Lietuvos futbolo federacija

Moterų rinktinė

Rinktinės naujokė J. Baltrūnaitė: „Labai nudžiugau, kai gavau kvietimą“

2019-11-05

Rinktinės naujokė J. Baltrūnaitė: „Labai nudžiugau, kai gavau kvietimą“

Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės šį lapkritį laukia išvykos rungtynės Rumunijoje ir Belgijoje, o komandos gretas pirmąkart papildė kaunietė Justina Baltrūnaitė.

„Kauno Žalgirio“ gynėja pateko tarp 21 žaidėjos gretų, kurios pakviestos atstovauti Lietuvai lapkričio 8 dienos rungtynėse Mogošoajoje prieš rumunes ir 12 dienos rungtynėse Levene prieš Belgijos atstoves. Rinktinės naujokė lff.lt svetainei pasidalino savo įspūdžiais.

- Kaip jauteisi sulaukus kvietimo į Lietuvos nacionalinę moterų rinktinę?

- Labai malonu atstovauti rinktinei ir labai nudžiugau, kai gavau kvietimą. Šiuo metu turime antrąją stovyklos dieną ir kol kas įspūdžiai puikūs.

- Ko tau labiausiai linkėjo artimieji ir draugai, kai sužinojo apie pakvietimą į rinktinę?

- Draugai buvo labai patenkinti ir džiaugėsi, kad mane pagaliau pakvietė į rinktinę, jie žinojo kaip laukiau ir norėjau patekti į sudėtį. Gaunu didelį palaikymą iš šeimos narių. Pati norėčiau palinkėti pergalės būsimose rungtynėse.

- Kokie potyriai atvykus į rinktinės stovyklą, kaip tave sutiko jos narės?

- Komandos narės labai draugiškai priėmė, pasveikino su debiutu rinktinės sudėtyje. Gavau puikią „kambariokę“. Tvarka šioje rinktinėje – kaip ir turėtų būti: susirinkimai, treniruotės, miego režimai. Potyriai fantastiški.

- Gal teko domėtis apie būsimų varžovių futbolo situaciją?

- Šiandien nagrinėjome videoištraukas, kaip žaidžia Rumunijos ir Belgijos moterų futbolo rinktinės. Anksčiau jomis nesidomėjau, bet manau, kad mūsų lauks sunkios rungtynės.

- Kaip vertini šiųmetį savo pasirodymą bei kur jautiesi labiausiai patobulėjusi?

- Jei jau vyriausiasis treneris mane pastebėjo, tai manau, padariau gerą įspūdį ir parodžiau ką moku geriausiai. A lygoje reguliariai žaidžiau krašto gynėjos pozicijoje.

- Neįtraukus tavo debiuto rinktinės sudėtyje, kuo tau įsimins 2019 metų sezonas?

- Šiemet A lygos sezone „Kauno Žalgiris“ žaidė prieš stipresnes komandas. Turime „Gintrą-Universitetą“, kurią labai sunku apžaisti, bet paskutinės dvejos rungtynės prieš šią komandą buvo sunkios, bet, manau, galėjome išplėšti pergalę.

Susijusios naujienos