Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Dėl akreditavimo tvarkos į Lietuvos rungtynes su Portugalija ir Naująja Zelandija

2019-10-25

Dėl akreditavimo tvarkos į Lietuvos rungtynes su Portugalija ir Naująja Zelandija

Kviečiame žiniasklaidos atstovus registruotis akreditacijoms į 2020 m. Europos vyrų futbolo čempionato atrankos rungtynes Portugalija – Lietuva (lapkričio 14 d. 21:45 val. Faro miesto Algarvės stadione). Registracija gauti akreditacijoms vyks iki lapkričio 5 d.

Taip pat kviečiame akredituotis į draugiškas Lietuvos ir Naujosios Zelandijos vyrų futbolo rinktinių rungtynes, kuros vyks lapkričio 17 d. nuo 16:00 val. Vilniaus LFF stadione. Registracija gauti akreditacijoms vyks iki lapkričio 11 d.

Į rungtynes akredituosime ir pirmenybę teiksime nuolat rašantiems apie futbolą ir nušviečiantiems futbolo renginius žurnalistams. Kaip ir įprasta, apie patvirtintas akreditacijas informuosime ir žiniasklaidos darbo taisykles atsiųsime atskiru laišku.

Fotografų dėmesiui: neseniai pasitaikė atvejų, jog į renginius redakcijos neregistruoja fotografų, arba tai padaro jau po nustatyto termino. Jeigu planuojate į rungtynes skirti fotografą (dėl objektyvių priežasčių, jo vardą ir pavardę galite pranešti, kai tik žinosite, kas dirbs rungtynėse), prašome apie tai informuoti registracijos laiške. Iš anksto dėkojame už supratimą.

Registruojantis el. paštu media@lff.lt, prašome nurodyti šiuos duomenis:

-    Vardas, pavardė:
-    Rungtynės, kuriose planuojate dalyvauti:
-    Žiniasklaidos priemonė:
-    Prašomas akreditacijos tipas (žurnalistams – MEDIA, fotografams – FOTO):
Svarbu: į Portugalijos ir Lietuvos rinktinių rungtynes norintys akredituotis fotografai turi atsiųsti ir savo nuotrauką akreditacijai.

Susijusios naujienos

 • Lietuvos rinktinė atvyko į Portugaliją

  2019-11-12

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos rinktinė atvyko į Portugaliją

  Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienio rytą iškrido iš Vilniaus oro uosto ir popietę pasiekė Portugalijos miestą Faro. Į šį Algarvės regioną atvyko 22 Lietuvos rinktinės futbolininkai, nes traumą...

 • Rinktinė surengė treniruotę prieš skrydį į Portugaliją

  2019-11-12

  Vyrų rinktinė

  Rinktinė surengė treniruotę prieš skrydį į Portugaliją

  Lapkričio 11 dieną LFF stadione buvo surengta nacionalinės Lietuvos futbolo rinktinės treniruotė. Treniruotės metu vyriausiasis rinktinės treneris Valdas Urbonas pripažino, kad laiko pasiruošti...

 • Portugalijos rinktinės sudėtis – su C. Ronaldo ir be J. Felixo

  2019-11-09

  Vyrų rinktinė

  Portugalijos rinktinės sudėtis – su C. Ronaldo ir be J. Felixo

  Į Portugalijos rinktinę artėjančiai Europos čempionato atrankos dvikovai su Lietuva pakviesta daugelis komandos lyderių, tarp jų ir Cristiano Ronaldo, tačiau neišvengta ir permainų. Europos...