Lietuvos futbolo federacija

Oficialūs pranešimai

Svarbi informacija dėl LFF vykdomų varžybų ir renginių sustabdymo

2020-03-12

Svarbi informacija dėl LFF vykdomų varžybų ir renginių sustabdymo

Vadovaujantis LR Vyriausybės nurodymais, saugodami vieni kitus ir sparčiai besikeičiant situacijai, Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, kad dėl COVID-19 viruso prevencijos, nuo šiandien įsipareigoja visus viešus renginius tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse stabdyti dviem savaitėms.

Atsižvelgus į viruso pavojingumą Lietuvos futbolo federacija nusprendė laikinai sustabdyti ir nukelti A lygos čempionato antro turo rungtynes, Lietuvos vaikų salės futbolo čempionato finalinio ketverto turnyrą, SHARP Elitinės jaunių lygos čempionatą. Visi federacijos vykdomi ir kuruojami renginiai bei varžybos yra stabdomi iki kovo 27 dienos.

Terminas gali būti pratęsiamas atsižvelgiant į bendrą situaciją valstybėje. Išimtys gali būti taikomos tik aukšto meistriškumo futbolo varžyboms (A lyga, LFF I lyga, Futsal A lyga), tačiau situacija bus aiškesnė tik po 2020-03-17 įvyksiančio LFF vadovų pokalbio su UEFA dėl tarptautinių čempionatų, turnyrų, rungtynių ir kitų renginių atšaukimo ar nukėlimo.

Asmenims rekomenduojama likti namuose ir vengti bet kokio didesnio žmonių sambūrio, o pajutus gripo ar plaučių uždegimo simptomus nedelsiant kreiptis į gydytojus. Kelios Europos šalys jau ėmėsi ekstremalių saugumo priemonių ir neleidžia nei patekti nei išvykti iš šalies.

Pasaulyje jau užfiksuota daugiau nei 128 tūkstančių ligos atvejų, iš kurių, beveik 5 tūkstančiai buvo mirtini. Virusas staigiai plinta ir jeigu Lietuvoje jautėmės pakankamai saugūs, šiuo metu mūsų artimiausiose kaimynėse – Latvijoje ir Lenkijoje virusu užsikrėtusių žmonių skaičius jau skaičiuojamas dešimtimis. Šis virusas pasiekė ir Lietuvą, šiuo metu Lietuvoje užfiksuoti 3 atvejai, kurie vis dar yra priskirti aktyviems.

Susijusios naujienos

 • LFF ir LSPFA vadovai lankėsi Birštone

  2020-09-21

  Oficialūs pranešimai

  LFF ir LSPFA vadovai lankėsi Birštone

  Šiandien Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, LFF viceprezidentas ir Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos (LSPFA) prezidentas Vidmantas...

 • LFF pristatė atnaujintą logotipą

  2020-08-31

  Oficialūs pranešimai

  LFF pristatė atnaujintą logotipą

  Rugpjūčio 31 dieną, pirmadienį, Lietuvos futbolo federacija pristatė ilgo bendradarbiavimo su UEFA vaisių – atnaujintą LFF logotipą. „Per paskutinius kelerius metus įvyko nemažai teigiamų pokyčių...

 • Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija keičia logotipą

  2020-08-13

  Oficialūs pranešimai

  Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija keičia logotipą

  Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacija (LSPFA) visuomenei pristato naująjį savo logotipą. „Prieš kelis mėnesius oficialiai pakeitėme asociacijos pavadinimą į „Lietuvos salės ir paplūdimio...