portugalija – Lietuva (lapkričio 14 d. 21:45 val. Faro miesto Algarvės stadione). Registracija gauti akreditacijoms vyks iki lapkričio 5 d.

Taip pat kviečiame akredituotis į draugiškas Lietuvos ir Naujosios Zelandijos vyrų futbolo rinktinių rungtynes, kuros vyks lapkričio 17 d. nuo 16:00 val. Vilniaus LFF stadione. Registracija gauti akreditacijoms vyks iki lapkričio 11 d.

Į rungtynes akredituosime ir pirmenybę teiksime nuolat rašantiems apie futbolą ir nušviečiantiems futbolo renginius žurnalistams. Kaip ir įprasta, apie patvirtintas akreditacijas informuosime ir žiniasklaidos darbo taisykles atsiųsime atskiru laišku.

Fotografų dėmesiui: neseniai pasitaikė atvejų, jog į renginius redakcijos neregistruoja fotografų, arba tai padaro jau po nustatyto termino. Jeigu planuojate į rungtynes skirti fotografą (dėl objektyvių priežasčių, jo vardą ir pavardę galite pranešti, kai tik žinosite, kas dirbs rungtynėse), prašome apie tai informuoti registracijos laiške. Iš anksto dėkojame už supratimą.

Registruojantis el. paštu media@lff.lt, prašome nurodyti šiuos duomenis:

-    Vardas, pavardė:
-    Rungtynės, kuriose planuojate dalyvauti:
-    Žiniasklaidos priemonė:
-    Prašomas akreditacijos tipas (žurnalistams – MEDIA, fotografams – FOTO):
Svarbu: į Portugalijos ir Lietuvos rinktinių rungtynes norintys akredituotis fotografai turi atsiųsti ir savo nuotrauką akreditacijai.

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...