Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Lietuvos regionų pirmenybių U-15 komanda startuos penktadienį

2019-10-31

Lietuvos regionų pirmenybių U-15 komanda startuos penktadienį

Savo debiuto tarptautiniame „Ateitis Cup“ turnyre laukia iš Lietuvos regionų pirmenybių U-15 žaidėjų suburta komanda, treniruojama Ramūno Radavičiaus ir Nerijaus Mačiulio.

 

Šios amžiaus grupės komanda rungsis turnyre lapkričio 1–3 dienomis ir savo kelią pradės nuo C grupės varžybų „Sportima“ arenoje. Penktadienį lietuviai žais nuo 14:00 valandos su Liubercų „Zvezda“, nuo 18:10 val. su Rygos JDFS „Alberts“, šeštadienį nuo 10:40 val. su Minsko „Tiskor“.

Stovykloje dalyvaujantys U-15 komandos žaidėjai: Klaidas Laukžemis, Lukas Grinkevičius, Tautvydas Burdzilauskas, Andrius Norvaišis, Aironas Trakšelis, Klaidas Vaitekūnas, Matas Jakubauskas, Emilijus Jumaševas, Nedas Klimavičius, Nidas Vosylius, Kipras Olšauskas, Patrikas Savėnas, Matas Miškinis, Titas Milius, Vykintas Bazys, Motiejus Šamšonas, Romualdas Jansonas, Eimantas Dabrišius.

„Pirmos stovyklos dienos itin darbingos. Turėjome problemų su sudėtimi, nes ne visi pakviesti žaidėjai galėjo prisijungti nuo pat stovyklos pradžios, kadangi turėjo žaisti rungtynes SHARP Elitinėje jaunių lygoje. Trečiadienio vakare susirinko visi, šiandien jau surengėme bendrą treniruotę ir dar vieną atliksime vakare.

Tikiuosi, kad vaikinai turnyre parodys ką gali. Deja, dalis klubų ir akademijų neišleido kviestų žaidėjų, nes patys dalyvauja turnyruose, bet tai yra šansas pasirodyti kitiems žaidėjams.  Varžovai mūsų grupėje yra skirtingo žaidybinio braižo. Gerai, jog bus įvairovės“, – pakomentavo Ramūnas Radavičius.

Susijusios naujienos

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  2019-11-10

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  Sėkmingiausiai iš „Wellteen“ remiamų Lietuvos regionų pirmenybių komandų pasirodė U-16 vaikinai, žengę iki pat „Ateitis Cup“ turnyro finalo.    Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama...

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  2019-11-09

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  Antroji „Ateitis Cup“ turnyro diena sėkmingai susiklostė Lietuvos regionų pirmenybių U-16 rinktinei, kuri iškovojo vietą finale. Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama komanda...

 • Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  2019-11-08

  Regionų pirmenybės

  Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komanda pergalingai pradėjo tarptautinį „Ateitis Cup“ turnyrą. Vaikinai įveikė Daugpilio BFC „Daugavpils“ komandą rezultatu 1:0, Sankt Peterburgo FC „Lokomotiv“...