Lietuvos futbolo federacija

Jaunių varžybos

Baigėsi Jaunimo futbolo Pirmos lygos reguliarusis sezonas

2019-10-31

Baigėsi Jaunimo futbolo Pirmos lygos reguliarusis sezonas

Finišavo Pirmos lygos U-15, U-16, U-17 ir U-19 divizionų kovos grupėse, po kurių paaiškėjo komandos, kurios rungsis pirmenybių superfinaluose.

U-15 Pietų regiono pajėgiausia komanda tapo Kėdainių FK „Nevėžis“, kuris susikaus atkrintamosiose rungtynėse su pajėgiausia Rytų regiono komanda – FA „Žalgiriečiu“. Šios akistatos nugalėtojas superfinale žais su FK „Tauras“-Tauragės SC dėl kelialapio į 2020 m. SHARP Elitinę jaunių lygą.

Rezultatyviausi U-15 amžiaus grupės žaidėjai: Nojus Penikas (FK „Tauras“-Tauragės SC, 23 įv.), Rokas Buivičius (FK „Nevėžis“, 22 įv.), Deividas Pipiras (Kretingos SM, 18 įv.), Ervin Romanovski (FK „Granitas“, 16 įv.), Aringas Juška (VFM „Fortūna“, 15 įv.).

U-16 Pietų regiono pirmą vietą pavyko iškovoti FA „Marijampolė City“ atstovams, kurių atkrintamosiose rungtynėse lauks Vilniaus Baltijos FA. Šios akistatos nugalėtojas žais superfinale prieš Mažeikių FK „Atmosferą“.

Rezultatyviausi U-16 amžiaus grupės žaidėjai: Kajus Statauskas (Baltijos FA, 28 įv.), Tomas Radzevičius (FM „Ateitis“, 22 įv.), Deividas Gedvilas (FK „Šilutė“, 19 įv.), Titas Boriavičius (Radviliškio ŠSPC, 18 įv.), Emilis Talačka (FM „Ateitis“, 17 įv.), Ignas Zigmantas (FA „Marijampolė City“, 17 įv.).

U-17 Pietų-Rytų regione visas 16 pergalių pasiekė Vilniaus FK „Žalgirio“ B komanda, bet pagal nuostatus dublerinėms komandoms negalint žaisti superfinale, jame žais Alytaus SRC. Alytiškių varžovais bus Plungės FK „Babrungas“.

Rezultatyviausi U-17 amžiaus grupės žaidėjai: Haris Ramanauskas (VJFA „Tauras“, 24 įv.), Eridanas Bagužas (FK „Džiugas“, 16 įv.), Emilis Gelažauskas (FK „Žalgiris“ B, 15 įv.), Deimantas Valauskas (FK „Babrungas“, 13 įv.), Matas Golmanas (FA „Dainava“, 12 įv.).

Kazlų Rūdos SC U-19 komandai atiteko teisė reprezentuoti Pietų-Rytų regioną superfinale ir Sūduvos atstovai rungsis prieš Gargždų FK „Bangą“.

Rezultatyviausi U-19 amžiaus grupės žaidėjai: Ignas Raštutis (Kazlų Rūdos SC, 21 įv.), Tomas Raštutis (Kazlų Rūdos SC, 18 įv.), Ignas Venckus (FK „Banga“, 18 įv.), Paulius Trijonis (VJFA „Tauras“, 16 įv.), Pijus Srėbalius (FK „Banga“, 15 įv.), Audrius Taroza (VJFA „Tauras“, 15 įv.), Jogintas Čižys (Visagino SC, 15 įv.).

mcity.lt nuotrauka

Turnyrinės lentelės

Pirmos lygos U-15 Pietų, Rytų bei Šiaurės-Vakarų grupių

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FK Nevėžis

12

11

0

0

0

60

12

+48

34

2.

SM Tauras B

12

7

0

0

4

48

19

+29

22

3.

FM Olimpas

12

3

0

0

8

34

56

-22

10

4.

Alytaus SRC

12

1

0

0

10

11

66

-55

4

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FA Žalgirietis

18

16

0

2

0

96

10

+86

50

2.

VFM Fortūna

18

9

0

3

5

35

31

+4

31

3.

Baltijos FA

18

8

3

0

6

43

45

-2

31

4.

Vilniaus FM B

18

6

4

0

6

49

47

+2

28

5.

FK Granitas

18

8

1

0

9

44

48

-4

26

6.

Ukmergės SC

18

2

1

3

12

17

51

-34

11

7.

Visagino SC

18

1

2

3

12

20

72

-52

10

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FK Tauras-Tauragės SC

20

16

2

0

2

96

19

+77

52

2.

Kretingos SM

20

13

1

1

5

66

28

+38

42

3.

FK Babrungas

20

12

1

0

7

47

31

+16

38

4.

Klaipėdos FM B

20

11

0

1

8

43

52

-9

34

5.

FA Šiauliai B

20

4

0

2

14

31

56

-25

14

6.

Joniškio SC

20

0

0

0

20

9

106

-97

0

Pirmos lygos U-16 Pietų, Rytų bei Šiaurės-Vakarų grupių

Vieta

Klubas

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FA Marijampolė City

16

13

0

1

2

50

15

+35

40

2.

VJFM Ąžuolas

16

11

0

2

3

39

14

+25

35

3.

Vilkaviškio SM-SK Kybartų Jaunystė

16

6

2

0

8

21

26

-5

22

4.

FK Jonava

16

5

1

0

10

25

25

0

17

5.

FK Nevėžis

16

1

1

1

13

12

67

-55

6

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

Vilniaus FM B

18

13

2

1

2

66

28

+38

44

2.

Baltijos FA

18

12

0

0

6

62

29

+33

36

3.

FM Ateitis

18

10

0

0

8

64

40

+24

30

4.

FK Utenis

18

8

0

1

9

35

49

-14

25

5.

Talentų FA-FK Granitas

18

7

0

0

11

33

60

-27

21

6.

FM Žaibas

18

6

0

0

12

22

39

-17

18

7.

Rokiškio KKSC

18

4

1

1

12

34

71

-37

15

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FK Atmosfera

20

17

0

0

2

67

22

+45

52

2.

Klaipėdos FM B

20

17

0

0

2

71

17

+54

52

3.

Radviliškio ŠSPC

20

12

0

0

8

43

34

+9

36

4.

FK Šilutė

20

6

0

0

13

47

62

-15

19

5.

FA Šiauliai B

20

4

0

0

16

18

64

-46

12

6.

Kuršėnų SM

20

2

0

0

17

19

66

-47

7

Pirmos lygos U-17 Pietų-Rytų bei Šiaurės-Vakarų grupių

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FK Žalgiris B

16

16

0

0

0

107

11

+96

48

2.

Alytaus SRC

16

8

2

0

6

31

34

-3

28

3.

FM Žaibas

16

8

1

1

6

34

32

+2

27

4.

FA Dainava

16

4

0

2

10

36

51

-15

14

5.

Ukmergės SC

16

1

0

0

15

19

99

-80

3

6.

VJFM Fortūna-FC Stumbras

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FK Babrungas

15

9

3

2

1

52

19

+33

35

2.

VJFA Tauras

15

10

0

2

3

55

26

+29

32

3.

FK Džiugas

15

8

2

0

5

41

27

+14

28

4.

FK Atmosfera

15

6

0

0

9

29

56

-27

18

5.

Kelmės SC

15

4

0

2

9

27

36

-9

14

6.

Kretingos SM

15

1

2

1

11

16

56

-40

8

7.

Joniškio SC

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Pirmos lygos U-19 Pietų-Rytų bei Šiaurės-Vakarų grupių

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

SM Tauras B

14

11

0

0

3

48

19

+29

33

2.

Kazlų Rūdos SC

14

10

1

0

3

54

27

+27

32

3.

FK Panerys-SK Polonija

14

7

2

1

4

35

21

+14

26

4.

FK Jonava

14

7

0

1

6

31

30

+1

22

5.

Visagino SC

14

6

1

0

7

35

44

-9

20

6.

Alytaus SRC-FK Vidzgiris

14

5

0

1

8

31

39

-8

16

7.

FK Nevėžis

14

2

1

2

9

20

44

-24

10

8.

FA-FK Panevėžys B

14

2

1

1

10

9

39

-30

9

Vieta

Komanda

Rung.

Perg.

LB

PB

Pral.

Įm. įv.

Pral. įv.

Įv. skir.

Tašk.

1.

FK Banga

18

15

0

1

2

83

16

+67

46

2.

VJFA Tauras

18

14

1

0

3

68

20

+48

44

3.

FK Babrungas

18

12

1

0

5

54

24

+30

38

4.

Kretingos SM

18

10

0

0

8

44

44

0

30

5.

Radviliškio ŠSPC

18

3

1

1

13

20

84

-64

12

6.

Pakruojo RSC

18

3

0

1

14

18

59

-41

10

7.

Palangos SC B

18

2

1

1

14

18

58

-40

9

 

Susijusios naujienos

  • Kazlų Rūdos SC triumfavo U-19 pirmenybėse

    2019-11-10

    Jaunių varžybos

    Kazlų Rūdos SC triumfavo U-19 pirmenybėse

    Gargžduose finišavo Jaunimo futbolo I lygos U-19 diviziono superfinalų serija, kurią laimėjo Kazlų Rūdos sporto centro komanda.   Igno Raštučio hetrikas leido Dariaus Gabuževičiaus treniruojamai...

  • Paaiškėjo visos Pirmos lygos superfinalų poros

    2019-11-06

    Jaunių varžybos

    Paaiškėjo visos Pirmos lygos superfinalų poros

    Lapkričio 6 dieną sužaistos paskutinės dvikovos dėl patekimo į pirmenybių superfinalus bei Kazlų Rūdoje įvyko pirmoji superfinalo akistata. Pirmos lygos U-15 divizione FA „Žalgirietis“ įveikė...

  • Regionų pirmenybių U-15 komanda iškovojo bronzos medalius

    2019-11-03

    Jaunių varžybos

    Regionų pirmenybių U-15 komanda iškovojo bronzos medalius

    Lietuvos regionų pirmenybių U-15 rinktinės pasirodymas tarptautiniame „Ateitis Cup“ turnyre šiandien vainikuotas įsimintina pergale po baudinių serijos.   Komanda dėl bronzos medalių rungėsi...