Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Surengti mokymai techniniams direktoriams

2020-02-14

Surengti mokymai techniniams direktoriams

LFF Techninis departamentas vasario 12–13 dienomis Kaune surengė mokymus jaunimo akademijų techniniams direktoriams.

Mokymuose Kaune dalyvavo 22 asmenys, kurie įgiję reikiamų žinių galės kompetetingai dirbti futbolo techniniais direktoriais. Baigus kursą jiems suteikti LFF pirmo lygio jaunimo akademijų techninių direktorių sertifikatai.

Dalyviams pranešimus skaitė lektorius iš Karališkosios Belgijos futbolo asociacijos Guy De Smet, kuris su LFF techniniu direktoriumi Patricku De Wilde parengė mokymų kursą.

„Mūsų tikslas buvo apmokyti Lietuvos akademijų, kurios dirba pagal „Anderlecht“ jaunimo udgymo programą, techninius direktorius. Siekėme padėti jiems suvokti visą techninio direktoriaus darbo specifiką, koks šių pareigų pobūdis pažangiose Europos akademijose.

Tikimės, kad šie kursai padėjo techniniams direktoriams išspręsti jų patiriamus iššūkius ir pasiūlėme galimus sprendimus. Kiekvienas techninis drektorius turi rasti savo akademijos kelią ar tapatybę. Todėl paprašėme techninių direktorių sukurti savo akademijos šūkį, parengti prezentacines skaidres apie savo akademijų išskirtinumą bei jas atnaujinti po mokymų.

Norėčiau pabrėžti, kad techninis direktorius jaunųjų futbolininkų ugdymą turi vertinti pedagoginiu požiūriu. Vaikai yra LFF techninės strategijos dėmesio centre. Jeigu bus poreikis, galėtume parengti dar vienus pirmo lygio mokymus kitų akademijų atstovams, kurie pageidauja būti techniniasi direktoriais. Mūsų sekantis žingsnis – antro lygio techninių direktorių kursai su gausesniu turiniu, savo veiklos įsivertinimo, darbo su treneriais akademijose aspektais“, – teigė P. De Wilde.

Susijusios naujienos

 • Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  2020-07-28

  Kursai ir seminarai

  Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  Treneriai, tėvai, pedagogai kviečiami praplėsti akiratį - tęsiasi į registraciją į naują LFF C licencijos kursų grupę. Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais...

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Surengti futbolo mentorystės mokymai

  2020-06-09

  Kursai ir seminarai

  Surengti futbolo mentorystės mokymai

  Birželio 4–5 dienomis Druskininkuose pirmą kartą Lietuvoje buvo surengti futbolo trenerių mentorių mokymai. Futbolo trenerių rengimo asociacijos (FTRA) surengtuose mokymuose dalyvavo 12 atrinktų...