Lietuvos futbolo federacija

Studentų futbolas

Studenčių salės futbolo turnyrą laimėjo Šiaulių universiteto merginos

2020-01-28

Studenčių salės futbolo turnyrą laimėjo Šiaulių universiteto merginos

Šešios komandos sausio 26 dieną susirungė turnyre, skirtame Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) 20-mečiui paminėti.

Dalyvavusios komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, vėliau stipriausios komandos paaiškėjo žaidžiant pusfinalius ir finalus.

A grupėje pirmąją vietą užėmė Šiaulių sporto gimnazijos merginos, kurios 3:1 nugalėjo Lietuvos sporto universiteto futbolininkes bei 1:0 įrodė pranašumą prieš Vilniaus Ozo gimnaziją. Kadangi trečiasis grupės susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1, tai reiškė, kad kelialapį į pusfinalį iškovojo Ozo gimnazijos atstovės.

B grupėje Šiaulių universiteto merginos varžovėms nepaliko šansų. Iš pradžių 6:1 nugalėjusios LCC Tarptautinį universitetą, šiaulietės antroje dvikovoje 6:0 įveikė ir Vilniaus universiteto merginas. Tiesa, vilnietės liko antros, grupės rungtynėse 2:0 įrodžiusios pranašumą prieš Tarptautinio universiteto komandą.

Pusfinaliuose triumfavo abi saulės miesto komandos. Universiteto merginos 1:0 įrodė pranašumą prieš Ozo gimnaziją, o Šiaulių sporto gimnazija 4:0 sutriuškino Vilniaus universiteto merginas.

Kovoje dėl vietų pergalę prieš tarptautinį universitetą iškovojo Lietuvos sporto universiteto studentės bei iškovojo penktąją poziciją. Mažajame finale Ozo gimnazija 4:2 nugalėjo VU, o ŠU komanda 3:1 buvo geresnė už Šiaulių sporto gimnaziją.

lsfl.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Studentai antrąjį ratą tikisi pradėti pagal planą

  2020-03-23

  Studentų futbolas

  Studentai antrąjį ratą tikisi pradėti pagal planą

  Kol pasaulį krečia nežinomybė dėl koronaviruso protrūkio, Lietuvos studentų futbolo lygos vadovai nepanikuoja. Pagal planą antrasis 2019–2020 metų ratas turėtų startuoti gegužės mėnesį, tai yra tada...

 • Paaiškėjo LSFL salės futbolo čempionato finalinių varžybų komandos

  2020-02-14

  Studentų futbolas

  Paaiškėjo LSFL salės futbolo čempionato finalinių varžybų komandos

  LSFL salės futbolo finalinių varžybų etapas yra skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Dėl salės futbolo taurės į kovą stos: VDU-ŠA (Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos...

 • LSFL pažymėjo lygos dvidešimtmetį

  2020-01-31

  Studentų futbolas

  LSFL pažymėjo lygos dvidešimtmetį

  Lietuvos studentų futbolo lyga šį trečiadienį Kaune pažymėjo lygos 20-ies metų sukaktį. Šventėje dalyvavo beveik visi prie šios lygos gyvavimo prisidėję asmenys. „Visų sukviesti negalėjome dėl to...