Lietuvos futbolo federacija

Vykdomasis komitetas

VK posėdžio metu pakeisti bei papildyti LFF varžybų nuostatai

2020-03-06

VK posėdžio metu pakeisti bei papildyti LFF varžybų nuostatai

LFF Vykdomasis komitetas patvirtino 2020 metų sezono varžybų nuostatus, kuriuose daugiausiai pakeitimų atlikta dėl A ir LFF I lygų licencijų išimties suteikimo, LFF I lygos rungtynių filmavimo bei A lygos komandų žaidėjų registracijų.

Nauji LFF varžybų nuostatai numato, jog A lygos čempionatui komandos gali registruoti ne daugiau nei 30 žaidėjų, iš kurių 5 privalo būti Lietuvos Respublikos piliečiai, gimę ne anksčiau nei 1999-01-01, ir ne daugiau nei 4 ne Europos Sąjungos šalių piliečiai. Sąraše gali būti ne daugiau 20% žaidėjų, laikinai perkeltų iš kitų klubų, tačiau iš vieno klubo laikinai perkelti (paskolinti) gali būti ne daugiau kaip 2 žaidėjai. Žaidėjo metų registracijos mokestis ne Lietuvos Respublikos piliečiams 750 eurų.

Klubo, neturinčio A lygos licencijos, motyvuotu prašymu LFF Vykdomasis komitetas gali suteikti teisę dalyvauti LFF A lygos čempionate. LFF Vykdomajam komitetui nusprendus atitinkamą prašymą tenkinti ir suteikti teisę dalyvauti LFF A lygos čempionate, LFF Vykdomasis komitetas kartu skiria klubui ne mažesnę nei 3 taškų atėmimo sankciją.

Klubo, neturinčio LFF I lygos licencijos, motyvuotu prašymu LFF Vykdomasis komitetas gali suteikti tokiam klubui teisę dalyvauti I lygos pirmenybėse. LFF Vykdomajam komitetui nusprendus atitinkamą prašymą tenkinti ir suteikti teisę dalyvauti LFF I lygos pirmenybėse, LFF Vykdomasis komitetas kartu skiria Klubui ne mažesnę nei 3 taškų atėmimo sankciją.

LFF A lygos čempionate dalyvaujant 6 komandoms, čempionatas vykdomas šešiais ratais. Komandos tarpsuavyje žaidžia šešis kartus (trys rungtynės žaidžiamos namuose – trys išvykoje). Nei viena komanda neiškrenta į LFF I lygos pirmenybes, o iš LFF I lygos į LFF A lygą pereina LFF I lygoje pirmą, antrą, trečią ir ketvirtą vietą užėmusios komandos, išskyrus B komandas.

VK posėdžio metu nutarta, kad LFF I lygoje gali žaisti ne daugiau kaip 4 (keturios) dublerinės LFF A lygos komandos.

Klubas, kurio Komanda yra „šeimininkė“, LFF I lygos pirmenybių rungtynes privalo filmuoti su profesionalia filmavimo priemone bei užtikrinant filmavimo priemonės stabilumą. Ne vėliau kaip per 3 dienas nuo atitinkamų Rungtynių vykdymo dienos filmuotų rungtynių įrašą klubas privalo pateikti LFF varžybų ir renginių vykdymo skyriui. Klubas, pažeidęs šiuos reikalavimus, yra baudžiamas bauda iki 2000 eurų. Klubas, pažeidęs šiuos reikalavimus, kai yra duomenų, jog atitinkamos Rungtynės galėjo būti sutartos, yra baudžiamas ne mažesne kaip 8000 eurų bauda.

Atnaujintus 2020 m. LFF varžybų nuostatus rasite paspaudę šią nuorodą.

Susijusios naujienos

 • Išrinktas naujas VRFS prezidentas bei valdybos nariai

  2021-03-01

  Vykdomasis komitetas

  Išrinktas naujas VRFS prezidentas bei valdybos nariai

  Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS) turi naują vadovą – asociacijos prezidentu tapo buvęs legendinis Lietuvos futbolininkas Deividas Šemberas. Šiame poste D. Šemberas pakeis iki tol asociacijai...

 • Vykdomojo komiteto metu patvirtinta LFF eilinės konferencijos vieta ir darbotvarkė

  2020-07-14

  Vykdomasis komitetas

  Vykdomojo komiteto metu patvirtinta LFF eilinės konferencijos vieta ir darbotvarkė

  Eilinė LFF Konferencija rengiama rugpjūčio 1 dieną Vilniuje, „Crowne Plaza Vilnius“ viešbutyje (M. K. Čiurliono g. 84). Konferencijos pradžia – 12 valandą. „Lokacijos paieškos šiek tiek užtruko, nes...

 • Posėdžiavo LFF Vykdomasis komitetas

  2020-06-05

  Vykdomasis komitetas

  Posėdžiavo LFF Vykdomasis komitetas

  Birželio 4 d., ketvirtadienį, vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Tai buvo pirmasis VK posėdis po šalyje paskelbto karantino. Keičiama Lietuvos jaunimo futbolo...