Lietuvos futbolo federacija

Šiaulių apskritis

LFF futsal I lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse – Radviliškio ekipos triumfas

2020-02-20

LFF futsal I lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse – Radviliškio ekipos triumfas

Baigėsi dar praėjusių metų lapkričio mėnesį startavusios LFF futsal I lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Toyota“ taurei laimėti, kuriose šiemet A lygoje triumfavo „ŠSPC-Radviliškis“.

Visą futsal sezoną užtikrintai žygiavę radviliškiečiai sėkmingai nužygiavo ir iki aukso medalių. Po reguliaraus sezono „ŠSPC-Radviliškis“ futbolininkai buvo lyderiai, užtikrintai įveikė pusfinalio barjerą bei iškovojo sunkią pergalę permainingame finale prieš praėjusių metų čempionus FC „Saulininkas“ futbolininkus.

Trečiąją vietą pirmenybėse iškovojo FK „Fanai“, kurie po pralaimėjimo pusfinalyje reabilitavosi bei mažajame finale nugalėjo futsal sezoną puikiai pradėjusią, bet vėliau įklimpusią FK „Fobela“ ekipą.

Už lyderių ketverto po reguliariojo sezono liko „Sovli“, „Juventa-99“, „Šauliai-Dakaras“ bei „SC-Kražantė“. Rungtynėse dėl 5-8 vietų pastaroji kiek netikėtai įveikė „Sovli“, o „Juventa-99“ nugalėjo praėjusių metų finalininkus „Šauliai-Dakaras“.

Rungtynėse dėl penktosios užtikrintą pergalę prieš „SC-Kražantė“ komandą iškovojo „Juventa-99“, kuriai atiteko A lygos mažoji taurė, o rungtynėse dėl septintosios vietos laimėjo „Sovli“, tuo tarpu Ginkūnų komanda liko aštuntoje vietoje.

Po finalinių rungtynių įvyko A lygos apdovanojimai, kuriuose komandos prizininkės buvo apdovanotos „Toyota" atstovų Šiauliuose „Sovli", ŠAFF, „hummel" bei „Sportspotas“ įsteigtais prizais. Taip pat buvo apdovanoti ir atskirų pozicijų geriausi žaidėjai:

Geriausias A lygos vartininkas – Saulius Kužmarskis (FC „Saulininkas")

Geriausias A lygos gynėjas – Dalius Kryžanauskas (FK „Fanai")

Geriausias A lygos puolėjas – Laurynas Bratkauskas („ŠSPC-Radviliškis")

Rezultatyviausias A lygos žaidėjas – Deividas Lunskis (FC „Saulininkas", 12 įvarčių)

Savaitę ankščiau ir LFF futsal I lyga Šiaulių apskrities pirmenybių „Toyota" taurei laimėti B lyga.

Diena startavo B lygos rungtynėmis dėl 7 vietos, kuriose susitiko praėjusių metų B lygos nugalėtojai FC „Saulininkas B" bei FC „Kupsc". Čia pergalę iškovojo pirmoji ekipa, kuri ir užėmė septintąją vietą. Po šių rungtynių vyko kova dėl B lygos mažosios taurės - čia susitiko FK „Uraganas-Fanai B" bei „ŠSPC-Radviliškis B". Šių rungtynių antrajame kėlinyje savo pranašumą įrodė bei mažąją B lygos taurę iškovojo FK „Uraganas-Fanai B".

Šeštadienio vakarą vainikavo B lygos svarbiausios rungtynės - dėl trečiosios vietos bei finalas.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos užtikrintą pergalę iškovojo „Adiada", kuri nugalėjo VFK „Šiauliai" ekipą. „Adiada" šiose rungtynėse iškovojo pergalę rezultatu 5:0 bei iškovojo trečiosios vietos apdovanojimus.

B lygos finalinės rungtynės pateisino finalo statusą. Čia susitiko Kuršėnų „Venta" bei FK „Savanoris". Pastaroji ekipa rungtynių pradžioje pelnė du įvarčius, bet kuršėniškiai vos per minutę sugebėjo rezultatą išlyginti, bet „Savanoris" paskutinę kėlinio minutę pelnė dar vieną įvartį bei po pirmojo kėlinio pirmavo 3:2. Antrajame kėlinyje įvarčiai pradėjo kriti tik rungtynių pabaigoje - „Venta" vėl per labai trumpą laiką sugebėjo rezultatą ir išlyginti, ir persverti savo naudai, bet „Savanoris" rankų nenuleido ir jau už minutės rezultatą atstatė į lygų - 4:4. Jau kai atrodė, kad finalinė sirena užfiksuos lygiąsias bei komandos stos mušti baudinių, „Venta" surengė vieną paskutinių atakų, po kurios pelnė pergalingą įvartį, o laiko varžovams išlyginti rezultatą tiesiog nepaliko bei Kuršėnų „Venta" iškovojo B lygos nugalėtojų vardą.

Po finalinių rungtynių įvyko B lygos apdovanojimai, taip pat buvo apdovanoti ir atskirų pozicijų geriausi žaidėjai:

Geriausias B lygos vartininkas - Tomas Simėnas (FK „Savanoris")

Geriausias B lygos gynėjas - Eimantas Dambrauskas (FK „Venta")

Geriausias B lygos puolėjas - Gerdas Zemeckas („Adiada")

Rezultatyviausias B lygos žaidėjas - Kęstutis Kucevičius (FC „Saulininkas B", 19 įvarčių)

Susijusios naujienos

 • Įvyko Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų šventė

  2019-12-04

  Šiaulių apskritis

  Įvyko Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų šventė

  Lapkričio 30 dieną, Šiaulių arenoje įvyko 2019 metų sezono Šiaulių apskrities futbolo bendruomenės apdovanojimų šventė, kurioje buvo gausu padėkų, prizų bei apdovanojimų. Vakarą pradėjo Šiaulių...

 • Pagerbti Šiaulių futbolo veteranai

  2019-10-24

  Šiaulių apskritis

  Pagerbti Šiaulių futbolo veteranai

  Trečiadienį, prieš LFF I lygos rungtynes tarp FA „Šiauliai“ ir FK „Riteriai“ B komandų, Šiaulių futbolo veteranams buvo pristatyta siena, kurioje puikuojasi Šiaulių futbolo istorijos įsimintiniausi...

 • Šiaulių futbolo legenda švenčia garbingą jubiliejų

  2019-10-11

  Šiaulių apskritis

  Šiaulių futbolo legenda švenčia garbingą jubiliejų

  Praėjusią savaitę Šiau­lių fut­bo­lo le­gen­da Ro­mual­das Ur­ni­kas at­šven­tė 90 me­tų ju­bi­lie­jų. „Sa­vo vai­kams ir sa­kau, kad aukš­tai užkėliau kar­te­lę. Ir su žmo­na jau 68 me­tai kar­tu...