Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

Studenčių salės futbolo turnyrą laimėjo Šiaulių universiteto merginos

2020-01-28

Studenčių salės futbolo turnyrą laimėjo Šiaulių universiteto merginos

Šešios komandos sausio 26 dieną susirungė turnyre, skirtame Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) 20-mečiui paminėti.

Dalyvavusios komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, vėliau stipriausios komandos paaiškėjo žaidžiant pusfinalius ir finalus.

A grupėje pirmąją vietą užėmė Šiaulių sporto gimnazijos merginos, kurios 3:1 nugalėjo Lietuvos sporto universiteto futbolininkes bei 1:0 įrodė pranašumą prieš Vilniaus Ozo gimnaziją. Kadangi trečiasis grupės susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1, tai reiškė, kad kelialapį į pusfinalį iškovojo Ozo gimnazijos atstovės.

B grupėje Šiaulių universiteto merginos varžovėms nepaliko šansų. Iš pradžių 6:1 nugalėjusios LCC Tarptautinį universitetą, šiaulietės antroje dvikovoje 6:0 įveikė ir Vilniaus universiteto merginas. Tiesa, vilnietės liko antros, grupės rungtynėse 2:0 įrodžiusios pranašumą prieš Tarptautinio universiteto komandą.

Pusfinaliuose triumfavo abi saulės miesto komandos. Universiteto merginos 1:0 įrodė pranašumą prieš Ozo gimnaziją, o Šiaulių sporto gimnazija 4:0 sutriuškino Vilniaus universiteto merginas.

Kovoje dėl vietų pergalę prieš tarptautinį universitetą iškovojo Lietuvos sporto universiteto studentės bei iškovojo penktąją poziciją. Mažajame finale Ozo gimnazija 4:2 nugalėjo VU, o ŠU komanda 3:1 buvo geresnė už Šiaulių sporto gimnaziją.

lsfl.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Patvirtintas naujasis LSFL čempionatas – 5 komandos, 4 ratai

  2020-09-24

  Studentų futbolas

  Patvirtintas naujasis LSFL čempionatas – 5 komandos, 4 ratai

  Dėl pandemijos pavasarį antrąjį ratą atšaukusi ir čempionu Šiaulių universitetą paskelbusi Lietuvos studentų futbolo lyga į stadionus sugrįš rugsėjo 28–ąją. Jau aišku, kad naujajame sezone lyga turės...

 • P. Grigonio taurė – KTU studentams

  2020-09-21

  Studentų futbolas

  P. Grigonio taurė – KTU studentams

  Dėl pandemijos net penkis mėnesius nukelto LSFL mažojo futbolo turnyro nugalėtojais tapo KTU studentai. Aštuoni prieš aštuonis formatu vykusio turnyro finale KTU 2:0 nugalėjo LSU ekipą. Po šios...

 • Dėl pandemijos nukeltas studentų turnyras – jau šį savaitgalį

  2020-09-16

  Studentų futbolas

  Dėl pandemijos nukeltas studentų turnyras – jau šį savaitgalį

  Kovo 14 dieną turėjęs įvykti LSFL mažojo futbolo turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai, bus surengtas šį šeštadienį LFF Kauno treniruočių centro stadione. Dėl garbės prezidento Povilo...