Lietuvos futbolo federacija

Ladygolas

„LadyGolo“ sezonas finišo tiesiojoje – artėja superfinalai

2020-02-28

„LadyGolo“ sezonas finišo tiesiojoje – artėja superfinalai

Merginų Futsal žaidynių sezonas pasiekė finišo tiesiąją – kovo 4–13 dienomis Prienuose vyks lemiamos superfinalų rungtynės.

Pirmą kartą vyks trijų amžiaus grupių superfinalai. Dėl stipriausios Lietuvos mokyklos vardo varžysis ne tik U-16 (gimusių 2003 m. ir jaunesnių) ir U-14 (gimusių 2005 m. ir jaunesnių), bet ir U-12 (gimusių 2007 m. ir jaunesnių) merginos.

Dėl patekimo į superfinalą daugiau nei 200 komandų, rungtyniavo savivaldybėse, o vėliau – regionuose.

Apskričių finalų nugalėtojai ir prizininkai pateko į Lietuvos superfinalą. Jame komandos suskirstytos į dvi grupes. Burtų ceremonijoje grupių sudėtį lėmė futbolininkių Dorotėjos Aidukaitės ir Ugnės Lazdauskaitės rankos.

Superfinalai vyks kovo 4 (U12), kovo 5 (U14) ir kovo 13 dieną (U16) Prienų arenoje nuo 9:30 iki 17 val.

Informacija apie žaidynes skelbiama svetainėje www.ladygolas.lt Žaidynes organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija ir salės bei paplūdimio futbolo asociacija.

U12 Superfinalai

U12 A grupės tvarkaraštis

U12 B grupės tvarkaraštis

A grupė 
Utenos Vyturių progimnazija (Utenos apskritis)
Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla (Panevėžio apskr.)
Marijampolės “Ryto” pagrindinė mokykla (Marijampolės apskr., Sūduvos regiono 2 vieta)
Leipalingio progimnazija (Alytaus apskr.)
KTU Inžinerijos licėjus (Kauno apskr., Sūduvos reg. 1 vt.)

B grupė
Telšių V. Borisevičiaus progimnazija (Telšių apskr., Žemaitijos reg. 1 vt.)
Klaipėdos „Vitės“ progimnazija (Tauragės apskr., Žemaitijos reg. 4 vt.)
Klaipėdos Verdenės progimnazija (Klaipėdos apskr., Žemaitijos reg. 2 vt.)
Kuršėnų Daugėlių pagr. mokykla (Šiaulių apskr.)
Širvintų „Atžalyno“ progimnazija (Vilniaus apskr.)

U14 Superfinalai

U14 A grupės tvarkaraštis

U14 B grupės tvarkaraštis

A grupė
Grigiškių gimnazija (Vilniaus apskr.)
Vilkijos gimnazija (Kauno apskr., Sūduvos reg. 2 vt.)
Butrimonių gimnazija (Alytaus apskr.)
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija (Tauragės apskr., Žemaitijos reg. 1 vt.)
Krašuonos progimnazija (Utenos apskr.)

B grupė
Žadvainių pagrindinė mokykla (Telšių apskr., Žemaitijos reg., 2 vt.)
Vitės progimnazija (Klaipėdos apskr., Žemaitijos reg. 3 vt.)
Rokiškio Senamiesčio progimnazija (Panevėžio apskr.)
Kuršėnų Daugėlių pagr. mokykla (Šiaulių apskr.)
Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras (Kauno apskr., Sūduvos reg. 1 vt.)

U16 Superfinalai

U16 A grupės tvarkaraštis

U16 B grupės tvarkaraštis

A grupė
Šėtos gimnazija (Kauno apskr., Sūduvos reg. 2 vt.)
Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija (Vilniaus apskr.)
Anykščių Jono Biliūno gimnazija (Utenos apskr.)
Vilkijos gimnazija (Kauno apskr., Sūduvos reg. 1 vt.)
Tauragės Versmės gimnazija (Tauragės apskr., Žemaitijos reg. 1 vt.)

B grupė
Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla (Alytaus apskr.)
Rokiškio Juozo Otto Širvydo pagrindinė mokykla (Panevėžio apskr.)
Skaistgirio gimnazija (Šiaulių apskr.)
Plungės „Saulės“ gimnazija (Telšių apskr., Žemaitijos reg. 3 vt.)
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija (Tauragės apskr., Žemaitijos reg. 2 vt.)

 

Susijusios naujienos